Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Haskar Medikal Hasta Karyolaları

Haskar Medikal Hasta Karyolaları

Hastaların tedavi süreçlerini daha hızlı bir seviyeye getirebilmek adına günümüzde büyük bir öneme sahip olan birbirinden değişik hasta yatağı modelleri, hastaların yaşadıkları problemleri bağlı olarak tercihler kapsamında satın alınabilmektedir. Belki herhangi bir hasta kısa süreliğine bir bakıma ihtiyaç duyduğundan ötürü yatmak zorundadır ve bunun adına bir ya da iki motor sayısına sahip olan bir hasta karyolası satın almak yeterli olabilir. Yani hem baş kısmında hem de ayak bölümünden yukarı doğru kalkan ve yemek yeme ile birlikte bir de ilaç içme gibi seçenekleri rahatça gerçek getirme şansı sunan hasta yatakları iyileşme sürecini daha hızlı bir noktaya getirebilmektedir. Bu sayede hasta ayrıca televizyon seyredebilir ya da gazete okumakla birlikte cep telefonuna da keyifli bir şekilde bakarak günü konforlu bir biçimde hasta karyolası bünyesinde geçirebilir.

Farklı hastalar için yatak çeşitleri

Birçok değişik model kapsamında piyasa bünyesinde bulunan hasta yatakları arasında önemli olan hastaların durumuna göre bir seçim yapmaktır. Özellikle felçli hastalar için üzerinde en başta tuvalet olmak üzere lavabo ile birlikte anında çağrı yapabileceği özel buton da mutlaka yerleştirilmiş olmalıdır. Bu sayede hasta herhangi bir problem olduğu zaman bakıcısını çağırabilir ve güven içerisinde arzu ettiği şeyleri isteyebilir. Tabii bunlar içerisinde yaşlılar adına da yine hasta karyolası modellerinin önemi oldukça büyüktür. Çünkü yaşların büyük bir çoğunluğu yatalaktır ve bu yüzden de herhangi bir problem olmadan bütün bir gün sorunsuz şekilde ve konforlu biçimde yatması büyük bir önem arz etmektedir. Ayrıca, günümüzde yatan hastaların bir çoğunun karşılaştığı bası yarası sorunlarını çözmeye yardımcı havalı yatak  çeşitleri de Haskar Medikal stoklarında mevcuttur.

Kaliteli bir malzeme yapısı altında hasta yatakları

Hastalar için özel olarak üretimleri gerçekleştirilen ve gün içerisinde uygulanması gereken farklı işler adına büyük bir kolaylık sağlayan hasta yatakları, çok uygun fiyatlar altında satın alınabilmektedir. Satın almakla birlikte diğer yandan kiralama işleminin de gerçekleştirilebileceği yatak modelleri üstelik kaliteli bir malzeme yapısında hazırlandığından dolayı uzun yıllar kullanım şansını da yanında getirir. Aynı zamanda asansör sistemlerin yanı sıra yan korkuluklar ile birlikte serum askısı veya yemek masası gibi birçok değişik ekleme hastanın durumuna göre hasta karyolası kapsamında temin edilebilir.

Haskar Medikal hasta karyolası imalatçısı bir firmadır ve imal ettiği hasta yatağı ürünlerini İstanbul merkezli satış mağazasından bayileri aracılığıyla tüm Türkiye’ye dağıtıyor. Medikal ürün satan firmalar hasta yatağı kiralama ve satış işini de yaparak ihtiyaçları olan hasta karyolası ürünlerini Haskar Medikal hasta yatakları üreticisi firmamızdan almaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.