Hasta Yatağı Fiyat

Hasta yatağı felçli hastaların daha sağlıklı bir tedavi süreci geçirmesi için kullanması gereken bir yatak çeşididir. Hasta yatakları sayesine hasta daha hızlı ve daha iyi bir tedavi süreci geçirmektedir. Günümüzde kullanımı oldukça artan bir ürün olan hasta karyolası yatağa bağımlı hastalar için çok önemli bir üründür. Birçok hasta bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra daha mutlu bir tedavi süreci geçirmiştir. Çünkü bu ürün normal yataklara oranla daha kaliteli ve sağlam üründür. Bu ürünü hasta ömrü boyunca rahat bir şekilde kullanabilecektir. Hasta yatakları sayesinde moral olarak daha iyi ola hasta, yakınlarını da mutlu etmektedir. Moral olarak neşeli olan bir hasta, yakınlarıyla daha sağlıklı bir iletişim kurmaktadır.

Hasta yatağı motoru olan ve bu motoru elektrikle çalışan bir üründür. Bu elektrikli motor sayesinde normal yataklarda olmayan bir özellik olan yatağın hareket etmesi sağlanır. Yatağın hareket etmesi yatalak bir hasta için oldukça önem arz etmektedir. Normal bir yatakta yatan hasta yatağı hareket etmediği için oldukça zorlanmaktadır. Hasta karyolası kullanan bir hasta ise yatağın hareket etmesi sonucu yatak üzerinde belli başlı ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Hasta herhangi bir yardım olmadan kumanda sayesinde yatağını hareket ettirerek temel ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Hem hasta hem de bakıcısı için bu ürün oldukça rahatlatıcı ve kullanımı kolay bir üründür.

Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Haskar Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağının kasa hariç diğer tüm parçaları yurt dışından gelmektedir. Yatağın motoru, yan korkulukları ve başlıkları yurt dışından ithal edilmektedir. Fiyat olarak normal yataklara göre daha uygun olan hasta yatakları ekonomik fiyatlara sahiptir. Fakat ülkemizde şu an döviz kurunun oldukça yüksek olması hasta yatağı fiyatlarını yukarılara çekmektedir. İthal edilen tüm parçaların dolarla alınması ve doların ülkemizde beş Türk lirası sınırına yakınlaşması hasta karyolası fiyatlarında yükseliş yaşanmasına sebep olmuştur. Biz firma olarak fiyatlarımızı çok yükseltmemeye çalışarak kar payımızı düşürüyoruz. Doların iki üç aylık değişimine karşın fiyatlarımızda yüz Türk lirası oynama olmuştur. İmalatçı firma olduğumuz içi kar payını biraz düşürerek fiyatlar da artışı çok yapmamaktayız. Bizim gibi imalat yapmayıp satış yapan firmalar ise fiyatlarını oldukça yukarılara çekmek zorunda kalmıştır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir