Yazılar

Ayarlı Hasta Yatağı

Yatalak hastalar için büyük bir öneme sahip olan ve başta hastane ya da ev almak üzere huzur evlerinde ya da bakım evlerinde oldukça fazla kullanım gösteren ayarlı hasta yatağı birçok farklı çeşidi kapsamında seçim yapılabilir ve satın alınabilir. Özellikle fazla hareket edemeyen yaşlılar ile birlikte hastaneden yeni çıkmış ve uzun bir süre yapmak zorunda kalacak olan hastalar adını farklı bölümden ayarlanabilir özelliği sayesinde bu hasta yatakları hem hastaya bakacak olan kişi adına hem de hasta açısından büyük bir rahatlık vermektedir.

Ayarlı Hasta Yatakları

Ayarlı Hasta Yatakları

Baş kısmı ile birlikte bel bölgesinden ya da ayak kısmından ayarlanabilir ve kıvrılabilir avantajı sayesinde hastanın sürekli olarak aynı pozisyonda yapmasına engel olan ayarlı hasta yatakları gün içerisinde yapılacak olan işler kapsamında büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bunlar içerisinde özellikle yemek yerken ya da ilaç verirken haftaların başkasından dengeli bir şekilde oturur pozisyona gelmesine fırsat veren bu ayarlanabilir hasta yatakları tamamen kaliteli bir malzeme yapısında sağlam bir şekilde üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Kaliteli Ayarlanan Hasta Yatakları

İskelet kısmı tamamen alüminyum bir malzeme kapsamında üretimi gerçekleştirilmiş olan ayarlı hasta yatakları bu sayede birbirinden farklı kilolarda ki hastaları rahat bir şekilde taşıyabilmekte ve uzun yıllar sorunsuz bir içinde kullanma şansını sağlamaktadır. Üzeri tekerlekli ayakları sayesinde her yer rahat bir şekilde götürülebilen bu hasta yatağı böyle pozitif bir imkan sayesinde de hastanın hastanede ya da evde oda değişikliğine herhangi bir biçimde kalkmadan imkan tanımaktadır. Özellikle evlerde bakıma muhtaç olan hastalar için tam bir donanım içerisinde büyük bir avantaj sağlayan bu hasta yatakları, ayarlanabilir yan kısımları sayesinde de hastanın düşmesine engel olmakta ya da kalkarken sorun yaşanmadan bunun gerçekleşmesini fırsat vermektedir.

Ayarlanabilir Hasta Yatakları

Ayarlanabilir Hasta Yatakları

Sağlam Motoru İle Birlikte Katlanabilir Ayarlı Hasta Yatakları

Özellikle tamamen kaliteli bir şekilde üretime gerçekleştirilmiş olan motoru sayesinde her kısmında katlama bölgesinin hızı ayarlanabilir ve buna göre istenilen açıya sorunsuz bir şekilde getirilebilir. Baş kısmı ile birlikte aynı zamanda bel bölgesi ve ayak noktaları için aynı anda hareket etme fırsatı veren bu kaliteli ayarlı hasta yatakları sayesinde sevdikleriniz hastalık dönemlerini rahat bir şekilde geçirme imkanını elde edebilmektedir. Üstelik farklı motor sayıları ve değişik modelleri kapsamında hastanın durumuna göre tercih edebileceğiniz birbirinden farklı ürünlere de yine kaliteli bir malzeme altında üretimini yapılmış şekilde bulabilir ve çok uygun fiyatlar altında satın alma şansını elde edebilirsiniz.