2 Motorlu Hasta Karyolası Hm-1250 Özellikleri

Ekonomik ve Beklenti Karşılayan Yatak

Haskar Medikal hasta ve hasta yakınları ile sürekli iç içe olan bir firmadır. Bu sebeple hastalık süreçlerinde ne gibi eksiklik ya da fonksiyonların olması gerektiği gibi durumları hasta yatağı açısından analiz etme şansına sahiptir. Hasta karyolası üretimi yapmaları dolayısı ile piyasa fiyatından oldukça ekonomik bir satış politikası izler. Direkt satışını yaptığı için aracıların koyacağı ek maliyet hasta veya yakınlarının cebinde kalır. Hasta karyolası incelendiğinde yerden yüksekliği oldukça uygun standartlarda olup 40 cm’dir. Eni 90 cm ve boyu da 190 cm ölçülerindedir.

2 Motorlu Hasta Karyolası Hm-1250 Özellikleri

Özellikle uzun süre yatakta kalan kişiler için terleme gibi durumlar yatak yaralarına neden olur. Bu durumun önüne geçebilmek için hasta yatağı gözenekleri hava alacak şekilde tasarlanmıştır. Hasta yatağı Böylece yatak yarası dışında terleme yolu ile oluşabilecek bakteri ve enfeksiyon riski de minimuma düşürülmüş olur. Baş kısmı ve ayak kısmı elektrikli güçlü motor yardımıyla yukarı kaldırılabilir ve kolayca tek bir tuş ile tekrar eski haline getirilebilir.

Elektrik olmadığı zamanlarda uygun pil desteği ile kullanmaya kesintisiz bir şekilde devam etmek mümkündür. Serum asma askıları sayesinde en az hastane ortamı kadar donanımlıdır. Üstelik bu askı hasta yatağı için dört köşesinde de yer alan bölgelere takılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Pratik ve Sağlam Hasta Karyolası

Hasta karyolası özellikleri arasında kendisini kontrol edemeyen hastalar için düşme ihtimaline karşılık yan korkuluklar bulunur. İyi bir hasta karyolası pratiktir. Bu sebeple bu yan korkuluklar kolayca indirilir ve gerektiğinde tekrar kaldırılabilir. Hasta karyolası kimi zamanlarda farklı mekanlara götürülebilir. Bu durum eğer yere sabit bir yatak kullanılıyor ise hasta yatakta iken bunu yapmak çok zor olabilir. Bu modelde yer alan 360 derece dönen tekerlekler ile yatağı farklı bir alana taşımak mümkün. Üstelik daha sonrasında kayma ya da hareketi önleyecek kilit sistemi ile sabitlenme özelliği bulunur.

Özet
product image
Değerlendirme
1star1star1star1star1star
Toplam Derecelendirme
5 based on 3 votes
Marka
Haskar Hasta Yatakları
Ürün Adı
Ekonomik Hasta Yatağı
Fiyat
TRY 1
Stok Durumu
Available in Stock

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir