Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Karyolası Üreticileri

Hasta Karyolası Üreticileri

Sıfır Üretim Hasta Yatakları

Hasta karyolası denilince ilk önce aklımıza imalatçı firmalar gelmelidir. Biliyoruz ki; sağlık son derece önemli bir konudur. Hayatımızın belli dönemlerinde sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu sorunların başında sağlık söz konusu olduğunda bir çok çözüm ve tedavi şekli aramaya başlarız. Herhangi bir operasyon veya terminal dönemde yaşayacağımız sorunların önüne geçebilmek ve doğru tedavi yöntemiyle iyileşmeye çalışmak elbette ki başta gelen mücadelemizdir. Bizlerin başına gelebilecek sorunların yanı sıra sevdiklerimizin de başına gelebilecek bu rahatsızlıklar sonucunda uzun bir dönem veya belli bir süre yatarak tedavi görmemizi gerektirecek durumlar söz konusu olabilmektedir.

Bir araştırma sırasında hasta yatağı gereksinimi duyduğumuzda hastamıza uygun bir seçim yaparken piyasada bulunan bir çok firmayı araştırırız. Fiyat, kalite ve birçok anlamda yaptığımız bu araştırmalar sonucunda satın almak istediğimiz hasta yatağını hangi firmadan alacağımıza karar veririz. İşte bu noktada sizlere tavsiye edeceğimiz yıllardır deneyim ve tecrübeye sahip gerek teknolojik gelişmeleri yakından takip eden gerekse ar-ge  departmanı konusunda hassas davranan firma hasta karyolası konusunda da kendini ispatlamıştır.

20 yıla aşkın süredir sağlık sektöründe fazlaca bir pazar payına sahip olan firma hasta karyolası konusunda basamak atlamış ve zirveye ulaşmıştır. Bunun nedeni kaliteden asla ödün vermeyen bir firma özelliğini taşıyan firma gerek yurt içi gerekse yurtdışı ihracatlarında başarıdan başarıya koşan bir isim olarak ticari hayatına devam etmektedir. Neden Haskar Medikal firmasından almalıyız? Çünkü firma hasta karyolasının yıllarca üretimini yaptığından birçok teslimat ve satış ağına sahiptir. Üstelik kaliteli malzeme kullandığından dolayı da firmanın uluslar arası alanda da yeterince kendini benimsetmiş bir firma özelliğini de taşımış olduğunu da unutmamak gerekir.

Hasta Karyolası Üretimi

Firma  hasta karyolası üretiminde Avrupa standartlarında üretim yapmaktadır. Kendi bünyesinde bulundurduğu makine ve diğer teknolojik imkanlarla seri üretim konusunda epey bir performans sahibi olduğunu gözlemleyebiliriz. Haskar Medikal bu konuda tercih edilebilecek en önemli firma niteliğindedir. Üstelik hizmet ve garanti konusunda en uzun zamanı vererek ve aynı zamanda da fiyat konusunda mantıklı ve uygun bir fiyat politikası izleyerek satış konusunda da ödüllere sahip olduğunu belirtebiliriz. Stok sorunu olmayan firma hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını aynı gün teslimat ve servis niteliğinde hizmet vererek yine bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Üstelik firma kısa bir eğitim vererek karyolanın çalışma özelliğini ve diğer destek konularını ücretsiz vermektedir.

Firma bir aile şirketi olmanın da yanı sıra babadan oğla geçen yıllara dayanan deneyimiyle sizlerinde gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz hasta karyolası ve diğer medikal ürünlerin arkasında olduğunu ispatlamıştır. Bayi sistemiyle entegre olmuş firma dediğimiz gibi hasta ve hasta yakınlarını mağdur etmeden aynı gün içerisinde istenilen özellikteki hasta karyolalarını hastane, huzur evi, bakım evi gibi bir çok kurum ve merkeze ulaşımını sağlar ve yine aynı zamanda evlerimizde kullanabileceğimiz standartta da hasta karyolalarını stoklarında bulunduran ve üreten firma Haskar Medikal olduğunu bir kere daha belirtmek isteriz. Sağlıklı günlere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.