HM-4500 4 Motorlu Trendelenburg Hasta Yatağı

4 motorlu hasta karyolası birçok özel fonksiyon ile donatılmış muhteşem üretim özelliklerine sahip olan bir tedavi aracıdır. Yatağın donatıldığı özellikler başta hastayı olmak üzere hasta yakını ve hasta bakıcıyı da rahatlatmalıdır. Hasta bakmak zor bir süreçtir. Bu süreç hastanın kullanabildiği fonksiyonları azaldıkça daha da zorlaşır. Haskar Medikal üretimin içinde olan bir medikal firmasıdır.

Üretimin Her Alanına Müdahale Şansı

Tüm üretim süreçlerini bizzat kendisi tasarlayan firma donanımlı ürünleri için oldukça fazla emek harcayarak üretim yapıldığını kanıtlamaktadır. Hasta karyolası incelendiğinde hastanın başı ve ayakları aşağı yukarı hareket ettirilebilir. Bunu yapan dört adet motora bağlı özel bir sistemdir. Hasta karyolası bu hareketleri yaparken sarsılmaz ve herhangi bir ses çıkarmaz. Kolay tutuşa sahip kumanda ile basit bir şekilde aşağı ya da yukarı ayarları yapılabilir. Olası elektrik kesintilerinde uygun pil yardımı ile hareket kabiliyeti aksamamış olur.

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağı

Bütün Ayrıntılar Düşünülmüş

4 Motorlu Hasta yatağı en donanımlı ürün grubu içerisinde yer alır. Sahip olduğu korkuluklar sayesinde hastanın tutunarak oturması ya da kalkması kolaylaşır. Kayma gibi risklere karşı bir bariyer oluşturur. Tüm bu alanlar bakteri barındırmayan özel ürünlerden üretilmiş olup kolayca temizlenebilme özelliklerine sahiptir. Hasta yatağı farklı alana taşınmak istendiğinde bunu pratik bir şekilde sağlayacak tam tur dönen tekerleklere sahiptir.

Motorlu hasta yatağı tasarımı

Motorlu hasta yatağı tasarımı

Ayrıca hasta yatağı tüm köşelerinde bulunan serum askısı ile tedavi sürecinin çok daha rahat bir şekilde ilerlemesini sağlar. Ayrıca bu ürün ev, hastane, huzur evi gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Boyalı olan tüm alanlar 200 derecede fırınlanarak bakteri barındırmasının önüne geçecek bir dizi işlem görür. Yatağın en büyük özellikleri arasında sahip olduğu piston sayesinde 180 hatta 200 kiloya kadar hasta taşıması ve kaldırabilmesi mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.