Yazılar

Tedavi İçin Hasta Yatakları

Günümüzde yeni teknolojik ekipmanlardan yararlanılarak üretilen hasta yatakları hastalar için özel olarak üretilmiştir. Hasta yatakları, rahat bir tedavi süreci geçirilmesini sağlayacak özelliklere sahiptir. Uzun süreli yatması gereken hastaların kullanımına uygun birçok hasta yatağı çeşidimiz bulunuyor. Hastaların rahat kullanımı için tercih edecekleri hasta yataklarımız farklı motor özellikleri ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekiyor.

Tedavi İçin Uygun Hasta Yatakları

Tedavi İçin Uygun Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Çeşitlerinden Örnekler

  • Otomatik hasta yatakları
  • Tek motorlu hasta yatakları,
  • İki motorlu hasta yatakları,
  • Ev tipi ahşap hasta yatakları
  • Havalı hasta yatağı
  • Üç motorlu hasta yatakları ve dört motorlu hasta yatakları

gibi daha fazla motor sayısına sahip çeşitlerden oluşuyor.

Yatağın motor sayısı arttıkça sahip olduğu fonksiyon da artıyor. Bu sayede hasta ve hastaya bakacak olan kişiler çok daha rahat ediyor. Uzun süreli ya da kısa süreli tedavilerde ihtiyacınız olan hasta yatağını siz de kurumsal firmamız ile iletişime geçerek kiralayabilir ya da satın alma işlemini gerçekleştirerek satın temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kullanım Alanları Nerelerdir?

Hastaların tedavi süreçlerini geçirecekleri alanlarda hasta yatakları kullanım amacı ve ihtiyacına uygun modeller arasından tercih edilmelidir. Ev ve hastanede kullanılmasının yanı sıra birçok alanda kullanılan hasta yatakları, günümüzde huzur evi, yaşlı bakım evi ya da rehabilitasyon merkezleri gibi merkezlerde sıklıkla tercih edilmektedir.  İstenen yerde kullanılabilen hasta yatakları, tedavi süreçleri düşünüldüğünde birçok fonksiyonel özellikle üretilerek satışa sunulmakta ve kiralama seçeneği ile kişilere ulaştırılmaktadır. Tedavi süreci kısa sürecek hastalar için kiralama hizmeti sunan firmamız bu kapsamda hasta yatağı fiyatları araştırması yaptığınızda siz de firmamızın indirimli hizmet seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet Sunuyoruz 

Kurumsal hizmet sunan firmamız, hasta yatakları fiyatlarından tutunda özelliklerine ve hizmet kalitesine kadar daima en iyi hizmeti sunmaktadır. Hasta yatağın özelliklerine göre değişen fiyatlarımız için sizde firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa süreli kullanımlarda hasta yataklarını satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Hasta yatak modelleri ve özellikleri hasta ve bakıcı için özel olarak tasarlanarak kullanıma sunuluyor. Hastanın rahat etmesini sağlayacak fonksiyonel özelliklere bakarak siz de seçiminizi firmamız ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.