HM-6500 4 Motorlu Alman Days Casa Hasta Karyolası

HM-5000 hasta karyolası üzerindeki hareket sistemi ile her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Vücudun büyük bir bölümünü hareket ettirebilen 4 motorlu hasta yatağı ayarları hasta ve bakıcılar tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. HM-5000 azami 140 kg hastaları taşıyabilmektedir. Tutunma kolları ayarlanabilmekte, serum hortumlarını da tutabilmektedir.

HM-6500 4 Motorlu Alman Days Casa Hasta Karyolası

HM-6500 4 Motorlu Alman Days Casa Hasta Karyolası

Güvenlik ile Konfor, Rahatlık Bir Arada

Güvenliğin yanı sıra hasta karyolası üretimi ve hastalara sunumu aşamasında üretilen son teknoloji, yenilikçi çözümler ile fark yaratılmaktadır. Hastaların rahat etmesini sağlamak ve hastaların yaşam kalitesini artırmak için verilen hizmet anlayışı güvenlik ve rahatlık odaklıdır. Hastanın düzelmesi, sağlığına kavuşması ve iyileşmesinin hızlanması için 4 motorlu HM-5000 hasta yatağı vazgeçilmez öneme sahiptir.

HM-6500 4 Motorlu Alman Days Casa Hasta Karyolası

HM-6500 4 Motorlu Alman Days Casa Hasta Karyolası

Hasta yatakları, mutlaka hastaların yaşadıkları durumlara, hastalıklarına göre satın alınmalıdır. Çünkü farklı fonksiyonlar altında üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı çeşitleri açısından en önemli konu işlevselliğidir. Hastaların daha hızlı bir iyileşme süreci içine girmesi ve fiziksel durum ile birlikte aynı zamanda psikolojik açıdan da daha sağlıklı olabilmesi amacıyla mutlaka rahatlığın ön planda olması gerekmektedir. Yaşlılara, felçli insanlara ya da kısa bir süre bakıma ihtiyaç duyan kişilere birbirinden farklı işlevsel özellikleri bulunan hasta yatağı modelleri tavsiye edilmektedir.

HM-5000 Alman Hasta Yatağı Özellikleri

  • Nakledilmesi ve taşınması ve montajı kolaydır.
  • Yatak yere 37 cm indirilebilir ve 117 cm yükseltilebilir. Bu sayede düşme tehlikesi en aza indirilmiş olur. Bu sayede yükseklik ayarı ile hasta ve bakıcısına kullanım kolaylığı sağlar.
  • Sertlik ve yumuşaklık ayarları ile hastaya rahatlık ve konfor sağlanır.
  • Kumanda ile hasta karyolası üzerindeki bütün fonksiyonlar kilitlenerek, başkalarının yatak ayarlarına müdahalesi engellenebilir.
  • Yatak aşağı yukarı hareketle oturma pozisyonuna getirilebilir.
  • 4 yıl garantilidir.
  • Yatak üzerinde bacakları ve ayakları dinlendirmek için aparat bulunmaktadır.
HM-6500 4 Motorlu Alman Days Casa Hasta Karyolası

HM-6500 4 Motorlu Alman Days Casa Hasta Karyolası

Her bölümünde büyük bir titizlik ve özen ile üretimleri gerçekleştirilen ve hastaların gün içerisinde tüm farklı aktivitelerini rahatlıkla sağlamalarına imkan sağlayan yataklar farklı fonksiyonlar kapsamındaki modelleri ile tüm değişik adreslere gönderilmektedir. Ayrıca adreslere tam zamanında, tam vaktinde gelmek suretiyle montajları da profesyonel ekipler tarafından sağlanmaktadır. Özellikle motor sistemleri de değişik sayılarda yatakların farklı yerlerine yerleştirilmek kaydıyla hastaların en iyi şekilde gelişme süreçleri geçirmelerine imkan sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.