Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Boru Tipi Havalı Yatak A+B 8 Cm

HM-600H
Boru Tipi Havalı Yatak A+B 8 Cm

Günümüzde portatif yataklar çeşitli sebeplerle kullanılabilmektedir. Bu yatakların kullanımında sağlanan en büyük avantajlardan biri, portatif oluşları ve kullanımının günümüze uygun olmasıdır. Hızlanan ulaşım ve iş yapma stillerinin değişmesi ile beraber, bu tür yataklara karşı olan talep de günden güne artma eğilimindedir. Havalı yatakların tercih edilmesinin diğer bir nedeni ise, bu tür yatakların klasik yataklara göre hastalara yüksek oranda konfor sağlaması ve uzun süreli yatışlardan kaynaklanan olumsuz etkilerin minimize edilmesidir.

Boru Tipi Havalı Hasta Yatağı

Bu anlamda en çok tercih edilen yatakların başında boru tipi havalı yatak modelleri gelmektedir. Bu yataklar, yapıları itibarı ile uzun süreli yatışlarda konfor sağlamakta ve özellikle bası yaralarını minimum düzeye indirgemektedirler. Bu nedenle, klasik yatak anlayışı artık kendisini boru tipi havalı yatak tercihine bırakmaktadır. Diğer yataklardan farklı olarak boru tipi havalı yatak barındırdığı vantilatör sistemi ile, vücudun yatak ile temas eden yüzeyinin hava almasını olanaklı kılmaktadır. Günümüzde özellikle yatan hastalar için tercih edilen boru tipi havalı yatak, vücuttaki kan dolaşımının da sürekli devam etmesine olanak tanımaktadır. Devam eden kan dolaşımı ve vantilatör sistemi sayesinde, hastaların konforunu en yüksek seviyeye çıkarmaktadır.

A+B 8 Cm Kalınlığında Boru Tipi Havalı Yatak

Boru tipi havalı yataklar, üzerinde bulunan ekleme yerleri sayesinde, her türlü karyolaya sabitlenebilmektedir. Bu açıdan da kullanıcılarına yüksek bir kullanışlılık ve konfor sağlamaktadır. Boru tipi havalı yataklar istenilen yerde, güvenle kullanılabilmekte, 150 kiloya kadar olan hastalar açısından yüksek bir memnuniyet ve yatış deneyimi sağlamaktadır.

 A+B Ventilasyonlu 8 cm Boru Tipi Havalı Yatak

Bu havalı yatak modelinde hava kanalları boru şeklinde dizayn edilmiştir. Boruların kalınlığı sekiz santimetredir. Hasta yatağıyla birlikte kullanıldığı zaman oldukça yararlı ve kaliteli bir ürün haline gelmektedir. Havalı yatak sayesinde hastanın terlemesi ve yara oluşumu engellenmektedir. A+b sistemi olduğu için iki modüllü bir havalı yatak modelidir. Havalı yatağın bir tarafı sert iken diğer tarafı yumuşak olmaktadır. Yüz elli kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Hastanızın iyileşme sürecine olumlu ve hızlı bir etki yapmaktadır. Boru tipi havalı yataklar arasındaki en ekonomik modeldir. Bu havalı yatak modeli yurt dışından ithal edilmektedir ve iki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur.

Hasta yatağı gibi elektrikle çalışan ve motoru bulunan bir yatak çeşididir. Havalı hasta yatağı 7 gün 24 saat elektrikle çalışmaktadır. Elektrik kesintileri olunca bir saate kadar yatak şişik olarak kalmaya devam edecektir. Felçli ve yatalak hastalar için kullanımı gerekli bir yatak çeşididir. Firmamızda bu havalı yatak modelini temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.