2 Motorlu Hasta Karyolası Hm-1650 Özellikleri

Kişilerin zaman zaman çeşitli hastalıklar neticesinde fiziksel olarak günlük yaşamlarını devam ettirmesini zorlayacak olan rahatsızlıklardan dolayı hasta karyolası üzerinde yatağa bağlı şekilde bir kısa veya uzun bir süre yaşam geçirmeleri gerekebilmektedir. Donanımlı, kullanışlı hasta yataklarının yerine kalite yönünden zayıf ve kullanışsız yatakların kullanımı bu bağlamda bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

Hastanın en kısa ve en iyi zamanda tedaviye cevap verebilmesi ve hızlı bir şekilde toparlanabilmesi açısından vücudunun düzgün ve doğru bir pozisyon halinde bulunması gerekmektedir. Bu koşulları sağlayan ve kalite ve kullanım açısından kendini ispatlamış bir ürün olan HM-1650 hasta karyolası hem hastanın, hem de hastaya bakan kişinin işini kolaylaştırmaktadır.

Vücuda Tam Hareket Sağlar

Temizlik ve hijyen açısından güvenilir olan 2 motorlu hasta karyolası HM-1650, dual elektrik motor yöntemi ile çalışmaktadır. Sırt kısmını 90 derece yükseklikte tutarak, baş ve ayak kısımları da 45 derecelik açılarla indirilip kaldırılabilmektedir.

HM-1400 Hasta Yatağı Özellikleri

  •  2 adet dual elektrikli motorla çalışmaktadır. 90×190 cm boyutlarında olup, 40 cm yüksekliğe sahiptir.
  •  Mevcut hava delikleri terlemeyi önler, vücudun hava almasına yardımcı olur.
  •  Yatağı her köşesinde askı yerleri bulunur.
  •  Elektrik kesintilerinde motorların pil ile çalışabilme özelliği mevcuttur.
  •  Antibakteriyeldir, hijyen sağlayan başlıklar sökülebilmektedir.
  •  Korkuluklar basit bir şekilde indirilebilmektedir ve yüksekliği 35 cm’dir.

HM-1650 hasta yatağı konseptinin geliştirilmesi için eğitimli kadrosu, profesyonel yönetim ve çalışma anlayışı ile kaliteden ödün vermeden çalışmalar devam etmektedir. Hastanın rahatı ve konforu dikkate alınarak sürdürülen hizmetler, hasta yatağı ile ilgili bakım kalitesinin artırılmasını hedeflemektedir. Hasta ihtiyaçlarını düzgün ve tam olarak karşılayarak tedaviyi evde de destekleyebilmektedir.

Araştırma geliştirme birimi tarafından sürekli olarak düzgün bir şekilde sürdürülen yenileme çalışmaları, hasta yatağı ürünlerini kullanan bireysel ve kurumsal müşterilerden gelen önerilere göre yenilenmektedir.

Özet
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Toplam Derecelendirme
5 based on 1 votes
Marka
Haskar Hasta Yatakları
Ürün Adı
2 Motorlu Hasta Yatağı HM-1400
Fiyat
TRY 1
Stok Durumu
Available in Stock

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir