Hareketli Hasta Yatağı

Hasta yatağı, hareketli yapısı sayesinde özellikle bir süre yataktan herhangi bir şekilde kalkmaması gereken hastalar için önemli bir tıbbi yataktır. Gün içerisinde yapılacak olan işlerin kolay bir biçimde gerçekleşmesi noktasında hareketli hasta yatağı çeşitleri büyük bir öneme sahiptir. Özellikle bunlar manuel ya da otomatik olarak farklı modelleri altında bulunabilmekte ve satın alınabilmektedir. Bu sayede ise motorlu ya da motorsuz bir şekilde üretimlerinin yapıldığı seçenekler arasında bir tercih imkanı vermektedir. Fakat günümüzde büyük bir rahatlık sağladığından dolayı farklı motor sayılarına sahip hareketli hasta yatağı çeşitleri daha fazla ön plana çıkmakta ve tercih edilmektedir. Dengeli bir şekilde baş kısmı ile birlikte ayak bölgesinden istenilen açılara getirilerek düzgün bir şekilde hastanın yatmasına fırsat tanıyan bu yatak modelleri sergilediği fonksiyonlar açısından da bir takım değişiklikler yine göstermektedir.

Hareketli Yatak

Hareketli Yatak

Farklı fonksiyonlar eşliğinde büyük bir avantaj sağlayan hareketli hasta yatakları

Kalkmakta büyük bir zorluk çeken yaşlılar ile birlikte hastaneden yeni çıkmış olan sevdikleriniz adına birbirinden değişik modeller altındaki hareketli hasta yatağı çeşitleri kapsamında gün içerisinde yapılması gereken tüm işleri sorunsuz bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar içerisinde farklı saatlerde verilmesi gereken ilaçlar ile birlikte yine yapılması gereken pansuman ve egzersiz hareketlerini rahat bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Daha da önemlisi yemek adına herhangi bir sorun yaşamadan hastanın başkasını bel bölgesinden rahat bir şekilde kaldırabilir de oturur pozisyona getirmek suretiyle yemek yemesine olarak verebilirsiniz.

Hareketli Hasta Yatakları

Hareketli Hasta Yatakları

Kaliteli ve sağlam bir motoru bulunan hareketli hasta yatakları farklı açılara hastayı herhangi bir şekilde rahatsız etmeden standart bir hızla ayarlanabilirken aynı zamanda bu hızı duruma göre değiştirebilirsiniz. İskelet yapısı tamamen alüminyum bir kalite altında üretimi gerçekleştirmiş olan bu hareketli hasta yatakları, aynı kaliteyi korkuluk kısımlarında da sunmaktadır. Bu sayede hasta istediği kadar sağa ya da sola dönse de düşmesine engel olur ve aynı zamanda kalkarken yine açılması sayesinde ayrı bir avantaj sunar.

Gün içerisinde her konuda büyük bir rahatlık sağlayan farklı hareketli hasta yatakları

Değişik motor sayıları ile birlikte ayarlanabilir kısımları kapsamında farklılıklar gösteren hareketli hasta yatağı çeşitleri arasında kendi hastanızın durumuna göre bir tercih yapabilir ve satın alabilirsiniz. Tekerlekleri sayesinde her yere rahat bir şekilde götürme imkanı da veren bu özel hasta yatakları, sevdiklerinizin hastalık dönemlerinde büyük bir rahatlık yaşamalarına imkan tanımaktadır. Üstelik birbirinden değişik modeller altında çok uygun fiyatlar ile kendi bütçenize göre bir seçim yapabilir ve hastanıza büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir