Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Boru Tipi Şişme Yatak A+B 12 Cm

HM-800H
Boru Tipi Şişme Yatak A+B 12 Cm

Uzun süreli yatmak zorunda olan hastalarda vücutta uzun süre yatmanın etkisi ile yaralar meydana gelir. Böyle durumlarda hastalar boru tipi havalı yatak tercihlerinde bulunmalıdır. Özellikle bu yataklar vücutta yaralar meydana gelmeden önce yani kişi yatağa düşmeden önce tercih edilmelidir. Bu yatakların hastalar üzerinde vücut derisinin sağlığının korunması için önemi çok yüksektir. Sıvı geçirmez kılıfı ile satışa sunulan boru tipi havalı yatak hastaların hijyeni ve temizliği açısından da çok önemlidir.

Boru Tipi Havalı Yatak Özellikleri

12 cm kalınlığında olan bu yatak üzerinde 130 kiloya kadar ağırlığı olan kişiler rahatlıkla yatabilir. 88×188 cm ebatlarında üretilen bu yataklar oldukça kaliteli ve ergonomik olarak üretildiği için insan sağlığı açısından son derece faydalıdır. Boru tipi havalı yatak üretilirken içinde kullanılan ventilasyon sistemi sayesinde yatağın aşırı ısınması ve hastanın yatak içinde aşırı derecede terlemesi engellenir. 12 cm kalınlığında üretilen bu yatakta 19 tane boru şekli bulunmaktadır. Bu şekiller hasta yatağı kullanacağı zaman hava üfleyen motor ile doldurulur ve bu boruların şişirilmesi ile birlikte hasta yatağı kullanmaya başlayabilir.

A+B 12 Cm Boru Tipi Havalı Yatak

A+B 12 Cm Boru Tipi Havalı Yatak

Yatak üretilirken kullanılan bu borular birbirinden tamamen bağlantısız olarak üretilmiştir ve bu boruların herhangi birinde sıkıntı olması durumunda borulardan bir tanesi kolay bir şekilde çıkarılarak yerine yenisi konulabilir. Boru tipi havalı yatak % 50 basınca sahiptir ve borulardan bir tanesinin değişim işlemi ortalama 10 dakika sürmektedir.

A+B 12 Cm Kalınlığında Boru Tipi Havalı Yatak

A+B boru tipi modelleri arasındaki en kaliteli modeldir. Kalınlığının on iki santimetre olması sebebiyle hastanın rahat bir şekilde yatmasını sağlar. Ortopedik bir özelliğe sahiptir. Konfor ve kalite bakımından hastanız için seçebileceğiniz bir havalı yatak modelidir. Bu havalı hasta yatağı modeli yüz otuz kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Elektrikle çalışan bu havalı yatak motoru sayesinde çalışmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Havalı yatak üzerinde on dokuz adet hava kanalı bulunur. Bu hava kanalları sayesinde hastanın vücudu hava alır ve terleme önlenir.  Hastanın vücudundaki terleme oluşumunu engelleme de oldukça etkili bir havalı yatak çeşididir.

Bu havalı yatak modelimizde kılıf bulunur. Bu kılıf sıvı geçirmez ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Bu nedenden dolayı havalı yatakta herhangi bir kir ya da idrar lekesi olmamaktadır. Hastanın kan dolaşımını ve basıncı da normal seviyelere getiren havalı yatak hastanızın sağlığı için gerekli bir üründür. Borularda herhangi bir sorun olduğu zaman kolayca değiştirme şansınız vardır. Ürün ayrıca iki yıl garantilidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.