Hasta Karyolası (Hasta Yatağı) Üretimi

Haskar Medikal, ürettiği hasta yatağı ve karyola modelleriyle medikal sektörünün önde gelen markaları arasında yer alıyor. Ar-Ge çalışmalarına oldukça önem veren firma, yeni çalışmalarına dair bilgi verdi. 2018 yılının en modern ve güvenli hasta karyolası olacak tasarımın yapım aşamasına geçtiklerini belirtti.

Haskar Medikal, hastalar için imal edilen karyolaların hem üretimini hem de satış pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’nin en önde gelen hasta karyolası üreticisi olan Haskar Medikal, sahip olduğu deneyim ve tecrübeyle yeni modellerin geliştirilmesi ve böylece hastalar için daha rahat ve güvenli hasta karyolası modellerinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Firma, Ar-Ge çalışmalarına önemli yatırımlar yapıyor. Geliştirilen hasta karyolası modellerine 2018’de bir yenisini daha ekliyor.

Hasta Karyolası Nedir?

Hasta karyolaları hastanelerde kullanılan hareket ettirilebilir karyola modelidir. Bu karyolaların ev tipi modelleri de tasarlanıyor. Temel olarak baş ve ayak kısmı hareket ettirilebilir olan karyola modeli sayesinde oturma, dinlenme ve yatma eylemleri daha rahat ve konforlu hale geliyor. Elektronik kumandayla hareket ettirilebilen hasta karyolası, sahip olduğu hava kanalları sayesinde hastanın terlemeden dinlenmesini sağlıyor.

Haskar Medikal tarafından 2, 3 ve 4 motorlu hasta karyola modelleri imal ediliyor. Firma bu serisine yeni bir tasarım ekleyecek. Hastalar için tedavi sürecini daha kolay hale getirmeyi hedefleyen hasta karyolası modellerinin lazımlıklı tasarımları da bulunuyor. Bu tasarımlar tamamen yatalak kişilerin veya hasta yatağından kalkmakta zorlanacak kişilerin tuvalet ihtiyaçlarını karyola üzerinden görmelerini sağlıyor.

Hastalara özel hasta yatakları

Hasta karyolaları için en uygun yatak ebatları yine hastalar için özel imal edilen hasta yatakları sahiptir. Bu yatakların en önemli özellikleri ultra hijyenik olmalarıdır. Ayrıca hava alabilir özelliğe sahip olmaları da yatak yaralarının oluşumunu engelliyor. Haskar Medikal, hem karyola hem de yatakların satış ve pazarlama çalışmalarını yürütüyor. En uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hasta yakınlarının hasta karyolası ve yataklarına sahip olmasını sağlıyor.

Haskar Medikal, 2018 tasarımını en kısa zamanda tamamlıyor ve seri üretime geçiyor. Şimdiden modelin tamamlanmış hali merak konusu olmaya başladı.