Hasta Karyolası Kiralama

Sevdiğiniz bir kişinin bakımı için evde hasta yatağı gerektiğinde, Haskar Medikal, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde hastanıza uygun bir hasta yatağı kiralama hizmeti ile yanınızda. Tam elektrikli bir hasta yatağı kiralama hizmeti alarak, evdeki hasta, aile ve bakıcı için bakım işlerini kolaylaştırmış olursunuz. Satın alma maliyetlerinin altında ekonomik fiyatlarla hasta karyolası kiralayabilirsiniz.

Elektrikli Hasta Yatakları

Haskar Medikal elektrikli hasta yatakları evde bakım gereksinimleri için en ideal çözümdür. Evdeki tıbbi yataklar, hastayı rahatlatmaya yardımcı olacak ve hastanın bakımını kolaylaştıracak özelliklere sahiptir.

Evde kullanılan hasta yatakları, tedavi gören kişilerin rehabilitasyonunu olumlu yönde etkiler ve bu sayede maksimum konfor için başlarını ve bacaklarını yükseltebilir ve indirebilir. Kiralama hizmetlerimiz aylık olarak mevcuttur. Müşterilerimizi memnun etmek için çok uğraşıyoruz ve ürünlerimizi Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Elektrikli Hasta Yatakları

Elektrikli Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Haskar Medikal firmamız hasta yatağı imalatının yanı sıra satış ve kiralama hizmeti de vermektedir. Firmamız toptan ve perakende olarak satış hizmetinde boy gösterir. İmalatçı firma olduğumuz için toptan satışlarda da oldukça yüksek miktarda satış yapmaktayız.  Firmamız Türkiye’nin en büyük hasta yatağı firması olduğu için birçok firmaya ve sağlık kuruluşlarına toptan olarak ürün satışı yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki birçok firma hasta yatakları konusunda firmamızı tercih etmektedir. Firmamız üstün hizmet anlayışı ve zamanında teslime önem verdiği için tercih edilmektedir. Haskar Medikal aldığı hasta yatağı siparişini zamanında teslim etmeyi şirket misyonu olarak benimsemiştir.

Toptan Ve Perakende Hasta Yatağı Satışları

Sadece toptan olarak değil perakende olarak da firmamız hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye perakende olarak hizmet verir. Bakmakta olduğunuz bir hastanız var ise onun için kaliteli, ekonomik ve sağlam bir hasta karyolasını Haskar Medikal firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız ayrıca üretici olduğu için üretici güvencesiyle satış yapmaktadır. Sadece satış yapan bir firmadan hasta yatağı satın alırsanız herhangi bir sorun olduğu zaman karşınızda bir yetkili bulmada zorlanırsınız. Haskar Medikal olarak ise üretici firma garantisiyle yatağınızda bir sorun olduğu zaman iki yıl boyunca ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz. Bunun yanında bir de on yıla kadar yedek parça garantisi de vermekteyiz. Ülkemizde başka hiçbir firma bu kadar çok garanti ve teknik servis desteği vermemektedir.

Kiralık Hasta Yatağı Çeşitleri

Kiralık Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta Karyolası Kiralama Hizmetlerimiz

Firmamız ayrıca kiralık hasta yatakları ihtiyaçlarınız içinde yanınızdadır. Kiralık olarak en az iki ay olmak üzere hasta yataklarımızı hizmetinize sunarız. Firmamız hem satış hizmetinde hem de kiralama hizmetinde ücretsiz olarak kurulum hizmeti vermektedir. İmalatçı firmadan satışa ve kiralamaya sunulan yataklar sıfır yani hiç kullanılmamış yataklardır. Bazı firmalar özellikle kiralama da ikinci el yatakları tercih ederken Haskar Medikal firmamız tamamen sıfır ürün kullanmaktadır. Satın aldığınız yataklar size ambalajlı bir şekilde herhangi bir kırılma vb sorun olmaz. İstanbul dışında hasta yatağı satın alacak vatandaşlarımız için kargo şirketleriyle anlaşarak en uygun zamana yatağınızı evinize teslim etmeye gayret gösteririz. İstanbul içine ise aynı gün içinde ücretsiz kurulum ve teslimat yaparız.