Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Evde Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir

Evde Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir

Günümüzde artık büyük bir öneme sahip olan ve özellikle hastaların tedavi sürecinin sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilmesine imkan tanıyan değişik fonksiyonları bulunan evde hasta yatağı modelleri sayesinde bu süreç kolay bir şekilde sonlandırılmaktadır. Özellikle ilaç dönemlerinde ya da yemek yeme zamanları geldiğinde sırt bölgesinde hareket etme yeteneği bulunan motor seçeneği sayesinde hasta yatakları hareket ettirilerek hastanın günlük olarak bu işlemleri yapmasına olanak tanınmaktadır. Bu da tedavi süreci içerisinde hastanın psikolojik olarak daha iyi bir şekilde tedavi olmasına ve moralli bir biçimde sürecin daha kısa almasına imkan vermektedir. Üstelik çok uygun fiyatlar altında satın alabilir ya da kiralama işlemleri ev tipi hasta yatağı için gerçekleştirilebilir.

Evde Kullanılabilecek Hasta Yatak Çeşitleri

Değişik motor sayıları kapsamında sırt bölgesinden ve ayak kısmında hareket sayesinde evde hasta yatağı çeşitleri büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Üstelik sadece bu bölümler değil aynı zamanda asansör sistemleri kapsamında da motor kısmı sayesinde yatak aşağı ve yukarı doğru arzu edilen hız ayarı kapsamında hareket etmekte ve bu sayede hastanın ayağa kalkmasına günün farklı zamanlarında imkan tanırken, ayrıca ona bakan kişiler adına da çok fazla eğilmelerine gerek olmadan bakımlarını gerçekleştirmelerine fırsat verilmektedir. Diğer yandan güçlü yan korkulukları sayesinde hasta bulunduğu yerde rahatça hareket edebilir ve ev tipi hasta yatağı ile daha birçok olanak da yine değerlendirilebilir. Evlerde ve diğer yataklı bakım merkezlerinde kullanılan havalı yatak modelleri de hastanın bası yaralarından korunmasını amaçlamaktadır.

Haskar Medikal Hasta Yatağı Tüm Hastalar Evde Rahatça Bakılabilir

Hastaların hastaneden sonra eve getirdikleri zaman bakımlarını önemi oldukça büyüktür. Sağlıklarını tam olarak elde edebilmek için mutlaka bu dönemi en iyi şekilde geçirmeleri büyük bir önem taşır. O yüzden evde hasta karyolası mutlaka bulunmalıdır. Tabii sadece bu yatak çeşitleri ile kalmaz, aynı zamanda bu yatak modelleri üzerindeki farklı eklemelerde gün içerisinde hasta için yapılması gerekenleri daha kolay bir şekilde uygulanmasına fırsat verir. Serum askısı ile birlikte yemek masası ya da tekerlek sistemleri kapsamında sorunsuz bir şekilde ev tipi hasta yatağı modelleri sayesinde tüm bu işlemler kolay bir şekilde yapılabilirken çok uygun fiyatlar altında da bu yataklar elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.