Günümüzün en ileri teknolojileri kullanılarak farklı teknik özelliklerde tasarlanan ve son derece işlevsel bir yapıya sahip olan hasta yatağı modelleri, yalnızca hastaların konforu için değil, onlara bakan hasta bakıcı ya da hasta yakınları için de çok önemli bir yere sahiptir. Hastaların günlük işlerini çok daha kolay bir şekilde ve zorlanmadan yapabilmelerine olanak tanıyan hasta karyolaları, her geçen gün önemini arttırmaya ve daha fazla hayatımızın içinde yer almaya devam etmektedir.

Hastalığın durumuna ve kişilerin isteklerine göre farklı alternatiflerde tasarımları yapılan hasta yatağı ürünleri, kolayca bir yerden başka bir yere götürülebilmektedir. Hastaların konforu ve rahatı için tüm ayrıntılar göz önünde bulundurularak tasarımı yapılan hasta karyolası ürünleri, ev ya da bakım evi gibi birçok alanda tercih edilebilmektedir. Hastaların tedavi ve iyileşme süreçlerini hızlandırıcı özelliğe sahip olan hasta yatağı modelleri, uygun fiyatları ile bütçeleri de zorlamamaktadır.

2 Motorlu Ev Tipi Ahşap Hasta Karyolası

Evde hasta bakımının kolaylıkla yapılabilmesi amacı ile özel olarak tasarlanmış olan 2 motorlu ev tipi ahşap hasta karyolası, hem baş hem de ayak kısmında bulunan motoru sayesinde zahmetsizce hareket ettirilebilmektedir. Korkuluk kısmı pratik bir şekilde indirilebilen bu karyolalar, hastaların kendilerini güvende hissetmelerini ve her zaman huzurlu olmalarını sağlamaktadır. Karyolanın başlıkları istenildiği zaman kolaylıkla sökülerek tekrar takılabilmektedir.

Hastaları hem psikolojik hem de fiziksel olarak rahatlatan 2 motorlu ev tipi ahşap hasta karyolası ürünleri, özellikle uzun süre yatmak zorunda olanların buna bağlı hastalıklar yaşamasına engel olarak ta çok büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan 2 motorlu ev tipi ahşap hasta karyolası ürünleri, estetik bir görünüme sahip olması nedeni ile mekanlarda kötü bir görünüme sebep olmamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir