Satış

Hasta yatağı fiyatı en çok merak edilen konulardan birisidir. Üretmiş olduğumuz yataklar, yüksek kalitede olup, farklı ihtiyaçlara olduğu kadar farklı ekonomik durumlara sahip hastalarımız için de uygundur. Hiç şüphesiz, yataklarımızın fiyatlarında, yatağın sahip olduğu nitelikler belirleyici olmaktadır. Örneğin manüel olarak hareket ettirilebilen yatak modelimiz ile bünyesinde elektrik motorları ve pil bulunduran kumandalı yatak modelimizle farklı fiyatlara sahip olması doğaldır.

Kiralama

Hasta yatağı kiralama yatak satışımızın yanında alternatif olarak hastalarımıza sunduğumuz hizmetlerimizden biridir. Geçici ihtiyaç duyulan veya satın alınmak tercih edilmediğinde kiralama hizmetimizle, hastalarımızın yanındayız.

Bakım Onarım

Haskar Medikal’den veya başka bir firmadan satın aldığınız hasta yataklarının bakım ve onarım hizmetlerini bizden alabilirsiniz.

İmalat

Hasta karyolası olarak da bilinen bu yataklar, modern tıp teknolojisinin geliştirdiği tıbbi bir ekipmandır. Pek çok kişinin yanlış bildiği üzere, sıradan yataklardan oldukça farklı olan bu yataklar, insan vücut anatomisine ve sağlık problemlerinin getirdiği sıkıntıların giderilmesine yönelik tasarımlara sahiptir. Daha çok hastaneler ve tıp merkezlerinden aşina olunan bu yataklar, uzman doktorların görüşleri ve hastaların geri bildirimleri temel alınarak mühendislerce tasarlanmıştır. Özel tasarım yapıları ve işlevsellikleri, hasta ve yakınlarının hayatını kolaylaştırmaya yöneliktir.