Yazılar

2 Motorlu Hasta Karyolası

Hasta karyolası en boy ve yükseklik bakımından belirli standartlara sahip olmalıdır. 40 cm yüksekliğe sahip olan hasta yatağı 90 cm en ve 190 cm boy ölçüleri ile üretilmiş olup bir hastanın konforuna yetecek ölçülere sahiptir. Hastalar için yataklarını kendisi üreten Haskar Medikal, 2 motorlu hasta karyolası ile hasta bakıcıların daha rahat bir şekilde işlerini yapabilmelerini ve hastaların bu süreçte daha rahat olmasını sağlar.

Sağlam ve Fonksiyonel Modeller

Yatak özellikleri arasında hem baş kısmının hem de ayak kısmının kaldırılıp indirilebilir olması sayesinde rahat bir bakım imkanı sağlanmış olur. Hastanın bakımı esnasında gereken yemek yeme, su içme gibi durumlarda bu özellik oldukça sık kullanılır ve tek düğme ile indirip kaldırma işlemleri tamamlanır. Bu işlemler tek bir el kumandası ile hasta tarafından bile kullanılabilir. Hastanın yataktan düşmesi gibi olumsuz durumların yaşanmaması için krom kaplama korkuluklar sayesinde hasta güvenli bir bakım ortamına kavuşmuş olur.

2 Motorlu Hasta Karyolası Hm-1500 Özellikleri

Üstelik hasta yatağı için oluşturulmuş bu ikili korkuluk paneli istenildiğinde çıkartılır ve ihtiyaç anında tekrar kolayca takılabilir. Ayrıca hasta karyolası için dizayn edilmiş diğer özellikler arasında bir adet serum takma askısı bulunmaktadır. Bu askı ile sıvı alımları vücuda daha rahat bir şekilde verilebilir. 360 derece dönme özelliğine sahip hasta yatağı tekerlekleri sayesinde yatağın altı ve çevresi de rahatlıkla temizlenebilir.

Ayrıca yatağın üretimi esnasında hijyen amacıyla boyama sonrası fırınlanmıştır. Bu ayrıntıların tamamı hastanın daha sağlıklı bir süreçte iyileşmesini sağlayacak küçük ama etkili adımlardır. Bu adımlar her şeyden önce hastanın kendisini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır. 2 yıllık garanti süresi oldukça aktif kullanılan bir ürün olmasına rağmen uzunca bir süredir. Firma ürünlerine olan güvenini bu şekilde bile göstermektedir.