Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Boru Tipi Havalı Yatak A+B 8 Cm

Boru Tipi Havalı Yatak A+B 8 Cm

Günümüzde portatif yataklar çeşitli sebeplerle kullanılabilmektedir. Bu yatakların kullanımında sağlanan en büyük avantajlardan biri, portatif oluşları ve kullanımının günümüze uygun olmasıdır. Hızlanan ulaşım ve iş yapma stillerinin değişmesi ile beraber, bu tür yataklara karşı olan talep de günden güne artma eğilimindedir. Havalı yatakların tercih edilmesinin diğer bir nedeni ise, bu tür yatakların klasik yataklara göre hastalara yüksek oranda konfor sağlaması ve uzun süreli yatışlardan kaynaklanan olumsuz etkilerin minimize edilmesidir.

Boru Tipi Hasta Yatağı

Boru Tipi Havalı Yatak A+B 8 Cm

Bu anlamda en çok tercih edilen yatakların başında boru tipi havalı yatak modelleri gelmektedir. Bu yataklar, yapıları itibarı ile uzun süreli yatışlarda konfor sağlamakta ve özellikle bası yaralarını minimum düzeye indirgemektedirler. Bu nedenle, klasik yatak anlayışı artık kendisini boru tipi havalı yatak tercihine bırakmaktadır. Diğer yataklardan farklı olarak boru tipi havalı yatak barındırdığı vantilatör sistemi ile, vücudun yatak ile temas eden yüzeyinin hava almasını olanaklı kılmaktadır. Günümüzde özellikle yatan hastalar için tercih edilen boru tipi havalı yatak, vücuttaki kan dolaşımının da sürekli devam etmesine olanak tanımaktadır. Devam eden kan dolaşımı ve vantilatör sistemi sayesinde, hastaların konforunu en yüksek seviyeye çıkarmaktadır.

A+B 8 Cm Kalınlığında Boru Tipi Havalı Yatak

Boru tipi havalı yataklar, üzerinde bulunan ekleme yerleri sayesinde, her türlü karyolaya sabitlenebilmektedir. Bu açıdan da kullanıcılarına yüksek bir kullanışlılık ve konfor sağlamaktadır. Boru tipi havalı yataklar istenilen yerde, güvenle kullanılabilmekte, 150 kiloya kadar olan hastalar açısından yüksek bir memnuniyet ve yatış deneyimi sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.