Ev Tipi Hasta Yatakları Üretimi

Ev tipi hasta yatakları, hastaların özellikle ev ortamında rahat edebilmesi için sağlanan atmosfer çok önemli bir konu oluşturmaktadır. Bu atmosfer sayesinde psikolojik rahatlık sağlayacak ve iyileşme süreci hızlanacaktır. Fakat bir de bu husus kadar önemli olan hasta karyolası konusu özellikle dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Medikal malzemelerin sorunsuz olarak kullanılması hastanın istediği anda istediği hareketi yapabilmesi hem fiziki hem de psikolojik olarak rahatlık sağlamaktadır. Haskar medikal ürünleri bu anlamda kaliteyi ön planda tutarken hastaların tedavi sürecini hızlandırma amaçlı ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Ev Tipi Hasta Yatakları İmalatı

Hastaların konforlu bir yatak üzerinde iyileşme süreçlerinin rahat geçebilmesi için vücut yapılarına uygun tüm fiziki fonksiyonlarını yerine getirmesi önemlidir. Kullanışlı ve fonksiyonel yapıları en uygun tasarımlar olarak üretilen hasta karyolaları ileri teknoloji ürünü olup bir tuş ile istenilen fonksiyonu kullanılabilir. Elektrikli motor destekli çalışan hasta yatağı evde hasta bakımları için ekonomik ve kullanışlı modeller olmaktadır.

Hasta Karyolaları Fonksiyonları Nelerdir?

Hastaların tedavi süreçleri içerisinde fiziki hareketlerinin kısıtlı olma durumuna göre değişik fonksiyonlarda hasta karyolası üretimi yapılmaktadır. Özellikle yerinden kalkamayan ve tuvalet ihtiyacını yattığı yerden gidermesi gerekenler için 2 motorlu lazımlıklı hasta karyolaları ortopedik özellikteki yatağı yanında lazımlık aparatı ile büyük kolaylık sağlamaktadır. Evlerde sıklıkla kullanılan ev tipi ahşap yapılı hasta karyolaları ev de bulunan mobilyalara uygun bir model olarak kullanışlı bir üründür.

Hastane ortamlarından uzaklaştırılarak ev de tedaviye devam eden hastalar için ev mobilyalarına uygun evde kendi yatağında yatma rahatlığı sağlayan hasta yatakları en uygun tasarımlar olmaktadır. Son gelişmiş teknolojik ürünler olan hasta karyolaları el kumandası sayesinde kolayca hareket ettirilerek hastaların kendi başına yatış pozisyonlarını değiştirmelerini sağlamaktadır.

Hasta Yatakları Özellikleri Nedir?

Özenle tasarlanmış olan Haskar medikal hasta yatakları rahatlıkla yükseklik sağlanabilen ve vücut yapısına göre değişimi yapılabilen ürünler olmaktadır. Özellikle Lazer Kesim hasta yatakları hastaların ilk eve geldikleri andan itibaren yataklara alışıncaya kadar sağa sola dönme ihtiyaçlarına en kolay çözüm olmaktadır. Ürünlerinin satışlarının yapılmasının yanında özellikle ev tipi hasta karyolası modelleri kiralanarak hastaların ev ortamında tedavilerinin yapılmasına imkan sağlamaktadır.