Baklava Tipi Havalı Yatak

İçindekiler

Teslimat ve kurulum

İstanbul içi siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Fiyat Ve Ödeme Seçenekleri

Sağlık Bakanlığı’nın yasaklaması üzerine medikal yatakların fiyatları belirtilemiyor. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

Felçli Hastalar İçin Havalı Yataklar

HM-200W Baklava Tipi Havalı Hasta Yatağı

HM-200W baklava tipi havalı hasta yatağı ayarlanabilir bir hava akışına sahiptir. Hava dolaşımının süresi beş dakika sürer. İki adet hava boru sistemine sahiptir. PVC hava kabarcığı sistemi vardır. Basınç sistemi oldukça kuvvetlidir. Hava akışı beş litre olur. Şilte üzerinde toplamda yüz otuz adet hava balonu yer alır. Anti bakteriyel bir yapısı vardır. PVC şilte sistemine sahiptir. Kablo uzunluğu toplamda üç metreyi bulur. Bu da rahat bir şekilde işlemin yerine getirilmesine yardımcı olur. Hastaların rahat bir şekilde kullanması için uygundur. Kullanımı oldukça kolay ve bir o kadar da rahat bir şekilde yerine getirilen bir sisteme sahiptir.

Baklava Tipi Havalı Hasta Yatağı Özellikleri

Baklava tipi havalı hasta yatağının kişinin ağırlığına göre basınç ayarlama özelliği vardır. Hasta yatağının yaratmış olduğu masaj etkisi nedeni ile kişinin dokusunun oksijenle beslenmesine yardımcı olur. Hasta yatağının yirmi dört saat kesintisiz olarak kullanılması durumu vardır. Hasta yatağı diğer yataklarda uzun süre yatma nedeni ile meydana gelen yaraların oluşmasını önler. Hasta yatağı iki yüz santimlik bir uzunluğa ve doksan santimlik bir ene sahiptir. Yatakta herhangi bir deliğin oluşması durumunda yama ya da yapıştırıcı ile o deliklerin kapanması durumu vardır. Yatağın ayarlanma özelliği vardır. Aynı zaman da pompalı olması nedeni ile rahat bir şekilde hazırlanabilir. Basınçla çalışan bir güce sahiptir. Yatağın ağırlığı toplamda sadece bir kilogramdır. Yatak tek kişilik olarak üretilir.

Hasta Yatakları Kullanımı Nasıldır?

Senkronize sistemi ile çalışan bir motoru bulunur. Güçlü bir hava basınç sistemine sahiptir. Hava dolaşımı beş dakika gibi kısa bir sürede daire şeklinde oluşur. Yatak içerisinde çift hava yolu ile meydana gelen bir sistem bulunur. Bulunan bu çift hava yolu sistemi vücudun bazı bölgelerine hava vererek ve bazı bölgelerden de havayı geri alarak hastanın rahat etmesine yardımcı olur. Bu sistemi sayesinde hastalarda meydana gelen ve gelebilecek olan yatak yarası ve deri ülseri önlenmiş olur. Bu hastalar için oldukça önemli bir özelliktir.