Ev Tipi Hasta Karyolası

Hastanede geçirilen sürenin ardından hastalar eve geldikten sonra da aynı bakıma devam edilmesi büyük bir önem taşımaktadır. İyileşme sürecinin düzenli bir şekilde devam etmesi, tüm hastaların sağlıklı bir şekilde yeniden ayağa kalkmalarına hem fiziksel hem de ruhsal olarak fırsat verebilmektedir. Bu yüzden ev tipi hasta karyolası çeşitleri günümüzde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Ev tipi hasta yatakları

Hastalığın ağırlıklarına ve boyutlarına uygun olarak tasarımları gerçekleştirilmiş olan birçok değişik özelliği ile evlere rahatça montajı yapılan bu medikal ürünler sayesinde, gün içerisinde yapılması gereken tüm detaylar rahatlıkla yapılabilir. O yüzden ev tipi hasta yatağı çok uygun fiyatlar altında satın alınabilmektedir. Tabii sadece satın alma değil aynı zamanda kiralama seçeneği kapsamında da ev tipi hasta yatakları rahatlıkla elde edilebilir. Hastalara hem psikolojik olarak hem de fiziksel açıdan onlara bakanlara da büyük bir rahatlık getirecek ev tipi hasta yatağı modelleri değişik özellikleri ile montaj yaptırılabilir.

Değişik Özelliklere Sahip Ev Tipi Hasta Yatakları

Birçok farklı özelliğe sahip olan ve üretimleri gerçekleştirilmiş ev tipi hasta yatakları günümüzde hastaların iyileşme süreçlerini çok daha hızlı bir seviye getirmektedir. Özellikle bu konuda hareket yeteneği bulunan motor sistemleri sayesinde günlük yemek ve ilaç saatleri kaçırılmadan rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Evlerin değişik odalarına rahatlıkla montaj işlemlerin gerçekleştirildiği ev tipi hasta karyolası modelleri kiralama veya satın alma işlemleri kapsamında kişisel tercihlere göre değerlendirilebilir. Ayrıca güçlü yan korkuluklar veya serum askısı gibi değişik özellikleri yanında da sağlam tekerlekleriyle değişik odalara rahatlıkla götürülme imkanı bulunabilmektedir.

Gün içerisinde kullanılabilir

Ülkenin birçok farklı şehri adına ev tipi hasta karyolası modelleri tamamen profesyonel bir şekilde kurulmakta ve montaj ile birlikte daha sonra da destek sağlanmaktadır. Bu sayede yaşlılar veya felçli insanlar ile birlikte kısa bir süreliğine de olsa bakıma ihtiyaç duyan herkes adına ev tipi hasta yatağı modelleri birbirinden değişik özellikleri sayesinde büyük bir ayrıcalık sunmaktadır. Pek hareket yeteneği bulunmayan hastaları için de yine lavabo veya tuvaletin yanı sıra çağrı düğmesi gibi özellikler de bu ev tipi yataklara özel olarak kurulmaktadır.