Hasta Karyolası

Elektrikli karyola modelleri

Hasta karyolası imalatına 1996 senesinde başlayan Haskar Medikal, Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem sayesinde kısa sürede marka bilinirliğini sağladı. Bugün ise ürettiği hasta karyolalarının birçok hastanede yer aldığını söylemek mümkündür. Firma, hasta rahatına ve güvenliğine odaklanarak tasarladığı hasta karyola modellerini piyasanın en işlevsel karyolaları olmasını sağladı. Hala devam eden karyola geliştirme çalışmaları kapsamında yeni nesil teknolojilerle desteklenen karyola çalışmaları yapılıyor.

Eski karyola modelleri arasında manüel ürünler kullanım açısından oldukça zorluk yaratıyordu. Ancak elektrikli karyola modellerinin ortaya çıkmasıyla daha işlevsel kullanım imkanı doğdu. Haskar Medikal, elektrikli hasta yatağı modellerinin ilk tasarımlarını yapan markalar arasında yer alıyor. Uzman mühendis ekibi tarafından tasarlanılan elektrikli modeller hastaların zorlanmadan karyolasını istediği şekle getirebilmesini sağladı.

Haskar Medikal üretimi kumandalı hasta yatakları

Kumanda yardımıyla hasta yatakları üzerinde yer alan motorların çalıştırılabilmesi, hasta bakıcısına gerek kalmadan karyolanın istenilen vücut pozisyonunu destekleyecek şekle getirilmesini oldukça kolaylaştırdı. 2 motorlu modeller başta olmak üzere 3 ve 4 motorlu karyola modelleri hastanelerde veya huzur evi gibi yerlerde en çok tercih edilenler arasındadır. Lazımlık hasta karyolası modelleri ise, tamamen hasta kişilerin tüm ihtiyaçlarını yattığı yerden giderebilmesi için tasarlandı.

Ev tipi modeller

Haskar Medikal, ihtiyaçlara yönelik tasarladığı hasta karyola modelleriyle birçok hastanın daha rahat ve güvenli şekilde dinlenme imkanına sahip olmasını sağlıyor. Ev tipi karyola modelleri de bunlardan birisidir. Evde bakıma ihtiyaç duyan hastaların daha konforlu ve güvenli karyolalar üzerinde tedavi süreçlerine devam etmeleri sağlarken, aynı zamanda da evin dekorasyonuna en uygun hasta karyola modelinin de tedarik edilmesi anlamına geliyor.

Hasta psikolojisini olumlu yönde etkileyen ev tipi modeller, hastanedeki karyola tasarımları gibi 2 veya 3 motorlu olarak satışa sunuluyor. Haskar Medikal, satın almaya alternatif olarak karyola modellerinin kiralanmasını da sağlıyor. Böylece kısa süreli tedavi süreçleri için hasta karyolası satın alma masrafları ortadan kalkıyor.

Hasta karyolalarını temin ederek hasta için dinlenilecek ortamı daha güvenli ve konforlu bir hale getirebilirsiniz. Hastada bası yaralarının oluşmaması için hasta yatağı ve havalı yatakları asla es geçmeyin!