Yazılar

2 Motorlu Hasta Karyolası Özellikleri

2 motorlu hasta karyolası evde ya da hastanede kullanılabilecek bir yatak türü olup tamamen hastanın rahatlığı için tasarlanmıştır. Bu yataklar çok sayıda hastanede ve evde kullanılmakta olup sadece satış yapılmamakta kiralama imkanı da sağlanabilmektedir. 2 motorlu hasta karyolası hastanın yatış şekline göre ayarlanabilmekte olup çok sayıda aparatı ile hastanedeki rahatlığı kullanıcısına sunmaktadır. Aynı zamanda bu yataklar ile hastanın serum gibi aparatlarını da takmak mümkün olabilmektedir. Ayrıca 2 motorlu hasta karyolası boyutları da hasta kullanımına göre tasarlanmış olup tekerlekleri sayesinde hasta rahatsız edilmeden taşınabilmektedir.

2 Motorlu Hasta Karyolası

2 Motorlu Hasta Karyolası

2 Motorlu Hasta Karyolası Nasıl Kullanılır?

2 motorlu hasta karyolası kullanımı oldukça basit olup sipariş verildikten kısa bir süre sonra gelerek montajı sağlanmaktadır. Ayrıca hasta yatağı kullanımı için kullanma kılavuzu paket içinde gelerek kullanımın ayrıntılarının alıcıya iletilmesi hedeflenmiştir. 2 motorlu hasta karyolası garantili olup kullanıcı hatası dışındaki tüm aksaklıklar garanti kapsamına girmektedir. Ayrıca siparişin verilmesinden sonra gelecek olan yatağın montajı için teknik destekte sağlanmaktadır. 2 motorlu hasta karyolası temini için sitemiz günün her saatinde aranarak sipariş verilebileceği gibi internet üzerinden de sipariş verilebilmektedir. Ayrıca destek hattından her türlü bilgi alma kolaylığı da sağlanmaktadır.

2 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

2 motorlu hasta yatağı öncelikle motor sistemi ile çalışmaktadır. Güçlü bir motor sistemini içinde barındıran yatağın hareket kabiliyeti bu motorlar sayesinde sağlanmakta olup acil durumlarda ve elektrik kesintilerinde pil ile de çalıştırabilmek mümkündür. Yatağın iki türlü hareket yeteneği bulunmaktadır ve kumandası sayesinde baş ve ayak kısımlarının hareket ettirilmesi mümkündür. Ayrıca hastanın yatak içinde hareket ettirilmeden oturur pozisyona kumanda sayesinde alınması mümkün olabilmekte olup bu sayede hastanın kolayca yemek yiyebilmesi amaçlanmaktadır.

2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Yatağı

Ayak kısmını da kaldırarak sürekli yatan hastaların yatağın hareketleri ile hareket ettirilmesi sağlanarak masaj etkisi yapması da mümkündür. Yatağın korkulukları bulunmakta olup hastanın güvenliği için krom malzemeden üretilmiştir. Bu sayede hastanın düşmesi engellenmekte ve sağlıklı bir malzeme kullanılması sağlanabilmektedir. Ayrıca bu korkulukların çıkarılıp takılması da mümkün olabilmektedir. Bu sayede hastanın hastaneye götürülmesi ya da yıkanması gibi bazı ihtiyaçlarının karşılanması durumlarında çıkarılabilmesi sağlanmaktadır.