Evde Kullanıma Uygun Hasta Yatağı

Farklı boyutlar ve malzemeler ile çeşitlendirilmekte olan yatak ürünlerimiz ev, hastane ve bakım evleri gibi tüm alanlar için özel tasarımlar yapılarak satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra en fazla tercihi gören ev tipi hasta yatağı ürünlerimiz için kiralama ayrıcalıkları sunmakta olan firmamız, kiralama süreleri için herhangi bir sınır koymamakta ve istenilen zamanlar için ev tipi hasta yatağı ürünlerimizi kiralayabilmenizi sağlamaktadır.

Ahşap Kaplama Ev Tipi Hasta Yatakları

Ürünlerimiz, genel olarak ahşap malzemeler kullanılarak, özel boyalar ile çeşitlendirilmektedir. Ev alanlarında sorunsuz olarak kullanılabilmesi adına dört ayrı köşede serum askısı yerleri bulunmaktadır. Buna göre hastalar için gerekli olan serumlar, tıpkı hastane alanlarında yer alan yataklarda olduğu gibi, evlerinizde de sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Ev tipi hasta yatağı modeli

Ev tipi hasta yatağı modeli

  • Aynı zamanda felçli ve hareket etmekte zorlanan hastalar için yatakların ayak ve baş kısımlarında, elektrik motor sistemleri bulunmakta ve hastaların yemek ya da diğer ihtiyaçları için daha farklı pozisyonlara girebilmeleri sağlanmaktadır.
  • Yaklaşık 150 kiloluk insanları taşıyabilmekte olan ev tipi hasta yatağı çeşitlerimiz, kolay temizlenme özelliklerine de sahip olmaktadır.
  • Evde kullanım için konforlu, sağlam ve güvenli hasta yatakları imal ediyoruz.

Evde Hasta Bakımı İçin Kiralanan Lazımlıklı Hasta Yatakları

Daha çok yaşlılığa bağlı nedenlerden dolayı, yatağa maruz kalan ve ömrünün sonuna kadar özel bakıma ihtiyaç duyan hastalar için evde hasta yatağı ürünlerimiz avantajlı olmaktadır. Sorunsuz kullanım, daha sağlıklı bakım ve hastaların daha konforlu yataklarda yatabilmesi için hizmet vermekte olan Emek Sağlık firmamız, yatak ürünlerinde, lazımlıklı çeşitlere de yer vermektedir. Kilolu ve kaldırılması zor olan hastalar için tuvalet ihtiyaçlarını yattıkları yerden giderebilmeleri adına lazımlıklı hasta yatağı ürünleri sunuyoruz. İster sıfır olarak satın alabilir, isterseniz de farklı süreler üzerinden kiralayabilirsiniz.

Ancak satın almaya göre, çok daha avantajlı olan kiralama fiyatlarımızda, süre ve evde hasta yatağı çeşitlerimize göre farklı ücretler sunmaktayız. İşinin ehli ve deneyimli personellerimiz sayesinde üretimlerde hata vermemeye dikkat ediyoruz. Firmamız, kiralama işleminden geçirmiş olduğu ikinci el yatak ürünleri için düzenli olarak bakım ve temizlikler yapmaktadır. Buna göre sıfır yatak gibi temiz ve kullanışlı hasta yataklarına, daha ucuz para ödeyerek uzun veya kısa süreler için sorunsuz olarak kullanım hakkı elde edebilirsiniz.

Boru Tipli Havalı Hasta Yatakları Kiralama Hizmeti

Sektörde uzun süre üretim, satış ve bunun yanı sıra kiralama hizmetleri sunduk. Firmamız boru tipi havalı hasta yatakları içinde kaliteli çözümleri sunmaktadır. Özel ve sağlıklı malzemeler kullanılarak imal edilmekte olan yatak ürünleri arasında havalı ve boru tipli modeller de yer almaktadır. Hastalara özel masaj etkisi sunmakta olan havalı hasta yatakları bu sayede, kişilerin daha rahat etmelerine imkân tanımaktadır.

Sessiz çalışma özelliği ile sunmuş olduğumuz boru tipli havalı hasta yatakları çeşitlerimiz, 2 yıl garantili motor ile birlikte kiralanabilmektedir. Hastalarda görülebilecek olan yara risklerinin en aza indirilmesi de bu yataklarımız sayesinde mümkün olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir