Ev tipi elektrikli hasta yatakları

Elektrikli hasta yatağı, çeşitli hareket sistemine sahip bir hastane yatağı türüdür. Bu yatakları, tercihlerinize göre belirlenen çeşitli açılarda konumlandırabilirsiniz. Hastaneler için tasarlanmış olsalar da birçok evde de bulunurlar. Bu yazıda, elektrikli tıp merkezi yataklarının bazı önemli avantajlarına bir göz atacağız.

Evde hasta yatağı

Evde hasta yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı Avantajları

 1. Ağrı Yardımı

Ayarlanabilir bir yatak sizin için süper bir seçimdir Omuz komplikasyonları, kramplar veya artrit ağrılarıyla mücadele eden herkes için. Onları herhangi bir yere değiştirebildiğiniz için, artrit rahatsızlığı veya diğer dejeneratif ağrı durumları ve bozukluklarından yardım almanıza izin vereceklerdir.

Bunun yanı sıra, bu modeller iltihaptan yardım almanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle, ağrı kesici, bu ürünlerin birincil avantajlarından biridir.

 1. Ekstra Rahat

Bu yatakların çoğu zaman çeşitli pozisyonlarda yatırıldığı gerçeğini de göz önünde bulundurarak tercihlerinize göre konforlu hale getirebilirsiniz. İşin güzel yanı, yatağı ondan uzaklaşmadan değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, önemli değişiklikleri yapmak için elde taşınan uzaktan kumandayı kullanmaktır.

 1. Avantaj

İstenmeyen bir elektrik yardımı ile, en iyi fayda hacminden zevk alabileceksiniz. Daha sonra, yatağınızın bir parçası olarak otururken kahvaltınızı yapmayı, oğlunuzu veya kızınızı emzirmeyi, bir e-kitap okumayı, TV izlemeyi ve çevrimiçi video oyunları oynamayı deneyebileceksiniz. Standart yatakların aksine, bu tip bir cihaz ekstra zahmetsizdir.

 1. Yakınlığı Teşvik Eder

Böyle bir birim ile, kocanızı veya karınızı kullanarak yüksek kaliteli zaman ayırabileceksiniz. Yastık bulmaya çalışmadan çeşitli pozisyonların tadını çıkarmak mümkün. Bu nedenle, yatak odası yaşam tarzınız çok daha ilgi çekici olabilir. Bütün bunlar, sevgilinizi kullanarak bağlantınızı güçlendirebilir.

 1. Bağımsızlık

Birçok elektrikli yatak, cihaz üzerinde yaklaşık yüzde ellide bir ayarlayabileceğiniz şekilde geliştirilmiştir. Genel olarak, şilte genellikle tüm tarafları yükseltebilecek veya azaltabilecek şekilde değiştirilir. Böylece karşınızdaki erkeği veya yanınızda yatan kadını rahatsız etmenize gerek kalmayacaktır. Böylece, ihtiyacınız olan hemen hemen her açı için gitme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz.

 1. Azaltılmış Rutin bakım

Normal bir yatak gibi değil, bu modeller asla büyük miktarda servis gerektirmez. Bu nedenle sık sık hava pompalamanıza, içme suyunu ayarlamanıza veya gres yağı kullanmanıza gerek yoktur. Yoksulları bir araya getirmek muhtemelen çocuk oyuncağı olacak. Ayrıca, elde taşınan uzaktan kumandanın yardımıyla, tüm cihazı ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabileceksiniz.

 1. Bileşenler

Günümüz elektrikli yatakları birçok aksesuar kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Örneğin, telefonlarınızı ve tabletlerinizi yatağınızdan kalkmadan şarj etmenize izin verebilmek için bir takım USB giderleri vardır. Yatağınızın içinde rahatınız ve rahatlığınızla çalışıyorsanız, bu sizin durumunuzda büyük bir kolaylık olabilir. Bunun yanı sıra, küçük işletmenizi hücre uygulamaları aracılığıyla yürütmeniz durumunda bu yataklar mükemmel bir seçim olabilir.

 1. Horlamayı Azaltın

Bireyler, yanlış şekilde erteledikleri her zaman horlama eğilimindedir. Nefes borularına çok fazla baskı uygulandığında horlamaları tetiklenir. Elektrik arızanız varsa, nefes borunuz çok fazla vücut ağırlığını tolere etmeyecektir. Bu nedenle hiç zorlanmadan ve eşinizi veya karınızı rahatsız etmeden nefes alabilirsiniz.

Uzun lafın kısası, bunlar tipik olarak günlük yatak yerine elektrikli hasta yatağı seçerseniz rahatınızı sağlayacak en önemli faydalarından bazılarıdır.

Açıkçası, gece uyku sorunu yaşayanlar ve tekrar komplikasyonları ve rahatsızlıkları olan kişiler, örneğin… spondilolistezis, spinal stenoz, omurgada osteoartrit veya kısa bir süre önce sırt cerrahisi tedavisi görmüş biri.

Ayarlanabilir Elektrikli Hasta Yatağı Modelleri

Sizin veya benim, ayarlanabilir bir şilte uygulamak isteyeceğimiz herhangi bir miktarda motif olabilir. Konumları değiştirme şansına sahip olan bu yataklar, ideal olarak… harika bir akşam uykusu veya gündüz rahatlamasına ek olarak en fazla konfor ve kolaylığı sağlar. Ayarlanabilir yataklar, hastanelerde ve diğer sağlıkla ilgili tesislerde hemen hemen bir gereksinim olsa da, son zamanlarda büyük bir artış oldu.

Ayarlanabilir şilte, daha önce bahsedilen seviyede tipik olarak otuz ila kırk beş derece civarında bir yatma pozisyonu sağlar. Daha yüksek vücut pozisyonu, düşüş sistemine kıyasla daha büyüktür.

Ayarlanabilir elektrikli hasta yatakları

Ayarlanabilir elektrikli hasta yatakları

Dizlerle pratik bir bükülme için dizlerin altında hafif bir yardımla duruş yapın. Yatak gerçekten ideal olarak, akşam ve iş günü boyunca fiziksel baskıyı hafifleten omurgadaki kıvrımlarınıza yeterli desteği sağlamalıdır. Bu, harika bir gece uykusunun ardından yenilenmiş olarak uyanmanızı sağlar.

Ayarlanabilir yatak ve şilte seçimi yaparken kişisel tercih son derece önemlidir. Önceden belirlenmiş tek bir mükemmel veya tür yoktur. Sonunda, gerçekten sizin kararınız ve lüksünüz. Eklem ağrılarından ve sistem ağrılarından hangi tür yatağın size en yüksek rahatlığı ve rahatlığı sunduğuna karar vermelisiniz. Fiyatlar bütçenize göre yüksek geldiyse, daha ucuz bir seçenek olan hasta yatağı kiralama da yapabilirsiniz.

Yine de, bazı kolay öneriler, ideal ayarlanabilir yatağı rahatınıza ve rahatınıza göre seçmenize izin verecektir. Bu tip yatakların tabanı ana yetenekleri yerine getirir.

 1. Baz için Golden Systems, Inc. gibi tanınmış bir şirketi seçin.
 2. Ek olarak, alt kısımda çok daha kolay servis ve sessizlik sağlayan sızdırmaz motorlar olup olmadığını inceleyin.
 3. Yatağınızın basit hareket için tekerlekleri de olmalıdır. Temizlemek için hareket ettirmek istiyorsanız bu tekerlekler yardımcı olacaktır.

Ayrıca tekerlekler taşınabilirliği en üst düzeye çıkarır, böylece herhangi bir alana veya tek bir yerden farklı bir yere taşıyabilirsiniz. Kolay montaj ve demontaj için teknik rehberlik sunan ayarlanabilir yatakları seçin. Yatağı her zaman kullanmanız gerekmeyebilir, bu nedenle, daha sonra söküp tekrar takmak önemliyse, o kadar zor olmayacaktır.

Kapanış pozisyonu… Çok çalışabileceğiniz en iyi ayarlanabilir şilte kalitesini elde etmek için daima test edin. Bu hasta yatakları size birkaç yıllık hizmet sunacak ve mükemmel bir teselli ve yardım sağlayacaktır. Sonuç olarak… rahatınız ve muhteşem bir gece uykusunun sizin için değeri ne kadar?

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir