2 Motorlu Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolası Hm-2000/a Özellikleri

Uzun süre yatarak istirahat durumunda olan hastalar için yatağın önemi oldukça fazladır. Hasta yatağı terletmez özellikte olması sayesinde her mevsim terleme olmadan hastaya yatma imkanı sunmaktadır. Bu sayede vücutta oluşabilecek vücut yaraları, pişik, kızarıklık durumu da en aza indirilecektir. Yatağın ayrıca görsel olarak görüntüsü oldukça önemlidir. Hasta karyolası ahşap bir özelliğe sahip olması sayesinde hastaya odasında ev havası hissettirilerek ruhsal olarak da kendini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır.

Ev Tipi Hasta Yatakları
2 Motorlu Ev Tipi Hasta Karyolası HM-1700/A

2 Motorlu Hasta Yatağının Hastaya Faydaları

Hasta karyolası sayesinde hasta hareket özgürlüğü sağlamakta, yanında refakatçi yokken bile kısıtlı da olsa kendi ihtiyaçlarını sağlama imkanı sunmaktadır. Ayrıca ev içerisinde hasta karyolası tekerlekleri sayesinde kolaylıkla yer değişimine imkan vermektedir. Yatağın özellikleri arasında yatağın dört ayrı kösesinde serum takma bölgesi olması sayesinde serum takılması halinde yine hareket özgürlüğü sağlanmaktadır.

Ayrıca korkulukların sayesinde hasta uyuma esnasında herhangi bir düşme yaralanma durumlarına da önlem alınmış olunmaktadır. Yatağın hareket ettirilmesi küçük bir kumanda ile sağlanması rahatlığı da hem hasta hemde hasta yakını için oldukça önemlidir.

2 Motorlu Ev Tipi Ahşap Hasta Yatağının Özellikleri

Yatakların baza şeklinde ve ahşap özellikli olması sayesinde evlerde kullanımı oldukça kolay olmaktadır. Hem evdeki diğer mobilyalarla da uyum içerisinde kullanılabilmektedir. İki motorlu bir yatak olması sebebiyle iki hareket özelliği bulunmaktadır. Ayak ve baş kısmı yatağın otomatik olarak hareketi sağlanabilmektedir. Bu hareketler elektrik yardımıyla yapıldığı halde elektriklerin kesilmesi halinde de 9 voltluk bir pil yardımıyla çalıştırılabilmektedir.

Hasta yatağı yanlarında korkuluklar bulunmakta olup tek bir mandal sayesinde de korkuluklar indirilebilmektedir. Hasta yatağı altında bulunan tekerlekler sayesinde 360 derece hareket ettirilebilmektedir. Ayrıca çapraz bir kilit sistemine sahip olup bu sayede de hastanın güvenliği sağlanarak kilitleme sağlanmaktadır.

Özet
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Toplam Derecelendirme
5 based on 4 votes
Marka
Haskar Hasta Yatağı
Ürün Adı
Ev Tipi Hasta Yatağı
Fiyat
TRY 1
Stok Durumu
Available in Stock

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir