Yazılar

Hasta karyolası modelleri

Hasta karyolası herhangi bir hastalık nedeniyle bir süre veya sürekli yatarak tedavi edilmesi gereken hastalar için tasarlanmış evde kullanıma uygun hasta yatağıdır. Ev ortamında sürekli yatmak zorunda olan ya da felç gibi hastalıklar nedeniyle hareket edemeyen hastaların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla üstün özellikler ile donatılmıştır. Hasta yatakları hastanın belli ihtiyaçlarını görebilmesi için motorlu bir sistem ile hareket özelliği kazandırılan yataklardır. Kumandalı hasta yatağı bir düğmeye basarak başucu, ayakucu ve yanları hareket edebilir özelliktedir. Havalı yatak özelliği ile hastada bası yarası adı verilen yatak yaralarının oluşumunu engelleyen yapıdadır. Ev kullanımına uygun olarak deri veya ahşap baza ile kullanılabilen şık tasarımlara sahiptir.

Hasta Karyolası Özellikleri

Hasta karyolası evde kullanıma uygun ileri teknoloji özellikler ile donatılmış hasta yatağı özelliklerindedir. Hastanın rahat ve konforlu bir yaşam sürebilmesi için tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanır. Hasta karyolası modellerimiz hastanın hareket kapasitesini artırmak için özel motorlu bir sistem ile donatılmıştır. Hasta yataklarımızdaki bu özellik hastaya hareket kazandırırken hastaya bakan kişi için de büyük kolaylık sağlar. Hasta karyolası yataklarımızda isteğe bağlı lazımlık özelliği de tercih edilebilir. Hastanın tuvalet ihtiyacını giderebilmesi için tasarladığımız bu özellik ile hastanın yatarken ihtiyacını görebilmesini sağladık. Kaliteli malzeme ile ürettiğimiz hasta yataklarımız anti bakteriyel yapıda olup bakteri ve mikrop barındırmaz. Yatak kılıflarımız sıvı geçirmez, koku yapmaz ve yıkanabilir özelliktedir.

Hasta karyolası özellikleri

Hasta karyolası özellikleri

Hasta Karyolası Hizmetlerimiz

Hasta karyolası ihtiyacınız için internet sitemizi inceleyerek ihtiyacınız olan yatağı seçip bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Hasta yatağı fiyatları konusunda cazip fırsatlar sunan firmamız kısa sürede hasta yatağınızı adresinize getirip kurulumunu da ücretsiz olarak yapar. Hasta karyolası için en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Hasta Yatağında Konfor Aranır Mı?

Firmamız hasta yatağı satışını ve imalatını yaparak son yıllarda yatağa bağımlı halde yaşayan ya da yaşlı bakımında ihtiyaç duyulan yatak çeşitlerinden en çok verim alabileceğiniz pozisyon verici yataklar konusunda telkinlerde bulunmaktadır.  Yatağa bağımlı halde hayatını idame ettiren kişiler için ihtiyaçlarını biraz da olsa karşılayabilir olması moral ve motivasyonlarına da katkı sağlamaktadır. Bu kapsamda pozisyon verici özelliğe sahip yataklarda kumandalı sistem ile sağa ve sola dönme, ayak ve başucu pozisyonlarını yukarı kaldırıp indirme gibi özellikleri taşıyarak hastaya konfor sağlamakta hasta yakınına ise biraz da olsa dinlenmesi için zaman tanımaktadır. Bu sebeple firmamız ürünlerini gerek satın alırken gerekse hasta yatağı kiralama konusunda ihtiyacınızı belirlemeye yardımcı olabilecektir.

Hasta Yataklarına En Çok İhtiyaç Duyulan Yerler

Hasta yatakları hastanın hastalık derecesine göre belirlenen ayarlarda olmalıdır. Günümüzde en çok hastanelerde ve diyaliz merkezlerinde bulunan bu yataklar artık evde de bakıma muhtaç kişiler tarafından kullanılması yönünde karar verilmiştir. Bu yatakların teknik özelliklerine bakıldığında hasta için kolaylaştırıcı pek çok özelliğin bir arada kullanıldığı görülmüştür. Bu kapsamda firmamız hem hasta hem de hasta yakınının rahatlığı için üretimini gerçekleştirdiği yatakların satışını da yaparak pek çok ihtiyacı olan müşterisine ulaşması için hem nakliye hem de kurulumunu herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştirmektedir.

Hasta Yatağı Ve Aksesuarlarını Gelin Birlikte Seçelim

Hasta yatağı fiyatları konusunda gerekli olan tüm kolaylıkları sağlayan firmamız ayarlanabilir ve sabit yataklarımız içerisinde sağa sola ve ortaya dönüş hatta dik oturuş pozisyonuna geliş özelliklerini öncelikli kılarak hastanın ilk önce konforu önemli saymaktadır. Havalı yataklar, pozisyon verici kumandalı yataklar, 2, 3, 4 motorlu yataklar, çarşaflar, alezler ve daha pek çok ürün çeşitliliğimizi inceleyebileceğiniz firmamızı ziyaret ederek hastalığınıza en uygun yatağı seçmede destek olmamızı sağlayabilirsiniz.