Ev Tipi Hasta Karyolası

Hastalık ve yaşlılık dönemi insanların en fazla zorlandıkları dönemlerdir. Özellikle rahat uyku uyunması ve yataktan kalkarken zorlanmama gibi durumlar için bu dönemde birçok konuya dikkat edilmesi gerekiyor. Hasta yatağı modelleri insanların bu zor anlarında önemli birer kurtarıcı olarak ürettiğimiz tasarımlardır. Hasta ve yaşlıların daha rahat şekilde kendi işlerini görebilmelerine olanak tanıyan bu yatak modelleri bu insanların yaşam kalitesini yükseltmek adına tasarladığımız ürünlerdir. Bu yataklar hastaların ve yaşlı insanların kendilerinin kullanabilmesine de olanak tanıyan yataklardır. Otomatik ya da yarı otomatik olan yatak modelleri ile diğer insanlardan yardım almadan pozisyon değiştirmelerine olanak sağlayan tasarımlarımızdır.

Hastalara Uygun Yataklar

Hastalara Uygun Yataklar

Hastalara En Uygun Yataklar Hangisidir?

Hasta yataklarımız farklı şekillerde tasarladığımız yataklardır. Bu yataklarda ürünlerimizin yüksek kalitede olmasına çok dikkat ediyoruz. Manüel olarak hazırlanan yataklar hareket kabiliyeti daha yüksek olan hastalara verdiğimiz yataklardır. Ancak hareket konusunda çok kısıtlı olan hastalar için mutlak surette otomatik ya da yarı otomatik yatakları tavsiye ediyoruz. Medikal ürünler içerisinde son derece önemli bir yere sahip olan bu yatak modelleri insanların yaşam kalitesini yükseltmesine destek olan ve zorlu süreçleri atlatmalarına yardımcı olan yataklardır. Hasta yatakları içerisinde yer alan havalı yataklar son derece kullanışlı olan modellerdir. Bu modellerde sizlere sunduğumuz tasarımlar sayesinde hastalarınız ve yaşlı aile bireyleriniz yatak yarası oluşumuna maruz kalmayacaklardır.

Kalite Standartları Yüksek Yatak Modelleri

Hasta yatağı olarak tasarladığımız ürünler son derece ergonomik ürünlerdir. Baş ve ayak kısımlarının kaldırılabilmesi, sağa ya da sola çevrilebilmesine olanak tanıması bu yatakların kullanım değerini arttıran hususlardır. Bunlara ek olarak bu yatakların firmamız tarafından kiralanabilmesi de insanlara sunulan farklı bir alternatiftir. Hasta yatakları fiyatları oldukça uygun olup istenilen süre kadar kiralanabiliyor. Dilerseniz bu süreyi firmamızı arayarak uzatma şansınız da var. Ancak hasta yatağı çok uzun bir süre kullanılacak ise müşterilerimize bu yatakların satın alınmasını öneriyoruz. Böylece yatak için belirli periyotlarda kiralama bedeli ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Ancak kısa süreli ya da belli bir dönem yatmak zorunda olan insanlar için yatağın kiralanması daha avantajlı olan bir durumdur. Hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.