Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Haskar Medikal, hasta karyolası sektöründe, satılık veya kiralık hasta karyolası ihtiyaçlarınız için farklı fiyat ve özelliklerde elektrikli hasta yatakları imalatı yaparak, kullanımınıza sunuyor.

Haskar Medikal, profesyonel yöneticileriyle, eğitimli çalışma arkadaşlarıyla ve kaliteden ödün vermeden ürettiği tıbbi malzemelerle müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını bugüne kadar daima karşılayabilmiş ve bugünden sonrada müşterilerinin isteklerini baz alarak daima karşılayacaktır.

Hastane dışında bakım alan hastalar için, elektrikli bir tıbbi yatağın tüm avantajlarının ev konforunda olması önemlidir. Haskar Medikal, çok çeşitli koşullar ve evde bakım durumları için uygun hasta yatağı çeşitlerinden oluşan bir kataloga sahiptir. Tam elektrikli ve her pozisyona ayarlanabilir bir evde bakım yatağı arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza göre güvenilir bir ürünü firmamızda bulacaksınız.

Haskar Hasta Yatakları

Haskar Medikal, medikal hasta yatakları sektöründe hasta yatağı imalatı, ev tipi ve ikinci el hasta yatakları satış ve kiralama hizmetleri veriyor. Ar-ge birimimizin yoğun çalışmaları ve ürünlerimizi kullanan sağlık kuruluşlarından gelen geri bildirimlerin değerlendirilmesi sonucu daha konforlu ve sağlam elektrikli hasta yatağı modelleri imalatı artırılmaktadır. Evde kullanım için ürettiğimiz motorlu hasta karyolası modellerinin tümü ayarlanabilir özelliktedir.
Yaklaşık bir düzine en kaliteli, tam elektrikli hasta yatağı modelleri içeren bir envanter ile size hizmet veriyoruz. Uzaktan ayarlanabilir yatak platformu ile hasta veya bakıcısı, bir düğmeye dokunarak baş kısmını, ayak kısmını ve yatağı bütün olarak kolaylıkla hareket ettirebilir.

Tam elektrikli hasta yatakları, yükseklik ayarı için elle döndürme gerektiren yarı elektrikli yataklardan farklı olarak, kullanıcıların yatağı otomatik olarak el kumandası yardımıyla uygun yüksekliğe ayarlamasına olanak tanır. Motorlu hasta yatakları ile sunulan kolay yükseklik ayarları, hastanın yataktan daha kolay transferini sağlar ve bakım verenlerin sürekli eğilme yükünü ortadan kaldırır. Değişken genişliklerde ve ekstra uzunluklarda mevcut olan elektrikli hasta yatağı modelleri, 200 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Hasta Yatağı Modellerimiz

Evde bakım süreci geçiren hastalar için güvenlik ve konfor sağlamak amacıyla ürettiğimiz hasta yatağı modellerimizi iç piyasa ve yurt dışı medikal sektörde pazarlıyoruz. Haskar Hasta Yatağı Üretici firması 1996 yılından bu yana yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu hastanız için en iyi karyola ve yatak modellerini geliştirerek sizlerin kullanımına sunmuştur. Özel ölçülerde hasta karyolası imalatı firmamızda yapılmaktadır.

Uzun süre yatakta kalmak zorunda olan ve sürekli yatağa bağımlı yatalak hastalar için ideal olan hasta karyolalarının firmamızda 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, asansörlü, ahşap hasta yatakları gibi modelleri ile imalatı yapılıp, sizlere uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Fabrikada üretim esnasında oluşabilecek hatalar veya nakliye, kurulum aşamalarında oluşabilecek hasar durumlarında satın aldığınız ürünler Haskar Medikal Hasta Yatakları güvencesiyle birebir yenisiyle değiştirilmektedir.


Yenilikçi Medikal Hasta Yatakları

Elektronik kontrollü, insan davranışlarına uygun hasta karyolası imalatı
Haskar Medikal’den yenilikçi çözümler. Güvenlik ve rahatlık sağlayan, yaşam kalitenizi artırmak için üstün kaliteli hasta karyolası ürünlerini piyasaya sunuyoruz.

Hasta karyolası, kişinin hastalığının düzelmesine ve iyileşmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu yataklar, bir tuşa dokunarak birden fazla konumlandırma seçeneği ile konfor sağlar ve ağrıları azaltır. Ev tipi hasta yatakları, son zamanlarda hastaneye kaldırılmış, yatağa girip çıkmak için yardıma ihtiyacı olan, yatarken kan dolaşımı veya solunum sağlığından kaygı duyan herkes için yararlıdır.