Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Elektrikli Yatak İmalatı

Elektrikli Yatak İmalatı

Hareket yetenekleri sayesinde piyasada bulunan birbirinden farklı elektrikli yatak çeşitleri daha popüler hale gelmiş durumdadır. Bu şekilde hastaneden çıkan tüm hastalar evlerde veya bakım evleri ile birlikte huzur evlerinde yaşlılara da yine rahat bir şekilde bakılma imkanı verilmektedir. Sağlam bir yapı altında üretimleri gerçekleştirdiği zaman özellikle de bu elektrikli hasta yatağı modelleri çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanma şansını sağlamaktadır. Burada en çok da motor aksan kısımlar mutlaka sağlam bir üretim altında gerçekleştirilmelidir. Bu sayede bütün gün sürekli olarak farklı açılarda elektrikli yatak hareket ettirilse dahi herhangi bir sorun yaşanmadan kullanma şansına yanında getirir.

Rahat bir kullanım imkanı veren ve değişik avantajları ile elektrikli hasta yatakları

Birbirinden farklı motor sayılarına sahip olan elektrikli yatak modellerinin diğer tanımı ise değişik açılarda hareket ettirilme özelliği de denebilir. Yatağın değişik bölümlerini yerleştirilmiş olan özel motor sistemleri sayesinde elektrik ile bu motorlar çalıştırılmak süresiyle sırt bölümü olmak üzere ayak kısmı ile birlikte aşağı yukarı hareket ettirilme imkanı veren asansör sistemleri de gün içerisinde büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Üstelik bu sistemleri sırasıyla kullanılmasının yanı sıra aynı anda da eş zamanlı olarak kullanım şansı yanında verilmektedir. Bu da hastanın aynı anda yapılması gereken günlük işlerini tek seferde gerçekleştirmesine imkan verebilmektedir. Örneğin bir hasta ayağa kalkmak istiyorsa asansör sistemleri ile birlikte elektrikli hasta yatağı aşağı doğru indirilmekte ve aynı zamanda sırt bölümü de farklı açılarda kaldırılarak rahat bir şekilde ayağa kalkmasına imkan sağlamaktadır.

Elektrikle çalışan değişik hasta yatağı modelleri

En az 1 motor sistemi ile birlikte kullanımı bulunan elektrikli yatak çeşitleri aynı zamanda 2 veya 3 ile 4’lü motor sistemleri altında üretimleri gerçekleştirilmekte ve çok uygun fiyatlar altında satın alınabilmektedir.

Aynı zamanda kiralama sistemi de bulunabilen bu elektrikli hasta yatağı çeşitleri birçok farklı problemden ötürü belirli bir süre veya çok uzun bir zaman bakıma ihtiyaç duyan hastalar adına günümüzde çok büyük bir öneme sahiptir. Bu elektrikli hasta yatağı seçenekleri ayrıca tekerlek sistemleri ile birlikte serum askısı ve yemek masası gibi daha birçok farklı özelliği kapsamında da elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.