Garantili hasta yatakları

Hastaların tedavi sürecinde rahatının, konforunun ve güvenliğinin ön planda tutulması gerekir. Özellikle uzun süre yatağa bağlı olarak yaşamak zorunda olan hastaların sağlıklarının korunabilmesi için olmazsa olmaz kural hasta yatağı kullanmaktır. Çünkü bu yataklar hastaların sağlığı ve konforu için özel olarak üretilip, hastanın birçok ihtiyacına kolaylıkla cevap verebilmektedir.

İçindekiler

Hasta Yatakları Nereden Alınır?

Kişiler hastalarının daha rahat şartlarda tedavi görebilmesi için evlerinde hasta yatağı tercih etmelidir. Bu anlamda aileler haskarmedikal.com sitesi üzerinden çeşitli hasta yatakları arasından tercihte bulunabilir, yatakları satın alabilir veya uzun süreli kiralayabilir. Haskar medikal bünyesinde satışa sunulan yataklar 10 yıl garantili olup, herhangi bir arıza durumunda yatakların parça değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ayrıca firma Türkiye’nin birçok ilinde bayileri üzerinden hizmet verip, talebe göre satın alınan bu yatakların kurulumunu alanında uzmanlaşmış ekiplerce yaptırmaktadır.

Hasta Yatağı Fabrika Satış Mağazası

Hasta Yatağı Fabrika Satış Mağazası

Hasta Yatakları Ve Özellikleri

Kişiler hasta yatağı almak için Haskar Medikal müşteri temsilciliği ile iletişime geçtikten sora hastaları için uygun olan yatağı seçebilirler. Bu yataklar çeşitli özelliklerde oldukları için hastalığın seviyesine göre yatak seçmek daha mantıklıdır. Kişiler firmada yer alan hasta karyolaları arasından birini seçtikten sonra karyolanın üzerine göre hasta yatağı tercih edebilirler. Firmada yer alan hasta karyolaları arasında 2 motorlu ev tipi ahşap karyola, 2 motorlu ev tipi karyola, 4 motorlu Alman malı hasta karyolası, lazımlıklı 2 motorlu hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolası, 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası gibi çeşitler bulunmaktadır.

Haskar medikal firmasında satışa sunulan hasta yatakları arasında ise anti bakteriyel hasta yatağı, visco yatak, lazer kesimli yatak, 4 parçalı hasta yatağı, pozisyon veren havalı yatak, a + b boru tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak, baklava dilimli hasta yatakları gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu yataklar arasında kullanım kolaylığı ve ihtiyaca cevap verebilme açısından farklılıklar bulunmaktadır.

Anti Bakteriyel Yatakların Özellikleri

Anti bakteriyel yataklar 15 cm kalınlıkta 90 cm eninde ve 1.90 cm boyunda üretilmiştir. Bu yataklarda bulunan deri kılıf sayesinde hastaların temizliği son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Anti bakteriyel hasta yatakları özel bir süngerden üretilmiştir. Hastalar için tam hijyen koşullarını sağlayan bu yataklar 4 parçadan oluşmaktadır.

Antibakteriyel Hasta Yatakları

Antibakteriyel Hasta Yatakları

Visco Yatak Özellikleri

Visco hasta yatakları 12 cm yükseklikte, 90 cm eninde ve 1.90 cm boyunda üretilmiştir. Bu yatakların en büyük özelliği özel derisi sayesinde su geçirmez olmasıdır. Ayrıca yatağın derisinin silinebilir ve kurulanır olması en büyük kullanım kolaylıklarından bir tanesidir. Yatak ortopedik olduğu için hiçbir şekilde çökme, eğilme ve büzülme gibi problemler çıkarmaz. Visco yatakları genelde eklem ve omurga rahatsızlıkları olan kişiler tercih edebilir.

HM-600 Visco Hasta Yatağı

HM-600 Visco Hasta Yatağı

Lazer Kesimli Yatakların Özellikleri

Lazer kesimli yataklar sıvı geçirmez ve çıkarılabilir bir kılıfa sahiptir. Bu yataklar 90 cm eninde, 1.90 cm boyunda ve 12 cm kalınlığında üretilmektedir. Lazer kesimli yatakların üstünde 200 kiloya kadar olan hastalar kolaylıkla yatabilir. Hasta karyolasının şeklini kolaylıkla alabilecek ölçülerde üretilen bu yataklar son derece hijyeniktir.

HM-400 Lazer Kesim Sünger Hasta Yatağı

HM-400 Lazer Kesim Sünger Hasta Yatağı

4 Parçalı Yatakların Özellikleri

4 parçalı olarak üretilen bu yataklar hasta karyolası ile uyumlu olması için 4 parçalı olarak üretilmiştir. Yatağın 2 parçası kolaylıkla hareket ettirilebilir. Bu yataklarda bulunan sıvı geçirmez deri hastalar için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Pozisyon Veren Yatakların Özellikleri

Uzun süre aynı pozisyonda yatan hastaların özellikle sırt bölgelerinde yaralar meydana gelir. Pozisyon veren yataklar ile bu yaraların oluşması engellenir. Kumanda yardımı ile kolay bir şekilde baş ve ayak kısımları hareket ettirilebilen pozisyon veren hasta yatakları hasta sağlığının korunması için çok önemlidir. 90 cm eninde ve 1.90 cm boyunda üretilen bu yataklarda 200 kiloya kadar olan hastalar yatabilir.

Boru tipi ve pozisyonlu hasta yatakları

Boru tipi ve pozisyonlu hasta yatakları

Boru Tipi Yatakların Özellikleri

Hastalara kullanım kolaylığı sağlamak için üretilen boru tipi yataklar a+b ve normal boru tipi olmak üzere iki farklı şekilde üretilmiştir. Bu yataklarda yer alan borular kolay bir şekilde birbirinden ayrılabiliyor. Bu özellik sayesinde borulardan birinde meydana gelen arıza durumları kolay bir şekilde tamir edilebiliyor. Dayanıklı pvc kullanılarak üretilen bu yataklarda sıvı geçirmez deri bulunur. Bu yatağın en dikkat çekici özelliği ise derisinin insan vücudunda masaj etkisi yaratmasıdır.

Baklava Dilimli Yatakların Özellikleri

Baklava dilimi şeklinde üretilen bu yataklar son derece kullanışlıdır. Hastalar 24 saat kesintisiz bu yatağı kullanabilir. Kurulumu son derece basit olan bu yataklar insan vücudunda masaj etkisi bırakmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir