Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Sevdiğiniz bir kişinin bakımı için evde hasta yatağı gerektiğinde, Haskar Medikal, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde hastanıza uygun bir hasta yatağı kiralama hizmeti ile yanınızda. Tam elektrikli bir hasta yatağı kiralama hizmeti alarak, evdeki hasta, aile ve bakıcı için bakım işlerini kolaylaştırmış olursunuz. Satın alma maliyetlerinin altında ekonomik fiyatlarla hasta karyolası kiralayabilirsiniz.

Haskar Medikal elektrikli hasta yatakları evde bakım gereksinimleri için en ideal çözümdür. Evdeki tıbbi yataklar, hastayı rahatlatmaya yardımcı olacak ve hastanın bakımını kolaylaştıracak özelliklere sahiptir.

Evde kullanılan hasta yatakları, tedavi gören kişilerin rehabilitasyonunu olumlu yönde etkiler ve bu sayede maksimum konfor için başlarını ve bacaklarını yükseltebilir ve indirebilir. Kiralama hizmetlerimiz aylık olarak mevcuttur. Müşterilerimizi memnun etmek için çok uğraşıyoruz ve ürünlerimizi Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır

Bir hasta yatağı kiralamak için öncelikle bu işi yapan firmaları internet üzerinden bulup ne kadar güvenilir olduklarını araştırmanızda fayda vardır. Çünkü bu işi yapan bir çok firma daha çok stoklarındaki ikinci el yatakları kiralık olarak vermektedirler. İkinci el bir hasta yatağı kiralarken bir çok riski de almış olursunuz. Siz veya sizin hastanızdan evvel bu yatakta kim yattı, nasıl bir rahatsızlığı vardı, bulaşıcı bir hastalık sahibi miydi? Gibi soruların cevaplarını doğru şekilde bulmalısınız. Hasta yatağı kiralama hizmetini internet üzerinden bulduğunuz bir firmadan alacaksanız önce o firmanın müşteri temsilcisiyle görüşüp kiralama ücretinde anlaşmalısınız. Hasta yatağı kiralama fiyatları genellikle aylık olarak belirlenmektedir. Özel durumlarda 3 veya 6 aylık gibi kiralama sözleşmeleri de yapılabilmektedir.

Kiralama süresi ve fiyatını belirledikten sonra hangi tür yatağın hastanız için uygun olacağına da müşteri temsilcisiyle birlikte karar vermelisiniz. Bu karar aşamasından sonra adres ve telefon gibi iletişim bilgilerinizi vererek yatağın evinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Satın alma veya kiralama gibi durumlarda bir çok firma eve teslim ve kurulum için ayrıca bir ücret talep etmemektedir. Bu hizmetler de kiralama bedeline dahil olarak verilmektedir. Evinize gelen servis elemanları hasta yatağının kurulumunu yapıp çalışma sistemi hakkında size bilgi verdikten sonra karşılıklı bir sözleşme imzalanarak kiralama süreci başlatılmış olur.