Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Karyolası Modellerimiz

Hasta Karyolası Modellerimiz

Medikal Hasta Yatakları

Hasta odalarında kullanılan bir çok medikal cihaz ve ekipmandan birisi olan hasta yatakları, farklı özellik ve işlevlere sahip modelleriyle Haskar Medikal firmasında hem satılık hem de kiralık olarak bulunuyor. Faaliyetlerine İstanbul’da devam eden firmamız, fabrikasında imal ettiği ürünleri İstanbul ve Türkiye’de temsilciliği olan illerdeki satış mağazalarında satılık ve kiralık olarak müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Hasta karyolası modellerimiz arasında sürekli hazır bulunan dual motorlu ve piston motorlu hasta karyolaları içinde en çok tercih edilen modellerden birisi “HM-900 İki Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı”‘dır. Bu modelin çok satılması ve kiralanmasının sebebi; hem ekonomik, hem sağlam, hem de hasta ve bakıcısına sağladığı konfor ve işlevsel kolaylıklardır.

Hasta Karyolası Ürün Yelpazemiz

HM-900 Ekonomik Hasta Karyolası, 50 cm x 30 cm kalınlığında profil malzemeden imal edilmiş bir kasaya, ahşap başlıklara ve kilitlenebilir fren sistemli tekerleklere sahiptir. Karyolaya hareket vermek için kullanılan dual aktüatör dayanıklı ve fonksiyonel yapısıyla karyolayla bütünleşiyor. Diğer tüm ürünler gibi bu ürünü de ücretsiz teslimat ve kurulum avantajıyla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Haskar Medikal Hasta Yatakları

Haskar Medikal Hasta Karyolaları

Diğer çok rağbet gören ürünlerimizden birisi de HM-1700 kodlu “İki Motorlu Full Abs Hasta Karyolası”‘dır. Bu ürünümüzün hastanın yataktan düşmesini engelleyen yan korkulukları ve başlıkları tamamen ABS (Anti Bakteriyel Silinebilir) plastik malzemeden üretilmiş olup, hem evlerde hem de hastane gibi bakım yerlerinde kullanılmaya uygundur. Ürünün sağ ve sol tarafında ikişer adet ABS korkuluk mevcuttur. Bu korkuluklar, amortisörlü çalışma sistemleri sayesinde bir el dokunuşuyla rahatlıkla açılıp kapatılabiliyor. Bu karyolanın hastaya olan en büyük faydası; karyolanın sırt kısmı yüksekliği ayarlandığında yan korkulukların da bu yüksekliğe otomatik olarak ayarlanabilmesi ve hasta otururken de düşme riskinin en aza indirilebiliyor olmasıdır.

Çok Motorlu Hasta Yatakları

Üç ve dört motorlu hasta karyolası imalatında kullanılan piston motorların 250 kg taşıma kapasitesine sahip olması, bu model karyolaların obez yatağı olarak da kullanımına imkan sağlamaktadır. Ayrıca, piston motorlu karyolaların yukarı aşağı doğru asansör hareketi yapabilmeleri de hastalar ve bakıcılar için ekstra kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıkların en önemlisi de malum olduğu üzere, hastanın yatağa yatırılması ve yataktan indirilmesi esnasında sağladığı kolaylıktır.

İki motorlu da denilen dual motorlu karyolaların yerden yükseklikleri sabit olup ortalama 50 cm civarındadır. Piston motorlu karyolalar da ise bu yükseklik 35 cm’ye kadar inebilmekte ve 80 cm’ye kadar yükselebilmektedir. Bu yüksekliklere konumlanabilen bir yataktan, hastanın tekerlekli sandalye, lift gibi diğer ekipmanlara nakli de daha kolay olmaktadır. Dört motorlu yatakların sahip olduğu trendelenburg hareket kabiliyeti bu transfer işlemini daha da kolaylaştırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.