Yazılar

Ergonomik Hasta Yatakları

Hasta yatağı kiralama konusunda insanlar yeteri kadar bilgi sahibi olmadıklarından hastalık sürecinin geçirilmesi de son derece zor bir dönem haline geliyor. Ancak hasta yatakları kiralayabilme özelliğine de sahip yataklardır. İnsanların kendi ya da yakınlarının hastalık durumlarına göre farklı özelliklerde yatakları kiralayarak bu dönemi daha kolay bir süreç haline getirebilirler. Hasta yataklarının imalatı konusunda son derece titiz davranan firmamız oldukça geniş bir alana hizmet veriyor. Tüm hastaların kısa ve uzun vadede ihtiyaçlarını giderecek ölçüde olan hasta yatağı modellerimiz oldukça kaliteli ve son derece ergonomik tasarımlardır. Yataklarda bulunan özellikler incelendiğinde hastalar ve hastaya bakan insanlar açısından önemli kolaylıklar sağladığı görülebilir.

Hasta Yataklarında Tercih Edilen Modeller

Tüm hasta yatakları farklı özelliklerden meydana geliyor. Genel anlamda hepsi kaliteli ve insan sağlığına zararı olmayan malzemeden ürettiğimiz yataklardır.

Hasta Yataklarında Tercih Edilen Modeller

Hasta Yataklarında Tercih Edilen Modeller

Bu yatakları birbirinden farklı kılan ise ürünlerin sahip olduğu özelliklerdir. Bazı yataklar manüel olarak tasarlanırken bazıları yarı otomatik bazıları da tam otomatik yataklardır. Hastalık süreci yıllar sürecek olan hastalar için genel olarak tam otomatik olan hasta yataklarının satışını ve kiralamasını gerçekleştiriyoruz. İnsanların yaşam kalitesini yükseltmek ve daha rahat bir hareket kabiliyeti sunması açısından hasta yatakları son derece kullanışlı ürünlerdir. Yatakların kısa süreli kullanımları açısından da kiralama konusunda insanlara her türlü desteği sunuyoruz.

Evde Kullanılabilecek Hasta Yatakları

Kullanım açısından hasta yatakları kiralama hizmeti, insanların son derece memnun kaldığı bir hizmettir. Hastanızın rahatça oturma ya da yatmasına olanak sağlayacak olan hasta yatağı fiyatları bakımından da uygun olan ürünlerdir. Standartların üzerinde bir kaliteye sahip olan yatak modellerimizde kendi rahatınızı ve hastanızın konforunu düşünerek seçim yapmanız gerekiyor. Motorlu hasta yatakları bu bakımdan insanlara en iyi kolaylığı sağlayacak olan yataklardır. Yatak tasarımları genel anlamda tekerlekli olarak üretiliyor ve bu da size hastanızı ev içerisinde farklı yerlere daha kolay şekilde taşıma imkânı yaratıyor.

Yatak modellerinin kiralanması için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yatakların satın alınması ya da kiralanması işlemi yapıldıktan sonra çalışanlarımız ücretsiz montaj hizmetini de veriyorlar.