Haskar hasta yatağı modelleri

Haskar yatak firması hastaların sağlam yataklarda yatarak güvende olmalarının yanı sıra son derece konfor sunan hasta yatağı modelleri ile hastalıklarını hissetmemelerini sağlıyor. Firmanın satışa sunduğu ürünlerin tamamı sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmektedir. Ayrıca konforlu olması için de tüm çalışmalar yapılmıştır.

Yatakların tamamında hastanın yatış pozisyonuna göre ayarlanabilen serum askıları bulunmakta olup özellikle uzun süreli yatağa bağımlı hastalıklarda bu durum önem arz etmektedir. Ayrıca ürünlerde konforun net olarak sağlanabilmesi için güçlü motor sistemleri bulunmaktadır. Tüm ürünlerde hasta sağlığını korumaya yönelik standartlar uygulanmış olup bu nedenle çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Hasta karyolası çeşitleri ile her bütçeye hitap eden yataklarda bulunmaktadır. Bu sayede tüm hasta ve hasta yakınlarının güvenliğinin yanında ekonomisi de düşünülmektedir.

Tüm bu hususlar göz önüne alınarak üretilmiş olan ürünler hastanın konforunu sağlamasının yanında son derece güvende olmasını da sağlamaktadır. Öyle ki bu yataklarda bulunan sabitlenebilir tekerlek sistemleri ile hastanın hareket ettirilmemesi güvence altına alınabilmektedir. Aynı zamanda da hareket sabitleyici kaldırılarak hastanın başka bir mekana kolayca sarsılmadan taşınması sağlanabilmektedir.

Haskar Hasta Yataklarının Sağlam Olmasının Nedeni Nedir?

Haskar hasta yatağı modellerinin sağlam olmasının en önemli nedeni kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmesinin sağlanmasıdır. Ayrıca yatakların güvenliği için motor sistemleri oluşturulmuştur. Hasta yatakları bu motor sistemleri sayesinde kolayca baş ve ayak kısmından hareket sağlayabilmektedir. Böylece hastanın sürekli aynı pozisyonda yatarak yatak yarası olması da engellenmektedir. Ayrıca hastaların hastalıklarının iyileşmesi yönünde geliştirilen sitemle üretilen yataklar aynı zamanda yeni sağlık sorunları yaşamalarını engellemek amacıyla bakteri içermeyen malzemelerden üretilmektedir. Haskar yatakları tamamen hastaların güvenliği açısından sağlam ve dayanıklı sistemlerle üretilerek satışa sunulmaktadır.

Sağlam hasta yatağı modelleri

Sağlam hasta yatağı modelleri

Haskar Hasta Yatakları Nasıl Konforlu Hale Getiriliyor?

Haskar hasta yatakları modelleri oldukça konforlu üretiliyor. Çünkü firma tüm özellikleri ile yatakların hastalara net bir konfor sağlamasını amaçlıyor. Ayrıca yatakların konforlu hale getirilmesi için kumandalı yataklarda bulunuyor. Bu yataklar ile kumanda sistemi ile hasta karyolası modelinin baş ve ayak kısımlarından hareket ettirilmesi sağlanabiliyor. Ayrıca bu kumandaları hastanın kendisinin de kullanması mümkün oluyor. Bu sayede hasta yanında biri olmadan da hangi pozisyonda rahatsa hasta yatakları o pozisyona alınabiliyor. Ayrıca hasta yatakları dört bir yanında serum askıları ile satışa sunuluyor. Bu sayede hastanın konforuna bir zeval gelmeden serum yerleştirilebiliyor.

Haskar Hasta Yatakları Neden Tercih Ediliyor?

Haskar hasta karyolası seçenekleri çok sayıda hasta ve yakını tarafından tercih ediliyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri hasta karyolası fiyatlarının her bütçeye hitap ediyor olması. Bunun yanında ürünlerin son derece sağlıklı ortamlarda üretildiğinin ispatlanmış olması ve bu konuda garanti sunuyor olması da bir başka tercih nedeni. Hasta karyolası seçeneklerinin aynı zamanda motor tercihleri ile hastanın konforunu sağlaması da bir başka tercih nedeni. Haskar firması aynı zamanda hasta yatağı kiralama hizmeti de veriyor.

Bunun yanında bazı hastalar özel olarak üretilmiş aparatların da bulunması hasta yakını için bir başka rahatlığı beraberinde getiriyor. Bu da lazımlık aparatı ya da serum aparatı gibi aparatlardan oluşuyor. Kalite sağlamlık ve konfordan ödün vermeden üretilmiş yatakları en uygun fiyatlarla satışa sunan Haskar yatakları bu nedenle de tercih ediliyor.