Ekonomik Hasta Karyolaları

Yüksek kalitede hasta yatağı üretimi yapan firmamız Haskar Medikal’de tüm hasta karyolası ürünleri fabrika fiyatlarıyla perakende satışa sunuldu.

Firmamızın üretimi olan, hastaneler ve ev gibi bakım ortamlarında en çok tercih edilen 2 motorlu hasta karyolaları, 3 motorlu asansörlü hasta karyolaları, 4 motorlu trendelenburg hareketli hasta karyolaları şimdi bir telefon uzağınızda!

Kaliteli Ve Ekonomik Hasta Yatakları

Kalite, bir hasta yatağı için olmazsa olmaz özelliktir. Kaliteli bir hasta karyolası, hastaya konfor ve güvenlik sağlar. Aynı zamanda bakıcısı için de çok büyük kolaylıklar getirir. Hastanın alt değişimi sırasında eğilmek zorunda kalan bakıcıların yaşadığı bel ağrısı sorunlarına kesin çözüm getiren 3 motorlu yataklar, asansör özelliği sayesinde bütünsel bir hareket sağlar.

Ergonomik Ve Uygun Fiyatlı Hasta Yatağı

Ekonomik fiyatlar ile Haskar Medikal’de satılan hasta karyolası modelleri asla bir kalite düşüklüğünden dolayı uygun fiyatlı olmayıp, aracısız direk fabrikadan size ulaştırıldığı için fiyatları ekonomiktir. Ekonomik hasta yatakları, havalı yatak ve karyola çeşitlerimiz, web sitemiz üzerinde bulunan ürünler sayfamızdan tüm özellikleri ve güncel resimleri ile detaylı olarak incelenebilir.

Karyola modellerimizden lazımlıklı hasta karyolası hariç, diğer tüm modeller kiralık olarak da mevcuttur. Kiralama hizmetimiz İstanbul ili ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye için geçerlidir.

Firmamız üretim tesislerinde üretimi yapılan karyola ve yataklar, mağazamızda görerek veya online internet satış sitemizden sipariş verilerek satın alınabilir veya kiralanabilir. Satış veya kiralama işlemlerinde yapacağınız ödemeler, nakit, kredi kartı veya banka havalesi şeklinde olabilir.

Hasta Yataklarında Garanti

Ürünlerimizin tümü üretici firma Haskar Medikal garantisi altındadır. En az 2 yıl garanti ile satılan hasta yatakları aynı zamanda 10 yıl yedek parça garantisi altındadır.

Satış sonrası ücretsiz nakliye, kurulum ve servis gibi hizmetlerimizden tüm müşterilerimiz faydalanabilir. Firmamızın müşterisi değilseniz de belli bir ücret karşılığında teknik servis hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür. Hasta karyolası kurulum, tamiri ve bakımı gibi diğer hizmetlerimiz de İstanbul ve tüm Türkiye illerindeki bayilerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Medikal ürünler kategorisine giren tüm ürünler firmamız tarafından satılık veya kiralık olarak yerinize teslim kolaylığıyla size ulaştırılmaktadır.

Haskar Medikal firması olarak tüm hasta vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.