En İyi Hasta Yatakları

En iyi hasta karyolası imalatında en iyi ham maddelerin kullanıldığı ve alanında uzman en iyi ekiple üretilmiş hasta karyolasıdır. Hasta karyolaları kendi aralarında özelliklerine göre de ayrılır. 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolası olarak ayrılmaktadır.

2 MOTORLU HASTA KARYOLASI

2 motorlu hasta karyolası; baş kısmı ve ayak kısmı olarak 2 parçadan hareketlidir. Bu parçalardan baş kısmı direk açıyla birlikte yükselmekte olup istenilen açıya göre yukarı aşağı hareket edebilmektedir. Ayak kısmı kendi içinden tek hareket açısıyla iki parçadan oluşması sebebiyle hastayı oturtma pozisyonundaki hareket gibi diz kapaklarından ayırmakta olup böylece hasta yatar pozisyonda bile olsa karyolanın hareket şemasıyla birlikte yatan hastanın kalça ve diz kapaklarından hareket etmesini sağlamaktadır ve böylece hasta yattığı yerden hareket edebilmektedir. Firmamız bu ürünleri en iyi kalitede çıkarmak için uzman kadromuzla yüksek kalitede ürünleri en iyi ham maddeleri kullanarak yüksek kalitede üretmektedir.

Hasta karyolasında üretim aşamasında üretilen hasta karyolası profil kalınlığı 50*30 cm profilden üretmemiz bizi en iyi kalitede üretmemiz açısından farklı kılan özelliklerimizin başında gelmektedir. Kullanılan malzemelerin et kalınlığı 1,5 mm olması kalite açısından çok önemli bir detaydır. Üretilen bütün hasta yataklarında plastik teker kullanmak maliyeti ciddi açıdan artırsa bile kaliteli ürün sloganımızı yukarılara taşıma konusunda bizi en ayırıcı etken konumundadır. Böylece tekerlerde ki zamanla ortaya çıkan oksitlenmeleri ve paslanmayı ömür boyu kesiyoruz.

En İyi Hasta Yatağı

En İyi Hasta Yatağı

EN İYİ HASTA YATAKLARI

Hastalarımız yıllar sonra bile yatağı kullanmak istese bile paslanmış tekerler yerine sağlıklı ve en iyi karyola sloganımızla ve yüksek kalitedeki yatakları sağlıklı ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabileceklerdir. Üretilen karyolanın uzun ömürlü olması ve kalitesini ön plana çıkartır ve en iyi karyola sıfatını alması bizim açımızdan çok önemlidir. Bu üretilen karyolayı bu kadar yüksek kalitede üretip diğer firmalarla aynı fiyata satmamız imalattan direk satmamız düşük kar marjı gütmemiz bizi diğer al sat firmalardan farklı kılıyor. Yüksek kaliteyi ucuza satan Türkiye’de ki ender firmalardan biri olmamıza neden olmaktadır. Haskar Medikal üretimini kendi yaptığı hasta yatağı ürünlerini kendi pazarlar. En iyi hasta yatakları Haskar Medikal‘de Üretiliyor.