Hasta Karyolası İstanbul

Hasta karyolası İstanbul ve tüm ilçelerine satılık veya kiralık olarak firmamız tarafından ulaştırılıyor. Hastane hizmetleri haricinde bakım ihtiyacı duyan hastalar ve tıbbi kuruluşlar için yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda incelikle tasarlanıp üretilen hasta yatağı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrine yatak hizmeti veriyor. Hasta yatağı İstanbul merkezli olarak üretildiği gibi birçok bölgede üretim ve satış merkezleri bulunuyor. Elektrikli hasta karyolası, otomatik hasta karyolası, motorlu veya Manuel hasta yatakları gibi pek çok yatak modeli bulunuyor.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Kısa ve uzun soluklu rahatsızlıklar için otomatik hasta yatakları olduğu gibi yatalak hastalar için lazımlıklı yatak modelleri üretiliyor. Bu yataklar kişileri tuvalete gitme zahmetinden kurtararak hasta ve yakınları için kolaylık sağlıyor. İstanbul il sınırları içindeki bütün ilçe ve semtlere hasta yatağı hizmeti ulaştırıyoruz. Hastane ortamındaki tüm konforu ve tıbbi desteği sağlayan yatakların evde de aynı konforu göstermesi için donanımlı bir şekilde tasarlanan hasta yatağı modelleri, dekoratif yönüyle de dikkat çekiyor.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta yatağı İstanbul başta olmak üzere ülkenin dört bir yanında satışa ve kiralama hizmetine sunuluyor. Kısa süreli ihtiyaçlar için satın alma zorunluluğunu ortadan kaldıran kiralık hasta yatakları, evde hastane konforu sunuyor. Hasta yataklarının dayanıklı iskeleti, elektronik mekanizması ve tekerlekli yapısıyla uzun ömürlü kullanım vaat eder. Hasta uzun yıllar boyunca ilk günkü konforu sürdürebiliyor. Manuel yataklar dışarıdan fiziksel müdahale ile kontrol edilebiliyorken otomatik – motorlu yataklar birkaç tuş yardımıyla yükselip – alçalıyor, yatar ve oturur pozisyona getiriliyor. Bu özellikler aşırı kilolu (obez) ve yaşlı hastalar için büyük rahatlık kazandırıyor. Temizlik, yemek, kıyafet değişimi gibi ritüeller için otomatik hasta yatakları öneriliyor.

Hasta Yatağı Satış İstanbul Ve Tüm Türkiye İllerinde

Normal yataklar rahat olsalar bile hastalar için uygunluk göstermez, hasta yakınlarına zorluk çıkarır. Motorlu hasta yatakları bu konuda dört dörtlük bir hizmet sunarak evdeki hasta bakımını profesyonel düzeye ulaştırıyor. Medikal ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan hasta yatakları evde kullanımı düşünülerek ev tipi hasta yatağı şeklinde tasarlanıyor. Geçmişte belli başlı yerlerde satılan bu tip yataklar şimdilerde Türkiye’nin her iline teslim yapılıyor. İmal ettiğimiz hasta yatakları İstanbul’un tüm bölgelerine aktif bir şekilde hastalara ulaştırılıyor. Alınan her yatak, modeli ne olursa olsun evde kurulum hizmeti sağlanarak kullanacak olan kişilere gerekli açıklamalar yapılarak, konforlu bir deneyim için teslim ediliyor.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Verilen İstanbul İlçeleri

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu