Yazılar

Satılık Hasta Yatakları

Aylık 1500 adet hasta yatağı üretimi kapasitesi ile çalışan Haskar Medikal, sektörde geride bıraktığı ve dolu dolu yaşadığı yirmi yılın verdiği tecrübe ve birikimle siz değerli müşterilerimiz için konforlu, güvenlikli ve dayanıklı hasta karyolası imal etmeyi şiar edinmiştir.

Hasta yatakları, günümüzde bir çok kurum, kuruluş, hastane ve evlerde kullanım alanı bulan, hasta sağlığı açısından son derece etkili fonksiyonlara sahip medikal ürünlerdir. Çoğunlukla elektrik enerjisi ile çalışan bu hareketli yatakların, manuel olarak çalışanları da piyasada mevcuttur. Haskar Medikal, özel imalat talepleri haricinde sadece elektrikli hasta karyolası imalatı yapan bir hasta karyolası imalatçısıdır.

Firmamız imal ettiği hasta yatağı ürünlerini satılık veya kiralık olarak ihtiyacı olan hastaların kullanımına sunmaktadır.

Satılık Hasta Yatağı

Satılık Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmetlerimiz

Hasta yatakları, hastaların huzurlu bir şekilde tedavi görmeleri için özel olarak imal edilen, otomatik hareket kabiliyetine sahip, özel sünger ve malzemeden üretilmiş, sağlık bakanlığı onaylı kiralık hasta yatakları seçenekleridir. 2, 3 ve 4 motorlu yatak modelleri, hareket özelliklerine göre sınıflandırılmıştır. Hasta psikolojisini olumlu yönde etkileyen özel karyola tipindeki hasta yatakları da oldukça ilgi görmektedir. Lazımlıklı modeller, hasta yemek masası ve şişme yatak modelleri, firmamızın diğer ürettiği ürünlerdir.

Özel Üretim

Üretimde standartların üzerinde hizmet veren ve Avrupa standartlarında arge çalışmaları sonucunda, kaliteli kiralık hasta yatakları üreten şirketimiz, birinci sınıf hizmet kategorisinde üretim gerçekleştirmektedir. Abs, asansörlü ve 2 motorlu yatak çeşitleriyle, sağlık sektöründe önemli çalışmalara imza atan firmamız, hastane yatakları kategorisinde de üretim gerçekleştirmektedir. Dual, piston ve dört motorlu ürünlerin yanı sıra, manuel hasta yatakları da satılmaktadır.

Kiralama yöntemiyle hasta yataklarının kullanımı çok daha kolay bir hale getirilmektedir. Ev tipi hasta yataklarıyla, evde bakım hizmetleri kategorisinde ciddi çözümler üreten kiralık hasta yatakları şirketimiz, etkili hareket kabiliyetine sahip tasarımlarla hizmet vermektedir. Teknik özellikleriyle şaşırtmaya devam eden konunun uzmanı şirketimiz, birinci sınıf hasta yatağı modelleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir.

Satılık Ve Kiralık Hasta Yatakları

Satılık Ve Kiralık Hasta Yatakları

Kullanım Kolaylığı

Bu ürünlerin en önemli özelliği, bakılması zor olan yatalak hastaların hareket kabiliyetini kolaylaştırmak ve huzurlu bir tedavi süreci geçirmesini sağlamaktır. Ayak ve baş kısımları, hasta yatağı kiralama ürünlerinde, hastanın istediği pozisyona getirilebilmektedir. Yatalak hastalar, hareketsiz kaldığı için sırt ve kalça kısımlarında ciddi yaralanmalar meydana gelir. Ayrıca, yemek yemek için ve bazen rahat etmek için baş kısmının kaldırılması gerekebilir. Kalp hizasına getirilen ayaklar, kalbin rahat etmesine ve kan dolaşımının kolaylaşmasına yardımcı olur. Bu nedenle hasta yatağı kiralama kategorisindeki yataklarımızın ayak kısımları da hareketlidir. Otomatik olarak hasta istediği zaman baş ve ayak kısımları kontrol edebilir. Bu şekilde sürekli yastıklarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kiralama Olanakları

Önemli cihazlar ve eşyalar, kiralama yöntemiyle pratik bir şekilde kullanılabilir. Özellikle kısa dönemli yatalak hastalar için hasta yatağı kiralama olanakları, en iyi seçenektir. Etkili çözüm yöntemleriyle hizmet vermeye devam eden konunun uzmanı firmamız, yatak kiralama kategorisinde, profesyonel tercihleri, sizler için gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Satılık Hasta Yatağı

Kullanım açısından birbirinden farklı modelleri bulunan ve aynı zamanda yatalak hastalar ile birlikte hastaneden yeni çıkmış kişiler adına büyük bir avantaj sunan satılık hasta yatağı çeşitleri sayesinde çok uygun fiyatlar altında satın alabilirsiniz. ve hastalarınızın bu dönemi rahat bir şekilde geçirmesine imkan tanıyabilirsiniz.

Satılık Hasta Yatakları

Satılık Hasta Yatakları

İster standart olarak düz bir şekilde tasarımı yapılmış modeller ile birlikte aynı zamanda ayarlanabilir hareketli satılık hasta yatağı seçenekleri arasında tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altın üretimleri gerçekleştirmiş şekilde satın alabilirsiniz. Hastalarınızın gün içerisinde yapması gereken işleri sorunsuz bir biçimde tamamlamasına imkan verebilirsiniz. Bu yataklar özellikle günümüzde yaşı çok geçkin olanlar için ve kalkması mümkün olmayan yatalak kişiler adına oldukça fazla talep almaktadır. Rahat bir kullanım imkanı ile hem hastaları için hem de onlara bakanlar noktasında fırsat veren bu hasta yatakları, herkesin kendi bütçesine göre uygun fiyatlar kapsamında saptanması için imkan tanımaktadır.

Satılık Birbirinden Farklı Hasta Yatakları

Portatif görünümü sayesinde rahat bir şekilde tüm odaları yerleştirilebilen ve hastaneler ile birlikte evde veya huzurevinin yanı sıra bakım evlerinde de büyük bir kolaylık sağlayan satılık hasta yatağı çeşitleri arasında hastanın durumuna göre en uygun olanı seçebilir ve bütçe dahilinde satın alabilirsiniz. Özellikle alüminyum kalitesi sayesinde dayanıklı bir biçimde uzun yıllar kullanım imkanı veren bu hasta yatakları aynı zamanda değişik kiloları sahip olan hastalar için de büyük bir sağlamlık tanımaktadır. Aynı sağlamlığı sunan tekerlekleri sayesinde de hastayı her yere rahat bir biçimde taşıyabilir ve yan tarafındaki yine sağlam korkuluklar sayesinde hastanın düşmesini engel olunabilir. Bu konuda birçok değişik modelin de olduğu söylemek gerekir. Hem bütçeniz dahilinde hem de hastanızın ne şekilde rahat edeceğine bakmak suretiyle farklı modeller arasından hasta yataklarına satın alabilirsiniz.

Satılık Hasta Yatakları

Satılık Hasta Yatakları

Rahat Bir Kullanım İmkanı Veren Satılık Hasta Yatakları

Tamamen yeni nesil bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmiş ve kaliteli malzeme yapısı bulunan birbirinden farklı modellerdeki satılık hasta yatağı seçenekleri kapsamında sevdikleriniz hastaneden çıkmadan önce hemen eve yerleştirebilir ya da yatalak olan yaşlılarınız için de onlara daha konforlu bir imkan tanıyabilirsiniz. Üstelik ayarlanabilir kısımları sayesinde hareketli bir şekilde baş bölgesi ile ayak kısımlarını rahat bir biçimde bir denge getirebilir ve ilaç veya yemek yenmesine fırsat verebilirsiniz. Günümüzde her anlamda büyük bir rahatlık sunan ve bu sayede hastaların iyileşme sürecinin daha hızlı bir şekilde geçirmesine fırsat veren hasta yatakları sayesinde sevdiklerinizin rahat etmesine olanak tanıyabilirsiniz.