Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Evde Bakım İçin En İyi Hasta Yatağı Ve Karyolası

Evde Bakım İçin En İyi Hasta Yatağı Ve Karyolası

Yıllara dayanan tecrübe ve satış pazarlama deneyimiyle sağlık sektöründe öncülük yaratmış firmalardan biri olan Haskar Medikal. Bünyesinde üretimini yaptığı hasta yatağı ve hasta karyolalarını, hastanın ve hasta yakınlarının hizmetine en iyi fiyat ve en yüksek kalite bazında sunmayı hedef edinmiştir. Bir sağlık sorununun oluşturduğu bedensel ve fiziksel eksiklik için hastaların daha uzun veya belli bir dönem yatak istirahati yapması gereken durumlarda bu yataklar ve karyolalar kullanılmaktadır.

Evde bakım için kullanışlı yatak tercih edin.

20 yılı aşkın süredir imalat konusunda yeterlilik oluşturmuş Haskar Medikal, öncelikli olarak hastanın sağlığına en iyi katkıyı sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Uzun soluklu ve istikrarlı çalışmalarıyla kalitenin öncüsü niteliğindeki firmanın özellikler hasta yatağı ve hasta karyolası imalatı konusunda destekleyicisi olan Ar-ge departmanında hasta sağlığına elverişli ve konforlu ürünler üretmeyi amaç edinmiştir. En iyi hasta yatağı neden Haskar’dan alınır der isek; çünkü hem yıllarca üretimini devam ettiren ve kaliteli hasta yataklarını ihraç eden firma olarak deneyim ve birikimle pekiştirmesi aynı zamanda uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmet vermesi firma açısından en önemli satın alınma faktörü olmaktadır.

Tedaviyi kolaylaştıran tasarım

Hasta ve hasta yakınlarının hastane ortamı dışında tedavi olabilecekleri yer elbette evleri olacaktır. Evlerindeki konfor ve tedavi sürecinin aynı hastane ortamındaki gibi uygun ve steril şartlarda olması hasta sağlığı açısından çok önemlidir. Bu yüzden firma için, imalatını yaptığı yatak ve karyolaların medikal olmasının yanı sıra ev yatağı görünümünde üretip hem hastanın tedavisini yapmakla hem de hastanın ev ortamında moral ve iyileşme motivasyonunu yükseltmek açısından da önemlidir.

Uygun fiyatlı hasta yatakları

Evde bakım için en iyi hasta yatakları Haskar Medikal’de üretildiği için bir çok çeşit ve kaliteli malzeme kullanımı başka firmalara nazaran daha üst seviyededir. Özellikle hasta ve hasta yakınını düşünen fiyat politikasına sahip olan firma, uygun şartlarda satışını yapmaktadır. Ev tipi hasta yatağı ve karyolaları ahşap görünümlü olduğundan ilk bakışta hasta yatağı zannetmezsiniz. Ev ortamı bulunduğu alan ve ölçülere uygun şekilde tasarlanan bu yataklar ve karyolalar, anti bakteriyel ve sağlığı bozabilecek olumsuz madde ve malzemelerden üretilmektedir. Hastanın hareket kabiliyetini destekleyecek ve hareketini kısıtlamayacak şekilde rahat bir pozisyon ile tedavi sürecine olumlu etkisi olabilecek materyallerle üretildiği için tedavi sürecini de hızlandırmakta önemli rol oynamaktadır.

O yüzden bu yatak ve karyolaları üreten firmalardan satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kaliteli, dayanıklı ve sağlık koşullarına uygun olmasına dikkat etmeliyiz. Aradığınız bu tüm özellikler Haskar Medikalde mevcut olduğundan, güvenle satın alabilir ve satış sonrası her türlü destek ve teslimat konusunda kaliteli hizmet alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.