Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Karyolası Üreticisi

Hasta Karyolası Üreticisi

Medikal hasta yatağı üreticisi Haskar Medikal, sağlık sektörü ve evde bakım tesislerine yönelik olarak üretim yapmaktadır. Bugün itibariyle aylık 1000 adete varan üretim kapasitesiyle Türkiye ve dünya pazarlarına ürün tedarik eden firmamız ürün gamında her çeşit elektrikli hasta karyolası, ortopedik hasta yatakları, muayene masaları, hasta yemek masaları gibi çok çeşitli medikal ürün kalemleri bulunmaktadır.

Hasta Karyolası Üreticisi Haskar Medikal

Haskar Medikal firması İstanbul merkezli üretim tesislerinde imal ettiği hasta karyolası ürünlerini yine İstanbul içine ve bayilerinin bulunduğu tüm Türkiye il ve ilçelerine ücretsiz olarak ulaştırarak yine ücretsiz kurulum hizmetlerinden siz değerli müşterilerimizin faydalanmasını sağlamaktadır.

Ürünlerimizde Öne Çıkan Temel Özellikleri

  1. Sağlam kasa üzerine oturtulmuş karyola ekipmanları,
  2. Uzun süre dayanıklı, yüksek kalitede karyola motoru,
  3. Yan korkuluklar için özel düşmeyi engelleyici yapı,
  4. Silinebilir ve yeri değiştirilebilir karyola başlıkları,
  5. Serum askısı için karyolanın dört köşesinde montaj aparatı,
  6. Tam 90 derece yükseltilebilir baş kısmı platformu,
  7. Kan dolaşımı düzenlemesi için 45 derece açıyla kırılabilen ayak ucu platformu,
  8. Kullanımı gayet kolay olan bir el kumandası,
  9. Oda içerisinde rahatça karyolanın yerini değiştirmenize imkan sağlayan, gerektiğinde kilitlenebilen tekerlek sistemi,
  10. Uzun süre bozulmayacak şekilde fırın boya sistemiyle renklendirilmiş ürünler.

Hasta Karyolasının Oluşumu

Hasta Yatağı Üretimi

Hasta Karyolası Üreticisi

Yukarıda sıraladığımız özellikler bir araya gelip bir hasta karyolasını oluşturur ve bu karyola hastanız için en yüksek düzeyde güvenlik ve konfor sağlar. Firmamız için üretimde temel prensip; hasta rahatlığı ve güvenliğidir. Tüm ürünlerimiz bu iki temel esas dikkate alınarak üretilerek, kullanıcısına en düşük maliyetlerle ulaştırılmaya çalışılmaktadır.

Bugün piyasada örneklerini görebileceğiniz bir çok hasta yatağı hem hastaneler gibi sağlık kuruluşlarında hem de evlerde kullanılmak üzere dizayn edilerek üretilmektedir. Temel özellik olarak hareket kabiliyeti sınırlı hastalara hareket kolaylığı sağlamak için baş ve ayak kısmı oynatılabilir şekilde üretilen hasta karyolaları, bazı modelleri ile yukarı aşağı asansör hareketi de sağlayarak kullanıcısına ve bakıcısına ekstra konfor sağlamaktadır.

Yoğun bakımlarda kullanılan 4 motorlu trendelenburg hareketli hasta karyolası üretimi de firmamızda gerçekleştirilerek, hastanelerin yoğun bakım kliniklerine kurulumu yapılmaktadır. Hastaneler için hasta yatağı projelerinizde kullanılacak ürün alımlarınız için bizden teklif alabilirsiniz. En kısa sürede, en kaliteli ürünleri sizin için imal ederek, hastalarınızın rahat etmesi sağlanacaktır.

Sonuç olarak, hasta karyolası üreticisi firmamız Haskar Medikal, yatan hastaların tüm gereksinimlerini karşılayacak medikal ve ortopedik ürünleri kendi bünyesinde imal ederek, satış ve kiralama hizmetlerini de vermektedir.

Bir önceki yazımızı okuyarak hasta yatağı şilteleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.