2 Motorlu Ev Tipi Hasta Karyolası Hm-3100 Özellikleri

Hastaların ev ve muadili yerlerde bakımını rahat ve konforlu bir şekilde üstlenmek adına geliştirilen üst düzey yataklara hasta yatağı ya da hasta karyolası denmektedir. Birçok farklı teknik özelliği ile birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Teknik Özellikleri

Her hasta yatağı dört döner başlıklı tekerlekli sisteme sahiptir. Aynı zamanda dört ayrı kısmında dört serum girişi bulunmaktadır. Her hasta karyolası hastanın rahat bir yatış pozisyonuna sahip olması açısından anatomik yastık ilavesi ile satılmaktadır.

Elektrikli bir sisteme sahip olan hasta yatağı seçenekleri uzaktan kumandalı bir şekilde çalıştırılmaktadır. Uzaktan kumandada güvenlik kilidi bulunmaktadır. Bu kilit devreye sokulduğunda kumanda güvenlik gereği çalışmamaktadır. Elektriklerin kesilmesi durumunda 9 volta sahip olan özel pilleri sayesinde tam randımanlı olarak çalışmayı sürdürmektedir. Yerden yükseliği 40 cm olan hasta karyolası bu sayede hastanın, yatağı çok daha rahat bir şekilde kullanmasını hedeflemektedir.

Eni 90 cm ve boyu 190 cm olan bu özel yataklar her hastanın rahatsızlığı düşünülerek özel bir standart ile imal edilmektedir. 2 hareket fonksiyonuna sahip olan yataklar ayak ve baş kısımları ile birlikte kontrol edilmektedir. Ahşap materyalinden üretilmiş olan başlıkları kolay bir şekilde sökülüp takılmaktadır. Temizliği de aynı oranda kolay ve pratiktir. Her yatakta hava deliği bulunmaktadır ve terleme riskini ortadan kaldırmaktır.

Hasta Yatağı Kullanım Özellikleri

Hasta yatakları tercihe ve hastanın durumuna göre kiralama ve satın alma opsiyonlarına sahip ürünlerdir. Baş ve ayak kısımları elektronik olarak hareket eder. Hastanın yatması gereken pozisyonlar bu oynar düzeneğe sahip baş ve ayak kısımları ile birlikte pratik bir şekilde sağlanmaktadır. Ev tipi olan bu hasta yatağı seçenekleri ahşap bir sisteme sahiptir. Genel ölçüleri gereğince bir yerden bir yere taşınması son derece kolay olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir