Haskar Medikal hasta yatakları

Hasta yatakları hastaların daha rahat iyileşmesi için Haskar Medikal tarafından en üst düzeyde üretilir. Üretim yapılırken kullanılan malzemelerin kalitesi de yine firmanın ne kadar güvenli olduğunu bir kez daha kanıtlamış olur. Hastalar bu hasta yataklarını daha rahat kullansınlar diye hasta yatakları; uyuma, dinlenme ve oturma gibi işlevlere uygun şekilde tasarlanıp imal edilmiştir. Ayrıca Haskar Medikal ürettiği bu kadar konforlu ürünlerin yanı sıra, daha da konfor olanını yapmak için çalışmalar yapıyor.

Üretilen bütün ürünler yüksek kalite standartlarına uygun olması için gerekli testler uygulanır. Haskar Medikal’e ait ürün testi bölümünden tesislerin incelenmesi de mümkündür. Satış sürecinde oluşan bütün işlemlerin ödemesi tamamen firma tarafından ücretsiz karşılanır. Firmada çalışan bütün personeller eğitim görmüş kişilerden oluşur. Yine firmaya bağlı müşteri hizmetlerinden de havalı yataklar, manuel yataklar gibi yatak çeşitleri hakkında sorular yöneltilebilir, doğru bilgiler alınabilir. Bununla beraber firmaya ait hem cep telefonu hem de sabit telefonlar yedi yirmi dört açık şekilde hizmet verir.

Haskar hasta yatakları

Haskar hasta yatakları

Hasta Yatağı Nedir?

Mekanik bir şekilde hareketini sağlayan istenildiği zaman pozisyonu kolayca değiştirilebilen ayrıca hastanın ihtiyaçlarını da karşılayan özel yataklardır. Hasta karyolası, hasta bireye hastane şartlarına uygun olacak şekilde bakım imkanı da sağlar. Sürekli yatalak hastalar için hasta yatakları kullanılarak hem hasta hem de bakıcısı rahat edebilir. Hatta bazı hastalar ev şartlarında bakıldığından dolayı hasta yatağı çoğu kişi tarafından tercih edilir. Hasta tek başına doğrulamadığı takdirde üst düzeyde üretilen bu yataklar sayesinde artık tek bir tuş ile tercih ettiği pozisyona gelebilir.

Hasta Yatağı Kiralama

Genellikle hasta tedavisi uzun sürmeyen hastalar için kiralık yatağa ihtiyaç duyulur. Ancak bu süre üç aydan daha uzun bir süre ise manuel veya elektrikli yataklar satın almak firmanın önerisidir. Bunun sebebi de yatak kiralama fiyatlarının üç aylığı ile yepyeni bir hasta yatağı alınabilmesidir. Yine de yatak kiralamayı tercih eden kişiler Haskar Medikal tarafından çok uygun fiyatlara kiralanması mümkündür.