Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Sevdiğiniz bir kişinin bakımı için evde hasta yatağı gerektiğinde, Haskar Medikal, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde hastanıza uygun bir hasta yatağı kiralama hizmeti ile yanınızda. Tam elektrikli bir hasta yatağı kiralama hizmeti alarak, evdeki hasta, aile ve bakıcı için bakım işlerini kolaylaştırmış olursunuz. Satın alma maliyetlerinin altında ekonomik fiyatlarla hasta karyolası kiralayabilirsiniz.

Haskar Medikal elektrikli hasta yatakları evde bakım gereksinimleri için en ideal çözümdür. Evdeki tıbbi yataklar, hastayı rahatlatmaya yardımcı olacak ve hastanın bakımını kolaylaştıracak özelliklere sahiptir.

Evde kullanılan hasta yatakları, tedavi gören kişilerin rehabilitasyonunu olumlu yönde etkiler ve bu sayede maksimum konfor için başlarını ve bacaklarını yükseltebilir ve indirebilir. Kiralama hizmetlerimiz aylık olarak mevcuttur. Müşterilerimizi memnun etmek için çok uğraşıyoruz ve ürünlerimizi Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaştırmaya çalışıyoruz.

Hasta Yatakları Hasta Bakıcıları İçin Nasıl Bir Rahatlık Sağlar

Felçli ve yatalak hastalar yatağa bağımlı olduğu için ihtiyaçlarını karşılamada oldukça zorlanmaktadır. Bu tarz hastalar ihtiyaçlarını bakıcı sayesinde sağlamaktadır. Hasta bakıcıları bazen dışarıdan özel olarak gelirken bazen aile fertleri olur. Hasta bakıcılığı oldukça zor olup dikkat ve sabır gerektiren bir meslektir. Bazı hastalar hastalıktan dolayı huysuz ya da sinirli olabilmektedir. Bu nedenle hasta bakıcılarının görevi oldukça zor olmaktadır. Yemek, tuvalet vb diğer temel ihtiyaçlarını da karşılayamayan yatalak hastalar bu ihtiyaçlarını hasta bakıcıları sayesinde karşılamaktadır. Hasta bakıcıları yatalak hastaların tedavisi devam ettirmesi için oldukça önemlidir. Hastalar temel ihtiyaçlarını, yatak üzerinde hareket etmeyi vb diğer faaliyetleri hasta bakıcısıyla yapar.

Hasta Karyolası Ve Hasta Yatağı Kiralama
Hasta Karyolası Kiralama

Hasta bakıcıları son yıllarda eskisi kadar zorlanmamaktadır. Hastalar için üretilen hasta yatakları sayesinde hasta bakıcıları üzerindeki yük biraz olsun azalmıştır. Manuel ve elektrikli olan üretilen hasta yataklarının özellikle elektrikli olan modeli hasta bakıcısı için oldukça rahatlatıcıdır. Manuel modelimiz de hasta yatağı baş kısmında bulunan kol ile çalıştığı için hasta, bakıcısı olmadan hareket edememektedir. Elektrikli hasta yatağı ise motor ile hareket eden ve kumandayla çalışan bir ürün olduğu için kolayca hareket etmektedir. Hasta, bakıcısına ihtiyaç duymadan kumanda sayesinde yatağını kendisi hareket ettirebilecektir. Bu sayede hasta ve hasta bakıcısı daha rahat ve sağlıklı bir tedavi süreci geçirecektir.

Hareketli Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağının hareket etmesi sonucu hasta yemek, televizyon izleme ve kitap okuma gibi ihtiyaçlarını karşılayabilecektir. Hasta yataklarında ayrıca yan korkuluk ve başlık gibi hastanın güvenliğini sağlayacak parçalarda bulunur. Bu parçalar sayesinde hastanın yataktan düşmesi engellenir ve böylece hasta bakıcısı sürekli hastanın yanında durmaktan kurtulur. Hasta yataklarında serum askılığı da bulunur. Hasta serum ihtiyacını bu sayede kolayca karşılamaktadır. Hasta yatağının lazımlıklı modeli bulunur. Bu model sayesinde tuvalet ihtiyacını gideremeyen hasta bu ihtiyacını yatak üzerinde giderir. Hasta karyolası hasta bakıcısı için oldukça rahatlatıcı ve onun üzerindeki yükü azaltacak bir karyoladır. Hasta yatağı üzerinde tedavi gören hasta psikolojik ve fiziksel açıdan da sağlıklı olmaktadır.