Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Boru Tipi Havalı Yatak A+B 12 Cm

Boru Tipi Havalı Yatak A+B 12 Cm

A+B 12 Cm Kalınlığında Boru Tipi Havalı Yatak

Uzun süreli yatmak zorunda olan hastalarda vücutta uzun süre yatmanın etkisi ile yaralar meydana gelir. Böyle durumlarda hastalar boru tipi havalı yatak tercihlerinde bulunmalıdır. Özellikle bu yataklar vücutta yaralar meydana gelmeden önce yani kişi yatağa düşmeden önce tercih edilmelidir. Bu yatakların hastalar üzerinde vücut derisinin sağlığının korunması için önemi çok yüksektir. Sıvı geçirmez kılıfı ile satışa sunulan boru tipi havalı yatak hastaların hijyeni ve temizliği açısından da çok önemlidir.

Boru Tipi Havalı Yatak Özellikleri

12 cm kalınlığında olan bu yatak üzerinde 130 kiloya kadar ağırlığı olan kişiler rahatlıkla yatabilir. 88×1888 cm ebatlarında üretilen bu yataklar oldukça kaliteli ve ergonomik olarak üretildiği için insan sağlığı açısından son derece faydalıdır. Boru tipi havalı yatak üretilirken içinde kullanılan ventilasyon sistemi sayesinde yatağın aşırı ısınması ve hastanın yatak içinde aşırı derecede terlemesi engellenir. 12 cm kalınlığında üretilen bu yatakta 19 tane boru şekli bulunmaktadır. Bu şekiller hasta yatağı kullanacağı zaman hava üfleyen motor ile doldurulur ve bu boruların şişirilmesi ile birlikte hasta yatağı kullanmaya başlayabilir.

A+B Sistem Boru Tipi Havalı Yatak 12 cm

A+B Sistem Boru Tipi Havalı Yatak 12 cm

Yatak üretilirken kullanılan bu borular birbirinden tamamen bağlantısız olarak üretilmiştir ve bu boruların herhangi birinde sıkıntı olması durumunda borulardan bir tanesi kolay bir şekilde çıkarılarak yerine yenisi konulabilir. Boru tipi havalı yatak % 50 basınca sahiptir ve borulardan bir tanesinin değişim işlemi ortalama 10 dakika sürmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.