Hasta karyolası hem rahatlığı, hem de hem de işlevselliği temsil eder. Yatak, sayısız ayar seçenekleri ile muazzam konfora sahiptir. Dört bölmeli yatak tabanı, elektrikli motorlar kullanılarak 40-80 cm arasında yükseklik ayarına sahip olan hasta karyolası ayarlarında sırt ve uyluk kısımları da elektrikli motorlar kullanılarak yapılabilmektedir.

YERLEŞTİRME VE MONTAJDA KOLAYLIK

Çift kademeli olan korkulukları ile rahat kullanım ve montaj kolaylığı sağlayan hasta yatağı başlık kısmı, ayakucu ve tekerleklerinin vidalama yöntemi ile çok kolay bir şekilde kurulmaktadır. Karyoladaki metal kısımlarda kullanılan malzemenin kalınlığı 1 mm’den, 2 mm’ye çıkartılmış olup, bu şekilde mukavemet artırılmıştır.

Başlıklardaki oval görsel tasarım ürüne modern bir görüntü kazandırılarak hasta karyolası imalatından kaynaklanan keskin kenarlar ortadan kaldırılarak düşme, yaralanma riski en aza indirilmiştir. İşçilik kalitesi çok yüksek olup, üründe daha şık, daha modern ve kaliteli bir görünüm ortaya çıkarılmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  •  Ebatları 90 x 1200cm. olup, yüksekliği 50 ile 90 cm ayarlanabilmektedir.
  •  Çapraz kilitlenebilir tekerlekler mevcuttur.
  •  Her köşesinde serum askısı bulunmaktadır.
  •  150-200 kg ağırlığında kaldırma kapasitesine sahip 3 tane motor kullanılmaktadır.
  •  2 yıl ücretsiz servis garantisi mevcuttur.
  •  10 yıl yedek parça garantisi mevcuttur.
  •  Antibakteriyel olup, kolay temizlenebilmektedir.

HASTA YATAKLARI SATIŞ HİZMETLERİ

Elektronik kontrollü, insan hareketlerine uygun hasta yatağı yenilikçi çözümler ile kullanıma sunulmuştur. Güvenlik, konfor ve rahatlık sağlayan, yaşam kalitesini artıran hasta yatağı adrese teslim ve kurulum ile birlikte satış sonrası hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

HASTA YATAKLARI ÇOK HIZLI İYİLEŞMEYİ SAĞLAR

Hastaların iyileşmesine ve düzelmesine yardımcı olmak, katkı sağlamak için tasarlanan hasta yatağı tasarımı ve kolay kullanımı ile bir tuşa dokunarak birden fazla konumlandırma seçeneği ile konfor sağlamaktadır. Bu tip bir hasta karyolası son zamanlarda hastaneye kaldırılmış ayağa kalkamayan, yatağa girip çıkarken yardıma ihtiyacı olan, yatarken ve solunum yaparken kaygı duyan hastalar ve bakıcılar için ideal çözümdür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir