Hasta yatakları kullanımının artması sonucu birçok medikalci ya da üreticilerin bu sektörde faaliyet göstermesi fazlalaşmıştır. Hasta yatağı hastaların sağlığı açısından devletimiz tarafından da onaylanmış ve önerilmiş ve hastaların kullanmasını zorunlu kılmış bir yatak türüdür. Devletimizin kullanımı için teşvik ettiği bu yataklar konusunda halkımız da artık bilinçlenmiş ve bu yatakların kullanımı konusunda daha çok ısrarcı olmaya başlamıştır. Halkımızın bu ürünün kullanımına önem vermesi sorunu bu sektörde faaliyet gösteren az sayıda imalatçı malları yetiştirmekte zorlanmaya başlamıştır. Çünkü hasta yatağı üretimi zaman alıcı ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Bu nedenden dolayı birçok yeni firma bu sektörde imalat sürecine başlamıştır.

Birçok firmanın bu sürece dahil olması rekabet vb durumları ortaya çıkarmaya başlamıştır. Fakat bazı firmalar hızlı üretim yapmak ve tüketiciye hızlı bir şekilde ürünü teslim etmek için kaliteden ödün verip kötü hasta yatağı üretimi yapmaya başlamıştır. Tüketiciler için hızlı teslimat iyi gibi görünse de güvenli ve konforlu olmayan bir hasta yatağı hastanızın sağlığı için iyi değildir. Hasta karyolası satın alırken satın aldığınız şirketi iyi araştırmalı ve eğer referansınız var ise referanslarınıza sormanız gerekmektedir. Çünkü ülkemizde oldukça fazla bu sektörde faaliyet gösteren şirket varken güvenmek bir zor olabilmektedir. Bu sebeple firmaların varsa internet sitesinden yataklar kontrol edilmeli ya da görme imkanınız var ise üretim tesisini görmenizi önermekteyiz.

Hasta Yatağı İmalatçısı Firmayız

Biz firma olarak bu sektörde faaliyet gösteren en büyük ve en eski firmalardan biriyiz. Ülkemizde hasta yatakları konusunda bilinç çok fazla yokken bile bu sektörde üretim ve satış yapmaktaydık. Güvenli, sağlam ve konforlu hasta karyolası için firmamızdan ürün almanızı önermekteyiz. Firmamızın internet sitesine girip firmamızı araştırabilir, ya da İstanbul Bayrampaşa’da bulunan imalat merkezimize gelerek imalat sürecimizi yakından görebilirsiniz. Hafta içi her gün mesai saatleri içinde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duyarız.

Güvenli ve sağlam bir hasta yatağı için kaliteli bir demir kullanılmalı ve diğer parçalarında son derece kaliteli olması gerekir. Biz firma olarak üretimde en kaliteli ve en modern parçaları kullanırız.

İmalatın yanında uygun fiyatlarla satış hizmetimiz de bulunur. Sağlam ve konforlu bir hasta yatağında kullanılabilecek parçalar için internet sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hasta yatağı her türden hastanın kullanabileceği bir yatak çeşididir. Ama daha çok felçli yani sürekli yatmak zorunda olan hastalar kullanmaktadır. Felçli hastalar yatağa bağımlı oldukları için yattıkları yer oldukça önem arz eder. Sürekli yattıkları için felçli hastaların vücutları dirençsizdir ve sürekli aynı yerde aynı şekil yatmaktan dolayı vücutlarında ağrı oluşmaktadır. Bu nedenle felçli hastaların kendileri için rahat bir yerde yatmaları oldukça önemlidir. Felçli olduğu için zaten büyük bir hastalık çeken hasta bir de yattığı yerin kötü olmasından dolayı hastalığı da daha da kötü olabilir. Felçli hastaya vücudunu ve kendini rahat ettirecek bir yatakta tedavi görmesinin sağlanması gereklidir.

Güvenle Kullanabileceğiniz Konforlu Felçli Hasta Yatakları

Firma olarak felçli hastaların iyi bir yerde yatması gerektiğini bildiğimiz için onlara gerekli olan yatak türlerinin üretimini yaklaşık on beş yıldır eksiksiz olarak yapmaktayız.

Felçli bir hastanızın kaliteli sağlam ve aynı zamanda vücudunun sağlığı için rahat bir hasta karyolasını firmamızdan ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Hastanız bu yataklar sayesinde hem rahat bir uyku uyuyacaktır hem de daha mutlu ve huzurlu bir şekilde olacaktır. Hastanelerde ya da huzur evlerinde kullanılan bu tür felçli hasta yataklarını siz değerli tüketicilerimiz için evinizde kullanılabilecek şekilde imalatını yapmaktayız. Hastanelerdeki konforlu hasta yataklarını aynı şekilde evinizde de konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Ekonomik olarak da çok yüksek bir meblağ da olmayan bu yataklar kolay bir şekilde sipariş verilebilmektedir.

Elektrikli Hasta Yatakları

Felçli hasta yataklarının birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerinin birincisi elektrikle çalışmasıdır. Elektrikle çalışan bir motor sayesinde hasta yatağı hareket etmektedir. Bu hareketle beraber felçli hastanız yatak üzerinde istediği konuma gelebilmektedir. Rahat olmayan ve sıradan bir yatakta yatan hastanız yatak üzerinde hiçbir şekilde hareket edememektedir. Fakat ürettiğimiz hasta yataklarında yatan bir felçli hasta ise yatak üzerinde baş kısmını, ayak kısmını kaldırabilmektedir. Bu sebeple bu yatakları kullanması daha iyidir. Hasta karyolasında kullanılan şilte de normal bir şilteye göre farklıdır. Felçli hastalar için üretimini yaptığımız visco şilte sayesinde hastanızın yatış pozisyonuna göre şilte şekil almaktadır. Yani hastanız şilte üzerinde hiçbir ağrı, sızı olmadan rahat bir uyku çeker. Ayrıca bunların yanında havalı yatak da kullanmanızı öneririz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.