Yazılar

Hasta Yatağı Rahatlığı

Hasta yatağı bakıma muhtaç hasta bireyler için üretilmiş özel yataklardır. Firmamız hasta bireylerin rahatını düşünerek en kaliteli şekilde hasta yatağı üretimi yapmaktadır. Ürettiğimiz hasta yatakları hastanelerde, hasta bakım evlerinde ve evlerde rahatlıkla kullanılır. Hasta yataklarımız satın alınabileceği gibi kiralanma özelliğine de sahiptir.

Hasta yataklarımız hastanın sağlığı için havalı olarak üretilir. Bu sayede hastalar uzun süre hareketsiz kalsalar bile terlemezler ve diledikleri an masaj yaptırarak birçok kas ağrısının önüne geçebilirler. Hastalar kısa ya da uzun süreli hareketsiz kalacağı için bu zorlu süreci en az hasarla atlatabilmeleri için yataklarımız ortopedik olarak üretilir.

Hasta Yatağı Kalitesi

Firmamızda %100 kalite ile hasta yatakları üretimi yapılmaktadır. Bu sayede pek çok müşteri firmamızdan satın aldığı ya da kiraladığı hasta yataklarını uzun yıllar boyu kullanmaktadır. Firmamızın prensip haline getirdiği müşteri memnuniyeti sayesinde her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Yatakların kurulumunu firmamızda çalışan teknik servis elemanları aynı gün içerisinde yapmaktadır ve olası herhangi bir arızada teknik servis elemanlarımız elinden gelen her yardımı sizlere vermektedir.

Hasta yataklarımız hastanın her yere götürebilmesi için tekerlekli olarak üretilmiştir. Bu sayede hasta kişiyi bakıcısı dilediği yere hiçbir zorluk çekmeden taşıyabilir. Son derece ortopedik yataklarımız ile sizde bu zorlu süreci en az sızıyla atlatabilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları motorlu ve motorsuz olarak iki grupta incelenir. Yeni nesil hastanelerde motorlu hasta yatakları tercih edilirken maddi düzeyi alt seviyede olan hasta bireyler tarafından motorsuz hasta yatakları kullanılır. Motorsuz hasta yatakları iki kademelidir. Birinci kademesi ile hasta başını hareket ettirebilirken ikinci kademesi ile hasta kişi başını ve sırtını hareket ettirebilir. Motorsuz hasta yatakları yatağın yan tarafında bulunan bir kol yardımıyla çalışır.

Motorlu hasta yatakları 4 kademeli olarak incelenir. Tek motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını hareket ettirebilir, iki motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını ve sırtını hareket ettirebilir, 3 motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını, sırtını ve ayaklarını hareket ettirebilirken 4 motorlu hasta yatakları genel olarak yoğun bakım ünitelerinde kullanılır. Motorlu hasta yatakları yatağın yanında bulunan kumanda yardımıyla çalışır.

Hastaların Konforu İçin Tüm Özellikler Mevcut

Durumu ağır hastalar hastalık sürecinde yatağa bağlı yaşarken tuvalet ve duş alma gibi ihtiyaçlarını çok zor şartlarda gerçekleştirir. Bazıları yerinden dahi kalkamazken en temel ihtiyaçlar bile hasta bireyler için eziyet halini alıyor. Bizler de durumu çok ağır hastaları daha rahat ettirmek için lazımlık ve duş alma özelliği bulunan hasta yatakları üretiyoruz.

Lazımlık özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişi yerinden kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderebilir. Yatağın orta kısmında tuvalet deliği vardır ve bu tür yataklar tuvalet ihtiyacının karşılanmasına yönelik tüm mekanizmaya sahiptir. Duş alma özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişiyi banyo ihtiyacını da rahatça yerine getirebilir. Yatak banyo ihtiyacı doğduğu zaman pompa yardımıyla küvet haline getirilir. Duş almaya yönelik tüm tesisat mekanizma bu yataklarda mevcuttur.

Hasta yataklarımız arasında ayrıca şişme yatak özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede yatak şişirilerek istenilen yere götürülür. Seyahat anında da büyük kolaylık sağlayan şişme hasta yatakları ortopedik özellikte üretilmiştir.

Hasta Yatağı Fiyatlarında Muazzam Fırsatlar

Hasta yatakları fiyatları üretmiş olduğumuz hasta yataklarının taşıdığı özelliklere göre değişmektedir. Motorlu hasta yatakları biraz daha maliyetli olurken motorsuz hasta yatakları maddi durumu daha alt seviyede olan hastalar tarafından kullanılır. Hasta yatakları lazımlık, duş alma ve şişme gibi özelliklere sahip olduğu zaman da fiyatlarda artış görülür.

Firmamızın satışını yaptığı yatakların fiyatları son derece makul düzeydedir. Bizler için paradan ziyade hastalarımızın konforu daha ön plandadır. Müşteri memnuniyeti bizim için daha önemlidir bu nedenle firmamıza hasta yatağı için talepte bulunduğunuzda fiyatlarımızda sizin için gerekli indirimleri yapmaktayız.

Hasta yataklarımızı satın alabileceğiniz gibi 10 yıla kadar kiralamanız da mümkündür. Kiraladığınız ya da satın aldığınız hasta yataklarımızda kredi kartına taksit yapılabilir. Firmamızın ürettiği hasta yataklarını web sitemizden görebilirsiniz ve internetten de sipariş verebilirsiniz. Firmamıza gelerek ya da bizleri arayarak hasta yatakları hakkında detaylı bilgi alma şansına sahipsiniz.

Rahat Hasta Yatağı Modelleri

İnsanlar hastalık dönemlerinde her zaman çok rahat etmek isteyeceklerdir. İster uzun süreli isterse kısa süreli bir rahatsızlık dönemi olsun fark etmeksizin hastaların rahat bir ortamda bulunması gerekiyor. Rahat etmelerindeki en önemli detay ise hastanın yattığı yataktır. Hasta yatağı hizmetleri sayesinde hastalarınız hastane ortamındaki profesyonelliği ev ortamında da yaşama imkanı bulacaktır. Ev tipi hasta yatakları sayesinde hastalar yattıkları yerde çok daha rahat bir şekilde hareket kabiliyetine sahip olabileceklerdir. Aynı zamanda bu yataklar hastanın kendisi tarafından da kullanılabilme imkanı sunduğundan son derece avantajlı olan yataklardır.

Kiralama Hizmeti İle Hasta Yatakları

Tüm hastaların kullanabileceği standartlarda hazırlanan hasta yatakları oldukça iyi fırsatlar sunuyor. Ulaşılabilir fiyatlarda kiralanabilen hasta karyolası çeşitleri hem hasta yakınlarının bütçesini zorlamıyor hem de hastalara hastane ortamının rahat ortamı evde de sağlanmış oluyor. Kiralama hizmeti ile tüm karyolalar evinize kurulumu firma tarafından gerçekleştiriliyor. Hasta yatakları hem kolay kullanılabilir özelliklerinin bulunması hem de son derece geniş imkanlar sunması hastalar açısından son derece pratik ürünlerdir.

Kiralık hasta yatakları

Kiralık hasta yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Fırsatlarından Yararlanın

Hastalarınızın daha rahat etmesi ve sürekli yatmadan kaynaklanan başka rahatsızlıkların ortaya çıkmaması için hasta yatağı kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Oldukça iyi fiyatlarda kiralanan bu yataklar sayesinde hasta rahatsızlığı süresince daha rahat uyku uyuyabilme imkanı bulacaktır. Aynı zamanda bu yataklarda çok rahat bir şekilde hareket edebilecek ve yatak koşullarını kendisi de ayarlama olanağına sahip olabilecektir. Kiralama hizmeti sırasında firmadan montaj hizmeti de alıyorsunuz. Yatak evinizde hastanın rahat edebileceği ve aydınlık olan bir yere kurularak rahat etmesine imkan sağlanıyor.

Hasta Yataklarında En İyi Kiralama Fiyatları

Evde hasta bakımı her zaman zor olan bir işlemdir. Bu nedenle de hastaların bakımlarının daha iyi bir şekilde yapılabilmesi için hastane ortamlarındaki profesyonelliğin ev ortamına taşınması gerekir. Bunun için de uygun hasta yatağı fiyatları ile istenilen konforu ev ortamında sağlama imkanı bulabilirsiniz. Hasta yataklarının kalitesini ve çeşitlerini yakından incelemek ya da fiyatlar hakkında güncel bilgileri öğrenmek isterseniz https://www.haskarmedikal.com linkinden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.