Yazılar

Haskar Medikal firmasında üretilmiş hasta yatakları

Hastalıklar, iklim ve diğer çevresel koşullar kaynaklı olabileceği gibi, doğuştan gelen kalıtsal kaynaklı da olabilmektedir. Kişi, hayatının belirli dönemlerinde çeşitli rahatsızlıklara yakalanabilir, kazalar sonucu sakat kalabilir veya doğuştan gelen bazı kusurlarla vücudunu hareket ettirmek konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bazı durumlarda ise söz konusu hastalık veya sakatlıklar, kişiyi günlük hayat aktivitelerinden geri kalmasına neden olabileceği gibi, özel bir bakıma muhtaç da bırakabilmektedir. Bu bakım; diğer hastalıklarda yapılan bakımdan çok daha titiz olup, hasta ve ona bakım yapan kişinin çoğu zaman sıkıntı görmesine neden olabilmektedir. İşte bu nedenle bu bakımın en kolay ve sağlıklı şekilde yapılabilmesini sağlayan hasta yatağı üretiyoruz.

Hangi Durumlarda Hasta Yatağı Kullanılır?

Hasta yatakları özel sağlık sebepleriyle hayatını kendi başına idame ettiremeyen kişiler için özel olarak tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. Genellikle omurilik zedelenmesine bağlı kazalarda ortaya çıkan felç, ALS hastalığı, kalp ameliyatı sonrası ve ilerlemiş yaşlılık gibi durumlar, hasta yatağı kullanımını gerektiren durumlardan sadece birkaçıdır. Kişiler, bu şartlarda kendi kişisel ihtiyaçlarını kendi başlarına gideremediği gibi, çoğu durumda ihtiyaçlarını ifade bile edememektedir. Ayrıca rahatsızlığa sahip olan kişilerin temizliği, tuvalet ihtiyacı ve yatak yaralarını önleme adına düzenli olarak hareket ettirilmeleri gerektiğinde bir veya birkaç kişinin yardımına ihtiyaç duymaktadırlar. Hasta yatakları; elektrik motorları ve kumandaları sayesinde hastanın ve bakıcısının işlerini son derece çabuk ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlıyoruz.

Elektrikli Ve Havalı Hasta Yatakları

Elektrikli Ve Havalı Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Pahalı Bir Seçenek Midir?

Hasta yatağı fiyatları ülke şartları ve hastalığın getireceği maliyetler düşünüldüğünde son derece makuldür. Bununla birlikte bazı ameliyat sonrası istirahat ve kemik kırılmaları gibi durumlarda hasta yatağı kullanılması gerekmekte, fakat bu süre sonrasında yatağa ihtiyaç kalmamaktadır. Hasta yatağının sürekli kullanılmasını gerektirmeyen durumlarda veya satın alınmak istenmediğinde hasta yatağı kiralama hizmetinden de yararlanılabilmektedir. Hasta yataklarında, yaşanılan rahatsızlığın gerektirdiği ihtiyaçlara göre tasarlanmış özel modeller bulunmaktadır. Örneğin; havalı yatak modeli, sahip olduğu yapısal özelliği ile hastanın kan dolaşımına olumlu etkisi bulunmaktadır. Tüm hasta yatağı modellerimiz 2 yıllık bir garantiye sahiptir. Bilgi almak isterseniz firmamıza başvurabilirsiniz.

Hasta Yatağı Üretimi

Hasta yatağı, yatarak tedavi olması gereken hastalar için özel üretilen ve çeşitli fonksiyonları ile de hastaların tedavisine olumlu yönde etki eden bir yatak türüdür. Firmamız tarafından da bu yataklarının birbirinden farklı modellerinin üretimi yapılır. Üretim yaparken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan biri, yataklarımızın sağlığa zararsız malzemelerden üretilmesidir. Bununla birlikte de her zaman zararlı kimyasal içermeyen boyalar kullanırız. Böylece sunmuş olduğumuz hasta yatakları tamamen sağlığa zararsız bir yapı ile kullanılır. Firmamız, hasta yataklarını tasarlarken serum koyma yeri de ekler. Bununla birlikte üretimde dayanıklı malzemeler kullanmaya da dikkat ederiz. Yani sunmuş olduğumuz bütün hasta yatağı modelleri, uzun bir süre maksimum verimli olacak şekilde kullanılır. Hasta yataklarında dikkat ettiğimiz bir başka önemli unsur ise konfor olur. Kullandığımız hasta karyolası hem hava akışı sağlar hem de çok rahattır. Böylece tedavi sürecinde aynı zamanda konforu da sunarız.

Üretimi tamamlanmış hasta yatakları

Üretimi tamamlanmış hasta yatakları

Hasta Yatağının Motorlu Olması Ne İşe Yarar?

Hasta yatağı üretim, satış ve kiralama firması olarak farklı modellerde yataklar kullanıma sunarız. Sunmuş olduğumuz bu yataklar ile de tedavi süreçlerinde hastaların bakımını kolaylaştırırız. Rahat ve etkili bir hasta tedavisi için sunmuş olduğumuz yataklar çok fazla tercih edilir. Motorlu yatak modellerimiz, motor sayısına bağlı olarak çeşitli işlevlere sahiptir. Bu modellerimizin baş ve ayak bölümü hareket ettirilebilir veya yukarı-aşağı oynatılabilir. Motorlu olan hasta yatağı modellerimiz, bu ve benzeri özellikleri ile çok kullanışlı olur. Bu yüzden hasta yataklarında en fazla tercih edilen modeller genellikle motor sistemine sahiptir.

Evde Kullanmak İçin En İdeal Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı üretiminde ön plana çıkan firmamız, evde kullanıma uygun modellere sahiptir. Bu modeller ile evde hasta bakımını ve tedavisini kolaylaştırıyoruz. Aynı zamanda hastane kullanımına uygun modellerimiz de bulunur. Firmamız tarafından bu yatakları satış veya kiralama yolu ile sizlerin kullanımına sunuyoruz. Firmamız, uygun hasta yatağı fiyatları sayesinde çok fazla yere hizmet verir. Birbirinden farklı yatak modellerini kullanabilmek için firmamızdan dilediğiniz zaman kaliteli hizmet alabilirsiniz. Özel ölçü ve özelliklerde imalat talepleriniz ve bizimle diğer konularda iletişim kurmak için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz.