Yazılar

Hasta Yatakları Kiralama

Hasta yatakları öncelikle hastanın iyileşme sürecini kolaylıkla sağlayan medikal yatak çeşitleri olarak biliniyor. Günümüzde birçok hasta yakını tarafından araştırılan bir konu olan hasta yatağı kiralama hizmeti bulunmaktadır. Hasta yatakları satın alınabilinir veya kiralama yöntemi ile kiralama hizmeti sözleşmesi yapılabilir. Kullanılan ay veya gün hasta yatakları evinize veya hastanın kaldığı mekâna kurulumu yapılır. Tedavi süresince hiç bir kısıtlama olmadan kiralama hizmeti profesyonel şekilde alabilirsiniz. Hastaların acı çekmeden ve olumsuz durumlarla karşılaşmadan konforlu ve rahat bir şekilde hastalıklarını geçirdikleri sürede olumlu yönde iyileşmelerine destek olacak medikal çözümler üreten ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Hasta yakınlarının özellikle bu zor süreci rahat geçirmeleri açısından da oldukça büyük önem taşıyor.

Kiralık Hasta Yatakları Özellikleri

Satın alınan veya kiralama hizmeti alınan hasta yatakları aynı özelliklere ve fonksiyonlara sahip olarak tasarlanmış ürünlerdir. Standart ölçü ve modellerde üretilmeyen hasta yatakları boy, genişlik veya kumandalı, manuel gibi farklı alternatif seçenekler sunuyor. Hastanın düşmesini engelleyen korkuluk modelleri değişebilen özelliklere sahiptir. Hastanın vücuduna göre şekil alan mekanizmaların bulunduğu modeller hastaya göre değişebilmektedir. Sadece evlerde değil hastanelerin birçok bölümünde ve poliklinik odalarında bulunan modeller olarak müşterilere sunuluyor. Hastanızın özellikle hasta yatağı seçerken kısa süreli yatacak ise kiralama hizmeti alınabilir. Profesyonel ekipman ve kadroya sahip olan firmalar tercih edilerek hasta yatağı kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kaliteli Tedavi Süreci Hasta Yatakları İle Oluyor

Son yıllarda yapılan araştırmalarda gösteriyor ki hastaların iyileşme süresini olumlu yönde etkileyen hasta yatakları aynı zamanda hastanın güvenli bir ortamda bakılmasını sağlıyor. Her hasta için uygun olan model ve birçok çeşit olarak farklı özelliklere sahip hasta yatakları tercih edildiği takdirde hasta konforu ve bakımı çok daha özel olacaktır. Dinlenen ve rahat uyku uyuyan yorgun ve bitkin hastaların hasta yatakları kullanılması sonucu hücrelerinin daha hızlı geliştiğini ve motive olarak hayata devam ettikleri en önemli etki olarak biliniyor. Doktorların ve uzman kişilerin de son derece önermiş olduğu hasta yatakları artık günümüzde daha çok tercih edilen ve bilinçli şekilde takip edilen bir konu olarak gündemde. Teknolojinin gelişmesiyle ve hastaların artık daha kolay iyileşme süreçleri yaşaması nedeni ile hasta yatakları kiralama hizmeti daha çok tercih ediliyor.

İstenilen tüm zamanlarda gün ve ay bir kısıtlama olmadan tedavi süreci boyunca hasta yatağı kiralama hizmeti alabilirsiniz. Hasta yatakları kiralama hizmetin dede hasta konforu ve bakımı hedeflenir. Hasta yatakları hastanın özellikle kas ve iskelet sistemine ek olarak koruyucu bir konum oluşturuyor. Hasta gün içinde istediği şekilde hiç ağrı ve acı yaşamadan yatma şekline sahip oluyor. Tüm pozisyonlar profesyonel şeklide değiştirebilir bir makine olarak üretilmiştir.

Kiralık Hasta Yatakları Modelleri Ve Fiyatları

Hasta yatakları kiralama hizmeti alındığı takdirde seçilen model ve özellik başta olmak üzere yatağı kontrol etme imkânı sağlıyor. Hastanın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hasta yatakları fiyatları model ve özellik bakımından değişkenlik gösterebilir. Örneğin; havalı yatak seçimi yapan bir hastanın iyileşme sürecinde en önemli faktör olan yaraların korunma talebini havalı yatak gerçekleştiriyor. Bu modelin özellikleri ve boyutu aynı zamanda kiralanma süresi profesyonel hizmet olarak hesaplanır ve müşteriye sunuluyor. Ucuz ve kalitesi hizmetler tercih etmemeli kaliteli hizmet veren hasta yatağı firmaları tercih etmek daha doğru olacaktır.

Satın almak çok maliyetli bir işlem olarak geliyorsa bütçenize uygun olarak hastanızın daha doğru ve kaliteli bir tedavi süreci yaşaması için hasta yatakları kiralama hizmeti tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatakları Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Hasta Yatağı kiralama hizmeti almadan önce en önemli husus hasta olan kişinin hastalığı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak doktor veya uzman kişilerden destek alarak karar vermeniz doğru olacaktır. Hijyenik koşullara sahip ve profesyonel çözüm odaklı firmalar tercih edilerek işe başlayabilirsiniz. Kolay temizlenen ve mikrop tutmayan hasta yatağı kiralama hizmeti çok daha uygun olur. Yatış süresi boyunca teknik destek ve servis hizmeti konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kiralama hizmeti gün veya süre olarak tedavi için gerekli özelliklere sahip modeli seçerek bizimle sözleşme imzalayıp kiralama hizmeti sorunsuz ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Firmamız her türlü servis ve montaj hizmetini de vermektedir.

Hasta yatakları imalat satış kiralama

Haskar Medikal adlı firma tarafından hastaların daha konforlu bir yatış süreci geçirebilmesi için çok çeşitli ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Hasta yatağı üretimi yapan firma, birbirinden farklı özelliklere sahip ürünleri internet üzerinden satışa sunmaktadır. Satış sonrası verilen teknik destek de ürünlerin daha güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Firma tarafından bizzat hasta yatakları imalat işleri gerçekleştirilmektedir. 2 motorlu yataklara ek olarak 3 ve 4 motorlu yatak tipleri de aynı şekilde firma tarafından üretilmektedir. Hasta yatakları imalat işlerinin layığı ile yapılmasından dolayı ameliyattan ve çeşitli operasyonlardan çıkan hastalar kaliteli ve konforlu yataklarda iyileşme sürecini geçirebilmektedirler.

Ürünlerine fazlasıyla güvenen Haskar Medikal, garanti süresini de uzun tutmuştur. Hasta karyolası ve tüm karyola ürünleri için garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir. 2 yıl boyunca herhangi bir problem oluşması durumunda direkt olarak değişim gerçekleştirilebilmektedir. Hasta yatakları için de aynı süre geçerlidir. Hasta karyolalarının parçaları için de 10 yıllık garanti süresi belirlenmiştir. Hasta karyolası içerisinde kullanılan parçalara Haskar Medikal tarafından fazlasıyla güvenilmektedir. Dolayısıyla 10 yıl boyunca her türlü yedek parça desteği firma tarafından bizzat verilmektedir.

Hasta Karyolaları

Hasta Karyolaları

Kiralık ve Satılık Hasta Karyolaları

Haskar Medikal’den alınan hasta yatakları İstanbul geneline 1 gün içerisinde teslim edilmektedir. Kısa süreler içerisinde direkt olarak belirtilen yere ürünlerin getirilmesine ek olarak ürünlerin montajı da yapılmaktadır. Verilen hizmetlerden de herhangi bir şekilde ücret alınmamaktadır. Hasta yatağı kiralama hizmeti veren firma aracılığı ile hasta yatakları satın alınabileceği gibi, kiralanabilmektedir. Uygun fiyatlar karşılığında haftalık, aylık kiralamalar yapılabildiği için genellikle yataklar kiralanmaktadır. Verilen hasta yatağı kiralama hizmetine herhangi bir ekstra taşıma ve kurma ücreti ödenmemektedir. Haskar Medikal bünyesinde yer alan uzman personel tarafından taşıma ve kurma işleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu sayede hasta yatağı kiralama hizmetinden en üst seviyede verim alınmaktadır. Verilen hizmet, her kesimden kişinin ulaşabilmesi için düşük fiyatlıdır. Bu yüzden hasta yatağı kiralama hizmetinden Türkiye’nin geneli sınırsızca faydalanabilmektedir.

Ürünler satın alındıktan sonra Haskar Medikal’in yetkili personelleri tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Hasta karyolası imalatçısı firma çalışanları sayesinde yatakların nasıl kullanılacağına dair detaylı bilgiler aktarılmaktadır. Tüm bu hizmetlerden de ek bir ücret talep edilmemektedir. Bu sayede hasta karyolası alan kişiler sadece ürünün kendisine ücret ödemektedirler.

Hasta Karyolası Modelleri

Hasta Karyolası Modelleri

Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta yatakları imalat işlerini yürüten Haskar Medikal’den alınan ürünlerin ödemesi nakit olarak yapılabileceği gibi, kredi kartı ile de yapılabilmektedir. Ürün ile herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için kapıda ödeme seçeneği de tercih edilebilmektedir. Bu sayede hasta yatağı satın alan kişiler gönül rahatlığı ile ürünleri kullanmaya başlayabilmektedirler.

Hasta yatakları, birbirinden farklı sebeplere bağlı olarak fiyat değişiklikleri gösterebilmektedirler. Tamamen hastaların rahat etmesi ve sağlıklı bir şekilde dinlenebilmesi için tasarlanmış olan yatakların ücretleri genel olarak birbirinden farklı ve çeşitlidir. 2 motorlu olarak üretilen hasta yatağı, 4 motorlu yataklara göre daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle de genellikle çift motorlu ürünler tercih edilmektedir. Fakat 3 ve 4 motorlu yataklar diğer tiplere göre daha konforlu ve daha kullanışlıdır. Doktorlar tarafından genellikle 4 motorlu hasta yatağı tavsiye edilmektedir. Fiyatların birbirinden farklı olmasından dolayı da seçim tamamen alıcıya bırakılmış durumdadır.

Haskar Medikal tarafından üretilen her hasta yatağı birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ayarlanabilir başlık ve ayarlanabilir yüksekliğe sahip olan yataklar, diğer yatak tiplerine göre daha maliyetlidir. Dolayısıyla farklı bütçelere sahip kişiler kendi isteklerine göre daha konforlu bir yatak satın alabilmektedir. Fiyatta belirleyici olan bir diğer unsur da yatağın kolay hareket edebilir olmasıdır. Kolaylıkla sağa, sola dönen hasta yatakları diğer yatak tiplerinden ufak bir miktar daha maliyetlidir. Bu sebeple alıcılar diledikleri yatak seçimini kolaylıkla yapabilmektedirler.

Haskar Medikal, hasta yatakları imalat işlerini yürüten bir firma olarak, imal edilen ürünlere her kesimden kişinin ulaşabilmesi için çeşitli fonksiyonları da site içerisine eklemiştir. Paket halinde ürün alınamadığı durumlarda çeşitli kombin seçenekleri kullanılarak hasta yatağı oluşturulabilmektedir. Bu sayede fiyatlar daha uyguna gelmekte ve her kesimden kişi kolaylıkla hasta yatağı satın alabilmektedir.

Hasta Karyolası Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasta karyolasının seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Hastanın dinlenmesi ve iyileşmesi için kullanılan yataklar sağlığı bozmayacak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Fiziksel yapıya uygun olarak tasarlanan yataklar, vücudun dinlenmesini sağlamaktadır. Fiziksel yapıya uygun olmayan yataklar kesinlikle tercih edilmemelidir. Aksi takdirde dinlenme ve iyileşme sürecinden verim alınamayacaktır.

Hasta yatağı seçimi yapılırken yatağın kolay hareket edebilirliği kontrol edilmelidir. Yatak kimi zaman yer değiştireceği için kolay hareket etmesi gereklidir. Benzer şekilde ayarlanabilir yükseklik ve diklik sayesinde de daha konforlu bir kullanım gerçekleştirilebilmektedir. 2, 3 ve 4 motorlu üretilen yataklardan genellikle 4 motorlu olanları tercih edilmelidir. Fakat bu tür yataklar diğerlerine göre oldukça masraflıdır. Bu yüzden Haskar Medikal tarafından verilen hizmet seçeneği sayesinde kombin yapılarak uygun ücretler karşılığında hasta yatağı edinilebilmektedir.