Satış

Hasta yatağı fiyatı en çok merak edilen konulardan birisidir. Üretmiş olduğumuz yataklar, yüksek kalitede olup, farklı ihtiyaçlara olduğu kadar farklı ekonomik durumlara sahip hastalarımız için de uygundur. Hiç şüphesiz, yataklarımızın fiyatlarında, yatağın sahip olduğu nitelikler belirleyici olmaktadır. Örneğin manüel olarak hareket ettirilebilen yatak modelimiz ile bünyesinde elektrik motorları ve pil bulunduran kumandalı yatak modelimizle farklı fiyatlara sahip olması doğaldır.

7/24 Teknik Destek

Firmamızdan satın aldığınız yatakla ilgili günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Bası yaralarından korur…

Havalı Hasta Yatağı

Özel bakıma ihtiyaç duyan hastalarda, hastanın uzun süre hareketsiz kalması nedeniyle, vücudun bazı bölümleri, sürekli olarak yatakla temas etmekten ve hastanın vücut ağırlığının da etkisiyle yaralar ortaya çıkmaktadır. Bu durum, hastanın kendi ağırlığı ile yatak arasında kalan uzuvlarının havasız kalması ve ezilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Bunun önlenmesi adına firmamız, hastanın vücut ağırlığını yatak yüzeyine çok daha dengeli bir şekilde yayılmasını sağlayan havalı hasta yatağı çözümünü geliştirmiştir. Bu ürünümüz, özellikle felçli hastalarımızın sağlık durumlarının daha kötü bir hal almasını engellemektedir.

Hareketli hasta yatakları

Hasta Yatağı Gerekli Midir?

Bu soru ile, uzmanlar kadar bizzat hastalar ve yakınları da sık sık karşılaşmaktadır. Pek çok sağlık sağlık problemi, onu yaşamayanlar tarafından yeteri kadar önemsenmemektedir. Ancak kişi, benzer problemleri bizzat yaşadığında, profesyonel bakım ve tedavinin ne kadar önemli olduğunu anlamaktadır. Örneğin, sağlık problemleri nedeniyle eğilip doğrulamayan bir hasta, tek başına rahat hareket edemeyeceğinden veya ona yardımcı olmak isteyenler tarafından incitilmeden dikkatli bir şekilde hareket ettirilmesi gerektiğinden, gelişmiş bir tıbbi cihazın eksikliğini hissedecektir.

Kiralama

Hasta yatağı kiralama yatak satışımızın yanında alternatif olarak hastalarımıza sunduğumuz hizmetlerimizden biridir. Geçici ihtiyaç duyulan veya satın alınmak tercih edilmediğinde kiralama hizmetimizle, hastalarımızın yanındayız.

Kiralama

Hasta yatağı kiralama servisimiz 24 saat açıktır.

Manuel hasta yatağı devri kapandı.

Elektrikli Hasta Karyolası İmalatı

Motorsuz – manüel ve motorlu olmak üzere iki ana gruba ayrılan hasta karyolaları, bu iki çeşit arasındaki en belirgin özellik elektronik sistemle çalışması durumudur. Elektronik bir sisteme sahip olmayan manüel hasta yatakları, el yardımıyla ayarlanarak kullanılmaktadır.

25 değişik hasta karyolası modeli

Hasta Karyolası Çeşitleri

Sabit, bir ayarlı, iki ayarlı ve üç ayarlı olmak üzere kendi içinde gruba ayrılan manüel hasta yatakları, güvenlik ve dayanıklılık konusunda motorlu hasta yataklarından farklılık göstermemektedir. Elektronik sisteme sahip motorlu hasta yatakları, kumanda aracılığıyla ayarlanabilmektedir.

Bakım Onarım

Haskar Medikal’den veya başka bir firmadan satın aldığınız hasta yataklarının bakım ve onarım hizmetlerini bizden alabilirsiniz.

Medikal Yatak İmalatı

Elektrikli tıbbi yatakların imalatını yapıyoruz.

Yatan hastalar için vazgeçilmez hasta yatakları

Hasta Yatağının Hastalar İçin Önemi

Hem hastane hem de evde kullanılmak üzere tasarlanan hasta yatakları, ileri teknolojiden yararlanılarak hastaların hem sağlığı hem güvenliği hem de konforu açısından büyük önem taşımaktadır. Kişiye uygun kullanım göz önünde bulundurularak tercih edilmesi gereken hasta yatakları, hastanın fiziksel sağlığının yanında ruhsal sağlığı için de önemli bir yere sahiptir.

Yatalak hastalar için

Tuvaletli Hasta Yatağı

Yatalak hastaların tuvalet ihtiyacı için rahatlık sağlayan lazımlıklı hasta yatağı, hastanın yataktan kalkmasına gerek kalmadan yatağın orta yerinde bulunan boşluk şeklinde oluşturulan tasarım sayesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Yoğun bakım hastaları için tercih edilen dört motorlu hasta yatakları, diğer motorlu hasta yataklarının özelliklerinin yanında kan basıncını düzenleme özelliğine de sahip olmaktadır.

İmalat

Hasta karyolası olarak da bilinen bu yataklar, modern tıp teknolojisinin geliştirdiği tıbbi bir ekipmandır. Pek çok kişinin yanlış bildiği üzere, sıradan yataklardan oldukça farklı olan bu yataklar, insan vücut anatomisine ve sağlık problemlerinin getirdiği sıkıntıların giderilmesine yönelik tasarımlara sahiptir. Daha çok hastaneler ve tıp merkezlerinden aşina olunan bu yataklar, uzman doktorların görüşleri ve hastaların geri bildirimleri temel alınarak mühendislerce tasarlanmıştır. Özel tasarım yapıları ve işlevsellikleri, hasta ve yakınlarının hayatını kolaylaştırmaya yöneliktir.

Özel İmalat

Hastanızın ihtiyaçlarına özel hasta karyolası imalatı da yapıyoruz.

Yataktan düşme riskini en aza indirgedik

Güvenli Ve Konforlu Hasta Yatakları

Daha kolay sosyal hayata uyum sağlanmasını mümkün kılan hasta yatakları, ilaç almak, yemek yemek gibi ihtiyaçların birtakım aparatlar sayesinde hem hasta hem da refakatçiler için daha kaliteli bir kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Baş ve ayak kısımlarının hareketli yapısı ve yataklarda yer alan tekerlekler ile istenilen pozisyon için büyük rahatlı sağlayan hasta yatakları, çapraz kilit sistemi ile sabitlenmesi ve her iki yanında bulunan korkuluklar sayesinde hastanın güvenliği maksimum düzeyde mümkün hale gelmektedir.

Elektrik motorlu hareketli yataklar

Motorlu Hasta Yatakları

Dual motorlu, iki motorlu, üç motorlu, dört motorlu olmak üzere kendi içerisinde farklılık gösteren motorlu hasta yatakları, motor sayısına bağlı olarak fonksiyonunda artış göstermektedir. Tek motorlu hasta yatağının sırt bölümünün hareket ayarı sağlanırken iki motorlu hasta yataklarında hem sırt hem de ayak bölgesinin hareket kabiliyeti ayarlanmaktadır. Üç motorlu hasta yataklarında ise üç ayrı piston sayesinde sırt ve ayak bölgesinin hareket ayarının yanında yüksekliğin ayarlanması da mümkün olmaktadır.