Hasta Karyolası Hasta Yatağı

Hasta karyolası deyip geçmemek lazım. Dayanıklılık konusunda öncelikle mekanizma, kablo veya diğer mekanik aksamları olabildiğince sağlam ve pratik kullanım sağlaması açısından teknolojik yeniliklerle pekiştirerek hastaların hizmetine sunmaktadır. Hasta karyolası hastanın kilosuna vücut yapısına uygun taşıyıcı nitelikte üretilmesi gerekmektedir. Firma, bu konuda ar-ge çalışmalarıyla demir aksamından tutun da dış görünüşüne kadar hastaya hem tedavi amaçlı hem de motivasyon amaçlı üretimler yapmaktadır.

Haskar Medikal, hasta yataklarının yanı sıra üretimini yaptığı hasta karyolası üretimi konusunda da kendi sektöründe uzunca yıllar hizmet vermiş vermeye de devam etmekte olan bir firmadır. Haskar Medikal firması kurulduğu günden itibaren günümüze kadar yenilikçi bir firma özeliğini taşıyarak Türkiye de ilk hasta karyolası üreten ve satışını yapan firma olduğunu söyleyebiliriz. Ürettiği hasta yatağı ile birlikte kullanılan hasta karyolaları, yine hastaların kullanabileceği ergonomik  yapıda üretilmektedir. Kalitesinden ödün vermeyen firma, uygun fiyat,pratik kullanım, kaliteli üretimi ön planda tutmayı hedefleyen firmaların içerisinde en ön sırada yer almaktadır.

Hasta Karyolası

Hasta Karyolasıhasta

Hasta Karyolası Üretimi

İyi bir hasta karyolası deneyimli ellerden çıkan ve hastalara ulaşan hasta karyolası olmalıdır. Haskar Medikal direkt üretici olduğu için, güvenilebilecek en iyi firmalardan biridir. Üstelik kendi ürettiği için de hem fiyat konusunda hem de kalite konusunda ulaşabileceğiniz tek adrestir diyebiliriz. Firmamız, aracı ve fiyat farkı konulmadan maliyetinden daha az bir kar elde etmeyi amaçlayan binlerce ürünü bünyesinde barındırır. Hasta karyolası elbette her medikal firmadan alınmaz. Satış sonrası hizmette her firmanın Haskar Medikal gibi garanti veremeyeceğini de göz önünde bulundurabiliriz. Neden Hasta karyolası; çünkü yatağa bağımlı veya felçli bir hastanın uzun süre kullanması gereken en önemli gerekli olan eşyasıdır diyebiliriz. Bu yüzden kaliteli kullanımı kolay, pratik, sağlam karyola almayı tercih etmeliyiz.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı

Haskar Medikal üretimini yaptığı hasta karyolalarını sadece yurt içi  satışı dışında yurt dışı satışı da yapıyor. Hem ülke ekonomisine katkı sağlayarak hem de sayısız satış hacmiyle kendini kanıtlamıştır. Müşteri odaklı değil hasta memnuniyeti odaklı çalışan deneyimli personeliyle yıllarca yerini korumuştur. Haskar Medikal; alacağınız hasta karyolasını, uzun süre kullanacağınız için serum askısı ve diğer aparat ve ilaç gereksinimleri de ücretsiz olarak sizlere verir. Hastanın daha rahat ulaşabileceği konforlu yataklar üretimde dikkat edilen kriterlerden en önemlisidir. Bunun sonucunda sağlık ne kadar önemli ise sevdiklerimiz ve yakınlarımız için onlara yardımcı olmak, rahat bir yaşam sunmak, iyileşme sürecine destek olmak Haskar Medikal‘den satın alacağınız hasta karyolası ile memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir