Yazılar

Abs Hasta Yatağı

Her hasta yatağı farklı bir rahatlığa sahiptir. Hasta yataklarımızın tamamı hastalar için iyi bir konfor sunuyor. Hepsinin birbirinden farklı özellikleri mevcuttur. Bu nedenle ürünlerimiz arasında tercih yaparken hastanıza en uygun olan yatağımızı tercih etmeniz gerekir. Ürünlerimizin hem kiralama hem de satışı yapılmaktadır. Ürünümüz oluşabilecek olan fabrika hataları nedeni ile iki yıl garantilidir. Aynı zaman da on sene parça garantisindedir. Bu on sene boyunca ürünlerimiz ile ilgili en doğru hizmeti sizlere vermeye devam etmekteyiz.

Motorlu Abs Hasta Yatağı Hakkında

Motorlu Abs hasta yatakları yan kısmında bulunan korkuluk kısımları MDF kaplıdır. Yatağımızın baş kısmının ve korkuluk kısmının Abs özelliğine sahiptir. Bu hasta yatağımız yüz kiloya sahip olan hastalara kadar uygundur. Ürünümüzün motor kısmı dış ülkede üretilmiştir. Yataklarımızın kullanım kolaylığı vardır. Yatağımızın korkuluk kısımlarının kullanım durumu oldukça kolaydır. Yataklarımızın başlık kısmı ve yan tarafında bulunan korkuluk kısımlarının sökülüp takılma imkanı vardır. Aynı zamanda rahatlıkla temizlenebilir.

Hasta yatağımızın imalatı firmamızda özenle yapılır. Motorlu Abs hasta yatağında dört adet tekerlek yer alır. Bulunan bu tekerlekler sayesinde hasta yatağınızı istediğiniz yere taşıyabilme imkanınız vardır. Aynı zamanda istediğiniz alanda yatağı sabitleme imkanınız da vardır. Hasta yatağımızda yer alan tekerlekler üç yüz altmış derece dönme durumuna sahiptir. Bu sayede de hasta rahatsız edilmeden yer değişikliği yapılabilir. Hasta yataklarımızın dört tarafında da serum takabilmek için alanlar bulunur. Hasta yatağımızı tercih eden müşterilerimize aynı zamanda dört kısımdan oluşan şilte verilmektedir. Ürünlerimiz hem evde hem hastanede hem de huzur evinde kullanılabilen rahat ürünlerdir.

4 Motorlu Abs Hasta Yatağı

4 Motorlu Abs Hasta Yatağı

Motorlu Abs Hasta Yatağı Satın Almak

Hasta yatakları fiyatları yatakların özelliğine göre değişkenlik gösterir. Ancak hasta yatakları kısa süreli kullanılacak ise ya da hasta yatağını alabilecek bir bütçe yok ise o zaman da hasta yataklarımızı kiralama imkânınız vardır. Küçük bir bütçe ile istediğiniz hasta yatağını kiralama durumunuz vardır. Bu sayede bütçede sıkıntıya düşmeden ihtiyacınız olan hasta yatağınızı kullanabilirsiniz. Verdiğimiz her hizmetimiz ve yataklarımız ile sizlerin ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışıyoruz.