Hareketli Hasta Yatakları

Bedensel rahatsızlıklar ve diğer sağlık sorunlarına özel yatak çeşitleri bulunmakta. Yatak çeşitleri ve otomatik ayar özellikleri ile ev, iş ve hastanelere üretilen yataklar sayesinde hastaların daha rahat edilmesi amaçlanmıştır. Hasta yatakları kişilerin sağlık sorunları, hareket kabiliyeti, bedensel rahatsızlıkları ve yatağa bağlı yaşama durumlarına göre değişir. Yatak üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler ve konforlu dokusu sayesinde tercih edilen yatak markası haline gelmiştir. Toplu siparişler de ve özel üretim yatak siparişlerinde indirime gidilen çeşitleri ile birçok özelliğe sahip ürünlerden birine sizde sahip olabilirsiniz.

Hasta Yatak Modelleri

Hasta yatağı kullanım amacı ve bulunduğu yere göre değişebilir. Hastaneler için üretilen ve satışı yapılan yatak modelleri farklı özelliğe sahiptir. Standart yataklar, ayarlanabilir yataklar ve uzaktan kumandalı yataklar ile istenilen şekle getirilen yapıya sahiptir. Katlanabilen yatakların yanında, masaj özelliğine sahip teknolojik yataklar da vardır. Fizik tedavi hastalarına özel yataklar da bulunmakta. Ortopedik yataklar olması ve uzun ömürlü kullanım şekli ile memnun kalma garantisi verilmiştir. Masaj yapan ve titreşimli yataklar hastaların hareket halinde olmasını ve kan dolaşımını hızlandıran türdedir. Sinir sistemi, dolaşım sistemi ve kan dolaşımına iyi gelecek titreşimli terapi yatakları mevcuttur.

Hasta Yatak Modelleri

Hasta Yatak Modelleri

Ortopedik Yatak ve Çeşitleri

Hasta yatakları kişilerin bedensel durumuna göre ayarlanan ve katlanabilir yapıya sahip olması gerekir. Uzun süre yatağa bağlı yaşayan hastaların yattıkları ve oturdukları ortopedik yataklarda rahatsız olmadan diledikleri gibi hareket edebilirler. Kemik kırıkları, zedelenme ve hasarlarına özel ayarlanabilen ortopedik yataklar ile hastaların iyileşme süresi hızlanırken; ağrı çekmeden rahat bir şekilde uzanmaları sağlanır. Her yaş ve kilo ağırlığına göre bulunan ortopedik yatak modellerine ait ürünleri sipariş edebilirsiniz. Yatak çeşitleri kataloğu ile internet sitesinde bulunan arama kategorisi ile istenilen çeşit bulunabilir.

Uzaktan Kumandalı Yataklar

Bedensel olarak el ve ayaklarını kullanmakta zorluk çeken hastalar için kumanda ile çalışan yataklar geliştirilmiştir. Yükseltilen, alçaltılan, katlanan, masaj yapabilen ve gerektiğinde hastalara duş aldırılan modelleri vardır. Sürekli yatağa bağlı olan hastaların kalkmaları ve yürümeleri de bu oranda zor olacaktır. Hasta yatağı üretim şekli olarak bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde üretilmiştir. Tuvalet, lavabo ve banyo ihtiyaçlarının yatakta giderilmesi için özel bölmeleri ve gizli yatak eklentileri vardır. Kumanda fonksiyonları sayesinde yatağı birçok pozisyona getirebilir ve ayarlaması yapılabilir.

Kumandalı Hasta Yatakları

Kumandalı Hasta Yatakları

Hastane ve Evlere Özel Yatak Modelleri

Hasta yatakları farklı ebatlarda olup, hastanın durumuna göre özel üretilmiş modelleri de mevcuttur. Evde yatalak olan hastaların rahat etmesi ve gün boyu yatmış olduğu yatakta fiziksel ağrılara maruz kalmaması için farklı modeller üretilmiştir. Standart hasta yatağı ve baza şeklinde olan çeşitleri ile ekonomik fiyatlarda ürün bulmanız mümkün. Hastane yatakları; hastaların sağlık problemine, fiziksel rahatsızlıklarına ve hareket şekline göre farklı özelliklere sahip olabilir. Daha fazla özellikte kaliteli hasta yatakları için toplu siparişler alınmakta. Evde bakımı olan ve yata bağlı yaşayan kişiler için ihtiyaçlarını karşılayan türlere de yer verilmiştir.

Konforlu ve Kullanışlı Yataklar

Hasta yatağı normal yataklara göre daha farklı ve çok amaçlı olması gerekir. Standart yatakların kullanıldığı hasta yataklarında kişiler rahatsız olur ve istedikleri gibi hareket edemeyebilir. Hastaların yanlarında birileri olmadan da hareket etmelerini sağlayacak yataklar üretilmiştir. Hastaların ihtiyaçlarını yatakta görebilecekleri şekilde düzenlenmesi ve otomatik yatak ayarları ile diledikleri şekle getirmeleri amaçlanmıştır. Yatağın konforlu ve özellikle ortopedik olması hastaların rahat etmesini sağlayacaktır. Kullanışı yatakların garantili olması ve üretimlerinde kullanılan malzemelerin dayanıklı olması nedeni ile ürünler uzun ömürlüdür. Her türlü cebe uygun olan fiyatları ile rahat yataklarda yatılması hedeflenmiştir.

Konforlu bir hasta yatağı modeli

Konforlu bir hasta yatağı modeli

Haskar Özel Üretim Yatakları

Sıradan yataklar ve ev yatakları dışında üretimi sağlanan hasta karyolası modelleri de mevcuttur. Kişilerin fiziksel durumları göz önüne alınarak önerilen yatak çeşitlerinde uygun olanını tercih ederek sipariş verilebilir. Yatak kiralama ve satışları ile özel üretim olan ürünleri katalog modellerinden inceleyebilirsiniz. Yatak siparişi, toplu siparişler ve yapımı için firmanın internet sitesi üzerinden iletişim kurulabilir. Renk ve baza çeşitleri ile beğendiniz yatak modelinin üretimi, satışı yapılmakta. İsteğe göre ve hastanın durumuna göre üretilen yatak siparişlerine de yer verilmiştir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir